Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νέα άφιξη στο μαγαζί από ότι μου είπε, πρώτη της μέρα λέει, αν και δούλευε πριν πολλά χρόνια στο 26 του γνωστού δρόμου, ενώ έλειπε 1,5 χρόνο στην χώρα της.
Όμορφο πρόσωπο, φορούσε και ένα κορμάκι στο σαλόνι και κάτι ψηλά σανδάλια με δεσίματα ως το γόνατο (πράγμα που με ανάβει πολύ).
Η τσατσά προσφέρθηκε να μου κάνει σκόντο, ενώ είχα ήδη πει πως θα περάσω, πράγμα που προφανώς δεν με χάλασε, οπότε αναβάθμισα το πρόγραμμα σε αυτό με το ελεύθερο στοματικό.
Αφού πέρασα στο μεγάλο δωμάτιο με το τζακούζι, ζήτησα πετσετούλα για ντουζάκι.

Με το που τελειώνω και σκουπίζομαι, σκάει μέσα η Αλίνα, πολύ ωραία παρουσία, με άπταιστα ελληνικά (εκτός από μερικές δύσκολες λέξεις που δεν καταλάβαινε). Με το που την είδα, το πουλί μου κελάηδησε, και όρμησα και άρχισα τα χάδια και τα τριψίματα. Περάσαμε στο κρεββάτι, όπου μετά από αγκαλιές και ψιψιψόνια, άρχισε το δύσκολο έργο του τσιμπουκιού.
ΠΟΛΥ ΤΙΜΙΟ τσιμπούκι, με γλείψιμο στις μπάλες, ελάχιστο χέρι, και βαθύ κατέβασμα. Άρχισαν να τρέχουν τα σάλια πάνω, πράγμα που με κάνει δυναμίτη, και αφού δεν ήθελα και πολύ, σταμάτησε για να περάσουμε στο κυρίως.

Βγάζει που λέτε το κορμάκι, και βλέπω τα βυζιά της από εκεί που φαίνονταν εξεραιτικά νόστιμα, να είναι μικρά και πεσμένα, σε βαθμό που σε κάνα χρόνο θα κάνει μυτιλίκια. Επίσης μια ουλή στο στομάχι, οπότε μάλλον γέννησε, και για αυτό έλειπε 1.5 χρόνο στην πατρίδα της. Την ρώτησα πόσο είναι, και μου είπε 26 χρονών (που δύσκολα το πίστευα με τα κρεμασμένα της μεμε). Έφαγα μια ξενέρα καλή, αλλά δεν πτοήθηκα, ίσα ίσα που είπα ότι ας ευχαριστηθώ αυτό που έχω.

Ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό, αλλά την ένιωθα να σφίγγεται, οπότε της ρώτησα τι πάει λάθος και μου είπε πως την πονάω γιατί πιέζω πολύ. Της πρότεινα να χαλαρώσει, όπως και έκανε, και μου γύρισε στα πλάγια. Ορμάω κι εγώ στο έργο μου, όπου μετά από κανένα λεπτό, με σταμάτησε και πάλι, γιατί όντως έβγαζε κραυγές πόνου. Δεν γαμιέται λέω, πάμε πάλι ιεραποστολικό πιο χαλαρά. Ενώ μπαινόβγαινα με πιο χαλαρούς ρυθμούς, και αυτή είχε χαλαρώσει αρκετά, σήκωσα τις ποδάρες της και άρχισα να τα γλείφω. Έδειξε να τις αρέσει.
Τέλος, ανέβηκε πάνω μου, έγειρε και άρχισε να χορεύει πάνω μου. Άρχισα κι εγώ να φιλάω σώμα, βυζιά κτλ, ενώ και αυτή χαιδευόταν. Έριξα ένα πολύ δυνατό σφυροκόπημα, ενώ χάιδευα το κωλί της και την χούφτωνα και με τα δυο μου χέρια. Την χούφτωνα ενώ βαρούσα με μανία, και της άνοιγα διάπλατα τα κωλομέρια. Ενώ έχει ξαπλώσει εντελώς πάνω μου, τα πετάω όλα μέσα. Μείναμε αγκαλιά για κανένα δίλεπτο.
Σηκώθηκε, πλύθηκε, τα είπαμε λίγο ακόμα για το που ήταν και τι κάνει, και έφυγε. Έκανα πάλι ντουζάκι και έφυγα.

Μια συμβουλή πάντως που έχω να δώσω είναι: Να είστε ευγενικοί με τις τσατσάδες και να μιλάτε στις τανες-πού σαν να είναι η γκόμενα που θέλετε να γαμάτε κάθε βράδυ στο σπίτι σας, και θα περάσετε άψογα τις περισσότερες φορές. Επειδή είδα πολύ κόσμο να φέρεται άσχημα, οπότε λίγο δύσκολα θα περάσουν καλά και μέσα στο δωμάτιο.

Και επειδή δεν μπορώ να βάλω κανονική βαθμολογία ακόμα, θα την παραθέσω εδώ:

Εμφάνιση κοπέλας* 7 (αν δεν σε χαλάνε τα saggy tits, και παραπάνω)

Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας* 9 (πρόσχαρη, ομιλιτική συμμετοχική, χωρίς να βιάζεται καθόλου, και χωρίς να θέλει να μου πεί ότι πονούσε)

Χώρος/καθαριότητα χώρου* 10 (άψογο)

Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου* 8 (γιατί ήταν μεν λίγο πιεστική, αλλά εξυπηρετική εν τέλει)

Πρόσβαση/Parking* ε τσάμπα το ψηφίζουμε αυτό εδω πάνω στην Θεσσαλονίκη.

Σχέση απόδοσης/τιμής* 8 (τουλάχιστον για εμένα, που σας είπα πως αφού πάς που πας, ευχαριστίσου το)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
14
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hook19, xr1sros, ilarionas

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 09 Οκτωβρίου, 2018) 08 Οκτωβρίου, 2018
Φίλε μου, η αν ξέρει κανείς άλλος να μας πει ,είναι η γνωστή μουναρα Αλινα από τα παλιά? ..που εξαφανίστηκε για κάποιο διάστημα επειδή λέει παντρεύτηκε???
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1