Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελειωματα 2ης βάρδιας εχτες στη Φυλής και περιξ έχοντας γυρίσει τα περισσότερα τσαρδια και χωρίς να μου έχει κάνει κλικ κάποια κορασίδα που να μην έχω πάρει ανέβηκα τα σκαλιά του ορόφου Φωκαίας 17 το Τζενοσπιτο.Εκει η συμπαθής τσα2 παρουσίασε σύμφωνα με τα λεγόμενα της μια καινούργια στη δουλειά την Κριστυ.Ενα αδύνατο πιπινακι 19 ετων από Βουλγαρία, μελαχρινό, μικρό βυζακι και κωλι γενικώς μινιον.Φαινοτανε αματσουρακι αλλά αυτό μου κέντρισε το ενδιαφέρον να μπω αφού πρώτα έκανα λίγο ακόμα βόλτα.Προγραμμα ελ.στοματικο ,69 , όλες οι στάσεις μπλα μπλα.Ετσι δίνω το μπλε και μπαίνω στο ίδιο δωμάτιο που είχα πάρει την Τζένη πριν λίγο καιρό.Η μικρή μπήκε μετά από λίγο.Ελληνικα μιλάει ελάχιστα οπότε τα λέγαμε στην Αγγλική.Ειχαμε αρκετό σοσιαλ κυρίως με χαζομάρες και πειράγματα της ηλικίας της ενώ από προκαταρκτικά δεν έπαιξαν από μεριάς της λόγω απειρίας αλλά είχε αφεθεί να της κάνω εγώ ότι ήθελα.Ετσι επιδωθηκα σε γλυψιμο του κορμιού της όχι όμως 69 δεν ήθελα και όταν ήμουνα έτοιμος με έβαλε να ανέβω από πάνω της όπως αυτή ήταν ανάσκελα για πίπα.Δεν με ρώτησε αν θέλω με η χωρίς έτσι τον σκουπησε και άρχισε να γλείφει.Το καλό είναι ότι στην στάση αυτή μπορούσα εγώ να δίνω τον ρυθμο (mouthfucking κλπ). Στη συνέχεια προχωρήσαμε στο σεξ αφού με το ζόρι έβαλε την καποτα λόγω απειρίας και την έβαλα σε ιεραποστολικη στάση.Μπηκα μέσα στο νεανικό μουνάκι της και άρχισα το έργο μου φιλώντας την παράλληλα στο λαιμό και στα βυζάκια της.Οσο πέρναγε η ώρα η μικρή είχε βελτιωμένη συμμετοχή γλυφωντας μου το αυτί κλπ.Ολοκηρωσα σε αυτή τη στάση καθώς γουσταρα τη φάση.
Εν κατακλείδι ήταν μια καλή αματουρ εμπειρία την οποία έτσι την περίμενα να εξελιχθεί πανω κάτω με ένα φρέσκο πιπινακι.
Υ.Γ Από σήμερα θα δουλεύει ντουέτο με Τζένη και θα παίζει παρτουζα με λεσβιακό σύμφωνα με την τσα2...Υδωμεν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okalosomulos, Jim25jim, Andrew256 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού