Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το σκέφτηκα πολύ για να γράψω κριτική μια και δεν το συνηθίζω και έχω γράψει για πολύ λίγες κοπέλες που έχω δοκιμάσει και αυτές γιατί έμεινα πολύ ευχαριστημένος, είναι στην φύση μου να μη προβάλω το κακό! Η γνωριμία μας όμως με την δεσποινίδα είναι πιο βαθιά στον χρόνο μια και πριν μπει σ αυτό το γραφείο την είχα πετύχει στο γνωστό 2+2 όπου και μαζί με 4-5 άλλους μας έκανε μια απολαυστική πίπα, μόνο δυστυχώς! Εκείνη την ημέρα τουλάχιστο δεν την είχε πηδήξει κανείς από τους παρευρισκόμενους. Για να μπω στο θέμα μας όμως, μόλις πήρα είδηση ότι η κοπέλα μας μπήκε σε γραφείο και άρχισε να ασχολείται δυναμικά με τον χώρο (είχα ακούσει ότι αν την ξέρεις μπορεί να την πάρεις αλλά ζητούσε κάτι 500αρια απ όσο ξέρω) έβαλα στόχο να την πάρω! Μετά από αρκετές τηλεφωνικές προσπάθειες το ραντεβού με την ευγενική τηλεφωνήτρια κλείστηκε στο Κρεολί. Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της και μετά από ένα σύντομο ντουζάκι εμφανίστηκε μόνο με την πετσέτα και το στήθος που πρόσφατα έβαλε ελεύθερο! Από την συζήτηση πριν μπει στην μάχη κατάλαβε ότι μου έχει ξανά πάρει πίπα (της θύμισα ότι μου είχε πει ότι η πούτσα μου είναι πολύ χοντρή και μου είχε πει ότι με το ζόρι χωρούσε στο στόμα της, πράγμα που προφανώς της άρεσε και το θυμόταν αν και έχουν περάσει κοντά 2 χρόνια) μετά από αυτό ήταν πιο χαλαρή. Άρχισα ένα έντονο γλυφομούνι γιατί της άρεσε και λύθηκε πιο πολύ… Στην πρώτη διείσδυση, αντιστάθηκε λίγο λόγο μεγέθους όχι σε μήκος αλλά σε φάρδος. Μετά όμως από μερικά μετά προσαρμόστηκε και έδειχνε να το απολαμβάνει μάλιστα. Τα πρώτα χύσια μου δεν άργησαν να έρθουν με τα βογκητά του μωρού όλο και να αυξάνονται! Ο δεύτερος γύρος δεν άργησε να έρθει αν και η μικρή ήθελε να πάει για ντουζάκι εγώ την κράτησα στο κρεβάτι γιατί το τέλειο κωλαράκι της δεν με άφηνε να πάρω τα μάτια μου από πάνω του. Ευχάριστη και χαρούμενη άρχισε μια πολύ καλή πίπα ομόλογο! Δεν άργησα να την βάλω στα τέσσερα και να την σφυροκοπήσω ανελέητα χωρίς να προβάλει καμιά αντίσταση πια, αντιθέτως εκείνη έφτασε στην κορύφωση και με έχυσε έντονα πράγμα που αν μου έχει ξανά συμβεί με επαγγελματία κοπέλα πρέπει να είχε συμβεί πριν πολλά χρόνια! Με εντυπωσίασε πραγματικά και σχεδόν αμέσως τελείωσα και εγώ για δεύτερη φορά…! Αυτό που πραγματικά με στενοχώρησε ήταν ότι στα λίγα μετά χαλάρωσης που ακολούθησαν η μικρή μου είπε όχι δεν θα μείνει πολύ ακόμα στο γραφείο γιατί έχει μαζέψει τα χρήματα που ήθελε για μια επέμβαση που θέλει να κάνει και θα σταματήσει και δεν ξέρει ακόμα μετά αν θα ξανά μπει στην δουλειά!!! Πραγματικά είναι κρίμα για όσους δεν προλάβουν να πάρουν αυτό το μικρό!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
parpar
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
357
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 whiteceltic, makhswrx, mounodoulos34 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2018
Τι λες τώρα!!! Φοβερή κριτική μας έπεισες!!! Μαλακία
23 Απριλίου, 2018
Αν είναι να βγεί το μωρό εκτός αγοράς να τρέξουμε όλοι να προλάβουμε μήπως και δεν το ξανα πετύχουμε.
Πολύ πιστική κριτική φίλε.Μαλακία
23 Απριλίου, 2018
https://www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=178154;sa=showPosts
24 Απριλίου, 2018
ποιο προμοσιον πεθαινεις ....Money Mouth
24 Απριλίου, 2018
Κ μετά ξύπνησες τυπε, ούτε 5χρονα δεν πείθεις με αυτά που λες.
24 Απριλίου, 2018
Ε Λ Ε Ε Ε Ε Φ Α Ν Τ Α Α Α Α Α ΑΣΣΣΣΣ
24 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σχολια θα ειναι πιο πολλα απο τα likesΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!
24 Απριλίου, 2018
Υπάρχουν ειδικές ξύστρες που αναλαμβάνουν να ρετουσάρουν τις πολύ χοντρές πούτσες και τις σενιάρουν....Τα ξύσματα τα πετάνε στα σκυλιάΝαι!
24 Απριλίου, 2018
Φιλε μονο για τον κωλο αξιζει κάπως και δε της τον γαμησες;
24 Απριλίου, 2018
"Ευχάριστη και χαρούμενη άρχισε μια πολύ καλή πίπα ομόλογο"

Τι εννοείς,"ομόλογο"; Κεφάλι σε τοίχο!
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2