Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 780237
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το κορίτσι χθες που πέρασα εκτελούσε και χρέη υποδοχής, οπότε αφού ολοκληρώθηκε η πασαρέλα , επέλεξα την ίδια γιατί ήταν πιο πολύ του γούστου μου,με υποδέχτηκε με πολλοί νάζι και σασπένς με οδήγησε στα ενδότερα .... όπου και την περίμενα κάνοντας ένα ντουζάκι... μου δήλωσε δε Ελληνίδα από Σαντορίνη και μαμά .

Γυναίκα ώριμη με μεγάλο στήθος,κορμί λαμπάδα ,σε στυλ νταρντάνας και καθημερινό πρόσωπο... Είναι περιποιημένη για την ηλικία τις με απαλή επιδερμίδα και πολλοί προσεγμένο μακιγιάζ!

Μετά από λίγα λεπτά ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσουμε με Μασάζ και περιποίηση στα άκρα,τον αυχένα,τις πλάτες και γενικά όπου χρειαζόταν να είναι χαλαρή ήταν και όπου χρειαζόταν να βάλει λίγο δύναμη έβαζε...Το μασάζ κράτησε περίπου δεκαπέντε λεπτά όπου αφαίρεσε τα ρούχα τις και έμεινε με τα μαύρα sexy εσώρουχα , με κάποια χάδια στην ευαίσθητη περιοχή ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά. Φιλιά στα αυτιά μου και στο λαιμό αλλά και σε όλο το σώμα ήταν η συνέχεια...Κατέβηκε στην ευαίσθητη περιοχή όπου προσέφερε καραμέλωμα για ώρα...Λίγη περιποίηση και από μέρους μου με πιπίλισμα στο στήθος της για λίγα δευτερόλεπτα αλλά και στο λαιμό της!

Έναρξη του στοματικού,αρκετά καλό με ήρεμες κινήσεις και λίγη χρήση χεριού.Πέρασμα του προφυλακτικού,λίγο ακόμη στοματικό πριν ξεκινήσουμε το σεξ!Χωρίς ίχνος βιασύνης παρόλο που ουσιαστικά είχε ολοκληρωθεί το μισάωρο πρόγραμμα μάζεψε τα εσώρουχά της και μιλήσαμε για λίγο...

Αφού έκανα ντουζάκι και ντύθηκα με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα όπου και με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας!

Συμπερασματικά πέρασα ένα ατελείωτο - όμορφο μισάωρο με τη Σόφι.
Πέρα από την περιποίηση της είναι και χαλαρός άνθρωπος και μπορείς να συζητήσεις και κάτι κατά τη διάρκεια του μασάζ...

Αυτά για τη Σόφι,την οποία σε όποιον του αρέσει εμφανισιακά την προτείνω ανεπιφύλαχτα ,τώρα κάποιοι άλλοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη αυτά είναι γούστα και περί ορέξεως κολοκυθόπιτα !
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σόφη
manolis69
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.306
Πόντοι:
5.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού