Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γυρω στις εφτα το βραδυ εκανα μια βολτιτσα εξω. Ομως ειχα ακουσει καλες κριτικες απο τους φιλους μου,γι'αυτο σκεφτηκα να παω να δοκιμασω κ' εγω.
Πηγα εκει,λοιπον,χτυπησα το κουδουνι,μου ανοιξε υπηρεσια.Μπηκα μεσα και ειδα ενα καθαρο ευχαριστο χωρο.Ρωτησα απο που ειναι η κοπελια που θα με εξυπηρετησει,αν εχει χαρτια και ποσο λεφτα ειναι.
Οι απαντησεις ηταν θετικες-η κοπελα ειναι νομιμη και μονο με 30 ευρω!! Το δωματιο ηταν ωραιο,μου αρεσε.
Έδωσα 70 ευρώ για ελεύθερο στοματικό
Πέρασα στο δωμάτιο , το οποίο είναι καθαρό και μεγάλο
Μετά από λίγο ήρθε η Βανέσα χαμογελαστή , μες την καλή χαρά
Σε ό,τι αφορά την κυρία στην υπηρεσία ήταν πολύ ευγενική και με διαφορά πιο ευγενική από τις άλλες κυρίες που έχω δει εκεί..
Στο δωματιο εισερχεται ηρεμα και γαληνια, βγαζει αργα τα εσωρουχα της, ξαπλωνει διπλα σου και αρχιζει φιλια και χαδια σε ολο το σωμα.
Συννενοηση μονο στα αγγλικα και φυσικα στα ρωσικα.
Εμφανισιακά είναι περίπου στο ύψος μου (1.70).Είναι λεπτή κι έχει μαυρο μαλλί και το προσωπάκι είναι έκφυλο και καυλωτικό για μένα.Τα στήθια της είναι κάνονικά αλλά και στητά.
Για την αρχή αναγνωριστική κουβεντούλα με χαδάκια ,και μετά ερώτηση για την χρήση η όχι προφυλακτικού στο στοματικό .
Στο στοματικό αποδείχτηκε αρκετά καλή ,Έδινε την εντύπωση ότι της άρεσε αυτό που έκανε , με συνέπεια να έχει δημιουργηθεί ένα καλό κλίμα , ( σαν να είσαι με μια γκομενούλα που σε γουστάρει ….. )
στην συνέχεια sex στην αρχή με αυτή αποπάνω , και μετά ιεραποστολικό .
Κατά την διάρκεια του sex η κοπέλα έπαιρνε σωστές στάσεις ώστε να βοηθήσει στις διεισδύσεις .
Μετά το τέλος κουβεντούλα για λίγο , φιλάκι στο μάγουλο , και αποχώρηση .
Επίσης δεν υπήρχε καμία πίεση για το θέμα του χρόνου .
Δεν έφυγε αμέσως,καθώς ανταλάξαμε μερικές κουβέντες κι αγκαλιαστήκαμε.
Γενικώς μια καλή παρουσία , όχι τόσο από θέμα εμφάνισης η οποία είναι λίγο πάνω από τον μέσο όρο , όσο από την καλή διάθεση και τις καλές υπηρεσίες που παρέχει .
θα ξαναπάω !!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ilarionas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού