Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 483 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 772920
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη μεσημεριανη στο τελος της εβδομάδας μετα την δουλεια.
στην υποδοχη ελενη με καρε μαλλι μαυρο, μιλφακι αξιαγαμητο (θα ηθελα να μαθω τις επιδοσεις της σιγουρα). μετα την παρελαση των κοριτσιων, αξιοσημείωτα κοριτσια η αννα αδυνατη με κοκκινο μαλλι, μικρη σε ηλικια και η αλεξανδρα ψηλη αδυνατη (ψαχνω πληροφοριες και για τις 2) ζανα - λια απουσες. Εντελει περασμα με μονικα αφου την πετυχα στο τσακ για ένα διευρενητικο μισαωρακι. πολλη καλη επικοινωνια, ευγενικοτατη χωρις αγχος χρονου περασαμε στο δωματιο. μετα του φρεσκαρίσματος μου ξεκινησε ένα φιλοτιμο μασαζακι με αναλαφρη κουβεντουλα και τυχαια περασματα από τα επίμαχα σημεια που καταληξε σε γλυφοκωλι αναποδο για λιγη διαρκεια, καπακι ερωτικα γλυψιματα παντου, από τα αρχιδια εως τον λαιμο. γυρισμα από την καλη, της λεω το περιμενα πως και πως, γελασαμε αμφότεροι. την αφηνα να κανει το πρόγραμμα της κανονικα. αξιοσημειωτο βεβαια είναι πως βολιδοσκοπεί την κατασταση και πραττει αναλογα. αν όμως δεν την σταματήσεις μπορει να βρεθεις με κανα δαχτυλο στον κωλο. καπου εκει με ευγενεια την εκοψα. η καλη ατμοσφαιρα συνεχιστηκε με μαστορικο τσιμπουκι, φτυσιματα, βαθια μπουκώματα, γλυψιμο αρχιδιων, ξανα κοντρα φτυσιματα και τελικη καταθεση ψιλοπαντου. με καθαρισε στοργικα στο ντους, να φυγουν τα λαδια, τον ξαναεβαλε στα πεταχτα στο στομα της μεσα στο ντουζ στα γονατα, ειπαμε 2 αστεια και ξεβγαλθήκαμε. μετα μου εφερε λιγο νερακι και καθησαμε χαλαρα ωσπου να ντυθώ και να την πληρωσω στο τελος για να με συνοδευσει στην εξοδο. εντωμεταξύ κατά την διαρκεια της ειπα πως ειχα διαβασει πολλα για αυτην και με ταπεινοτητα μου ειπε πως αισθάνεται καπως όταν τα ακουει αυτά και ψιλοαγχωνεται. μου ζητησε να τα της πω τις εντυπώσεις μου στο τελος όπως και της ειπα, πως σταθηκε ανταξια των προσδοκιων. σε γενικες γραμμες οι εντυπώσεις είναι καλες, κοπελα μελισταλακτη θα ελεγα, ολο μου ελεγε ποσο της αρεσα και αλλου τετοιου είδους φιλοφρονήσεις. αν με ρωτάτε ναι θα ξαναπηγαινα για ένα duo ισως με λια η με μια από τις 3 προαναφερθείσες (ελενη-αννα-αλεξανδρα). να αναφερω πως πριν μπουμε μου προτειναν διπλο με την αντριαννα, τονιζοντας ποσο καλα το κανουν μαζι. αρνηθηκα ευγενικα και μου ζητησε και συγνωμη σε περιπτωση που ενιωσα πιεση. stay tuned και καλα γαμησια
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Akatergastos Outlaw
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
691
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 graf

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού