Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H συνάντηση με την κοπέλα έγινε πολύ πρόσφατα ύστερα από εύκολη συνεννόηση με το γραφείο.Η Υβόννη είναι ό ορισμός της πολύ όμορφης και εντυπωσιακής γυναίκας. Ύψος γύρω στο 1.70 (χωρίς τακούνια) σώμα απόλυτα θηλυκό με τα σωστά πιασίματα (ούτε πολύ μοντελέ αλλά χωρίς ίχνος περιττών κιλών) με ένα ζευγάρι από χορταστικά φυσικά βυζόμπαλα και ένα αγγελικό πρόσωποΈρωτας. Οι δύο πρώτες Φώτο είναι απόλυτα ακριβείς όσο αναφορά το πρόσωπο και το σώμα, οι υπόλοιπες τέσσερις θα έλεγα ότι μάλλον την αδικούν. Ανήκει στη κατηγορία των γυναικών πού αν ντυθούν προκλητικά και κυκλοφορήσουν στον δρόμο θα έχουμε τροχαία ατυχήματα. Από ότι φαίνετε το γνωρίζει αυτό πολύ καλά και ντύνεται σχετικά απλά για να μην θρηνήσουμε θύματα. Βασικά όταν την είδα έπαθα την πλάκα μου, παρότι ήταν ντυμένη αρκετά απλά - καθημερινά. Παρόλο το απλό ντύσιμο της ήταν πάρα πολύ περιποιημένη και καθαρή, Κυρία με κεφαλαίο Κ .Κουβεντιάσαμε λίγο στην αρχή για να σπάσει ο πάγος.H κοπέλα κατά δήλωση της είναι από την Λιθουανία και όχι Ελληνίδα, έτσι και αλλιώς και να ήθελε να το παίξει Ελληνίδα δεν θα μπορούσε γιατί την προδίδει η προφορά της, παρόλο πού μιλάει πολύ καλά Ελληνικά.

Στα του αγώνα τώρα χαμουρέματα στο φουλ, φιλά στην αρχή λίγα και επιφανειακά (στην συνέχεια είχαμε ραγδαία βελτίωση - μάλλον θέλει ζέσταμα) στοματικό αρκετά καλό αλλά σαν να φοβόταν κάτι και όλη την ώρα σταματούσε. Υποψιάστηκα τι δεν πάει καλά και μόλις της ξεκαθάρισα ότι δεν έχω σκοπό και να την χύσω στο στόμα (άλλωστε το CIM και το CIF δεν το έχει στο πρόγραμμα της)η πίπα μετατράπηκε σε διαστημική, παίζει να είναι μία από της καλύτερες πού μου έχουν κάνει, υγρή, βαθειά και πάνω από όλα με την σωστή πίεση των χειλιών πάνω στον κορμό και την βάλανο. Στην κυριολεξία με τρέλανε !!! Αλλαγή σε στάση 69 για να την περιποιηθώ και εγώ και σε ελάχιστο χρονικό διάστημα είχε γίνει μούσκεμα. Πέρασμα σκούφου και sex με πολύ συχνή εναλλαγή στάσεων με δικιά της πρωτοβουλία. Από πάνω, από κάτω, στα 4, στα όρθια, καρεκάτο και πάλι από την αρχή. Παίζει να αλλάξαμε στάση πάνω από 20 φορές . Αληθοφανής κραβγούλες χωρίς υπερβολές και ουρλιαχτά. Γενικά όλη η φάση κινήθηκε σε ρυθμούς GFE με γλυκόλογα από την μεριά της και αγκαλίτσες - θα το χαρακτήριζα ακραίο GFE . Ο πρώτος γύρος κράτησε πάνω από μια ώρα (δεν κατάλαβα πότε πέρασε η ώρα, εγώ νόμιζα ότι όλη η φάση κράτησε μόνο 5 λεπτά Μεγάλο χαμόγελο) και όταν τελείωσε εγώ αισθανόμουν κομπλέ και στο κάτω και στο πάνω κεφάλι.

Μετά τα σχετικά μπάνια είχαμε ακόμα καμιά 20ρια λεπτά, η κοπέλα προσφέρθηκε δεν έκανε την πάπια σαν μερικές - μερικές αλλά δεύτερος γύρος δεν υπήρξε με δική μου υπαιτιότητα. Ειδικά την δεύτερη φορά αργό πολύ να ολοκληρώσω και δεν ήθελα να διακινδυνεύσω να αρχίσω έναν δεύτερο γύρο ο οποίος κατά πάσα πιθανότητα δεν θα ολοκληρωνόταν λόγο έλλειψης χρόνου (κοινώς θα έμενα με το πουλί στο χέρι). Ήθελα να μείνω με την γλυκιά ανάμνηση του πρώτου. Οπότε ο υπόλοιπος χρόνος αναλώθηκε σε κουβεντούλα όπου συνειδητοποίησα ποσό καλός και ντόμπρος άνθρωπος είναι η Υβόννη.

Δεν ξέρω αν μπορεί να λειτουργήσει σε PSE mode με άγριες καταστάσεις, δυνατές μπάτσες στον κόλο και μαλλιοτράβηγμα όπως επίσης σε εκφράσεις και ενέργειες του στυλ "Πάρε μωρή καριόλα τα ζεστά ψωλοχύματα μου στην μαπα σου" Χλωμό το κόβω (έως και άχρωμο τελείωςΜεγάλο χαμόγελο)

Αν με άφηνε το σύστημα θα έβαζα
Εμφάνιση πρόσωπο: 9
Εμφάνιση σώμα: 9
Γενική συμπεριφορά: 9
Επικοινωνία: 9
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 9
Σχέση απόδοσης/τιμής: 8

Η τιμή στο site του γραφείου για την μιάμιση ώρα είναι τυπογραφικό λάθος δεν είναι 220, 190 είναι το σωστό (ελπίζω να το φτιάξουν κάποια στιγμή)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.614
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, Dimitris-k, vltepdr και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2018
Άσε μας ρε τύπε με τα 190 ευρώ ΜαλακίαΜαλακία,με τόσα λεφτά έπρεπε να τις είχες ρίξει 3-4 ακα κρεμπιέδες στην μουνάρα της Ναι!Ναι!Ναι!
23 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν μπορώ να καταλάβω τι ζόρι τραβάς. Ούτε από την τσέπη σου να τα έβγαζα τα 190.Χμμμ; Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2