Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
θα συμφωνησω απόλυτα με τα υπόλοιπα παιδιά και ιδιαιτερα με τον statyrus με τον όποιο ταυτίζομαι 100% στην προκειμένη περίπτωση.
Όμορφη, ευθιάθετη και χαμογελαστη κοπέλα έκανε δυναμική την παρουσία της πριν μπει καν στο δωμάτιο, μιας και το χτύπημα στην πόρτα ήταν αρκετά δυνατό. Μπαίνει με σιγουρια και αέρα στον χώρο. Τα αγγλικά της όντως είναι σε πολύ καλό επίπεδο, όπως γενικότερα το επίπεδό της είναι πολύ καλό μιας και έχει άποψη και μιλήσαμε για διάφορα θέματα. Όμορφο πρόσωπο το οποίο είναι ακόμα πιο όμορφο όταν είναι εντελώς άβαφο(στο τέλος της κριτικής θα αναφέρω τι ακριβώς έγινε). Casual ντύσιμο με τζινάκι, μποτάκι μέχρι τον αστράγαλο και τοπάκι σε στυλ κορσέ από πάνω και μετά την πρώτη γμωριμία αρχίζει να γδύνεται για να πάει για ντουζάκι. Ωραίο γυμνασμένο και καμπυλωτό σώμα(αλλά όχι jucy), μού είπε οτι γυμνάζεται και πάραλληλα προσέχει και την διατροφή της, με στηθος ωραίο. Όχι σφυχτό αλλά πάρα πολυ απαλό με ρώγα που ανταποκρινεται άμεσα στο γλύψιμο. Κωλαράκι πολύ δυνάτο και αμέσως σκέφτηκα πως πρέπει να την στήσω στα 4. Πίπα πάρα πολύ καλή χωρίς ιχνος δοντιου που μπορεί να μην είναι πανεπιστημιακή αλλα είναι πάρα πολύ καλη και σε καυλώνει αμέσως. Γενικότερα είναι περιποιητική με χαδάκια και φιλάκια σε όλο το σώμα. Στο θέμα φιλί, θα δώσει... βαθύ και ερωτικό αλλά όχι απλόχερα.
Αφου μου φοράει το προφυλακτικό με το στόμα, παίχτηκαν δύο στάσεις. πρώτα πάνω μου με ένα υπέροχο λίκνισμα του κορμιού της και μετά σε ένα καταπληκτικό στήσιμο στα 4. Το τέλος άργησε να έρθει(ειδικά για πρωτο γύρο) και με δική της πρωτοβουλια με πηρε στο στόμα της. Δεν τα παίρνει όλα στο στόμα της, μιας και αρκετα τα αφήνει στο στήθος της. Προσωπικά δεν έχω φετιχ με το cim οπότε δεν με χάλασε. Ντουζάκι, τσιγαράκι(από μερους μου αφου η ίδια δεν καπνίζει) και δευτερος γύρος με δική της πρωτοβουλία, αλλά μετά τον μακρυ πρώτο γύρο, δεν μπορούσα να καυλώσω φουλ. Πολύ τίμιες οι προσπάθειες της που περιελάμβανε τα πάντα. Βαθιά πίπα σε όλους τους ρυθμούς, γλύψιμο και φτυσιμο της ευρύτερης περιοχής.... μέχρι που στήθηκε στα 4 μπροστά από το προσωπό μου και έκανε ένα ηδονικό mastrubation στο μουνί της για να με ανάψει. Εκεί παρατήρησα τα μεγάλα μουνόχειλα που έχει που ενδεχομένως ξενερώσουν κάπως τους λάτρεις των πιο μικροκαμομένων και συμαζεμμένων μουνιών. Το κορίτσι έκανε ο,τι περνούσε από το χέρι της για να με ετοιμάσει για συνέχεια του αγώνα. Αφού τελείωσε και ο δευτερος γύρος, χωρίς ιδιαιτερη επιτυχία από πλευράς μου κάτσαμε αγκαλιά στο κρεβάτι,μιλησαμε για διάφορα θέματα και μετά σηκώθηκε για ντουζάκι. Επειδή ήμουν το τελευταίο ραντεβού της ημέρας της, ξεβάφτηκε εντελώς και εκεί είδα το πραγματικά όμορφο πρόσωπο της. Προσωπικά θεωρώ πως το βάψιμο που επιλεγει να κάνει, της αφαιρεί αρκετά την γλυκάδα του προσώπου της. Την επόμεμη φορά σίγουρα θα της ζητήσω να αφαιρέσει όλο το make up της. Αυτό που ανέφερε ο Satyrus για μια δόση ασιατικων χαρακτηριστικών αφείλεται καθαρά στο τρόπο που βάζει μολύβι στα μάτια της.
Συνοψίζοντας λοιπόν είναι μια τίμια επιλογή η οποία κινείται άνετα σε gfe και έδωσε πολλά δείγματα και για pse για κάποιον που προτιμάει αυτό το στρατόπεδο.
Μπαίνει στην λίστα αυτών που θα ξανασυναντησω, αφου όμως δοκιμάσω και κάποιες ακόμα προτασεις που θέλω.
Υ.Γ. Εννοείται πως η βαθμολογία μου είναι μεγαλύτερη στους περισσότερους τομείς από αυτή που με αφήνει το site να βάλω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
255
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, jimy.m., paparounas1980 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού