Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλημερα στους συναγωνιστες
ΜΕ την αννουλα απο την αρχη της γνωριμιας μαλλον εχει δεσει η χημεια μας ειναι ενα κοριτσι προσχαρο που σε διαβαζει και ξερει τι θελεις να κανεις και πως να το κανεις ...
Η συναντηση εγινε σε καφε της περιοχης που συναντηθυκαμε πηγαμε μαζι στο ξενοδοχειο σαν ζευγαρι ασκετα αν μετα ειχε ραντεβου σε διπλανο δωματιο του ιδιου ξενοδοχειου δεν με χαλασε γκομενα μου ειναι πηγα μαζι της να περασω καλα και περασα οπως ολες τις φορες που εχουμε βρεθει ......
να μπω σε λεπτομερειες πως και τι καναμε ....
μπανακι μαζι με κανε και την εκανα μπανιο καθαριστηκαμε γενικως πιπα γονατιστη μεσα στο μπανιο η αννουλα με δικη της προτοβουλια .... που λιγο κοντεψα να χυσω και τη σταματησα πηγαμε στο κρεβατι και συνεχισαμε εκεινη στα 4σερρα και εφαγε το σφυροκοπιμα της ζωης αντεχει πολλυ και της αρεσει υπεροχη αισθηση στο μουνακι της καυλα σκετη ......
στο δευτερο γυρο μετα απο μπανακι και οι δυο μας ασχοληθηκα εγω μαζι της με γλυψιμο και καπου που της αρεσει και μαλλον εχω βρει το κουμπι της εκει γινεται αλοιφη και της αρεσει .......το που δεν θα το αποκαλυψω ξερει εκεινη ......
πιπα καταπληκτικη απο μερους της μεχρι που τα ρουφηξε ολλα με ξεζουμισε και το εφχαριστηθικα να σαι καλα αννουλα να μας τρελαινεις με το κορμι σου και τις υπηρεσιες σου ΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 demon14, doc_lin, Bigdaddysss και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2018
Ωραίος ο φίλος! Βρήκες και το κουμπί του κοριτσιού! Μη την κάνεις να σε γουστάρει και σε κυνηγάει πρόσεξε τύπε!
21 Απριλίου, 2018
σε ευχαριστω πολυ για την ομορφη σου κριτικη περασα και εγω ομορφα θα τα ξαναπουμεΈρωταςΈρωτας
22 Απριλίου, 2018
Το ξέρουν και άλλοι το κουμπί της αδερφέ...Ναι!Ναι!Ναι!
22 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποιο ειναι το κουμπι ρε παιδια...? Χμμμ;
Z
z4
23 Απριλίου, 2018
το κουμπι ειναι στην φαντασια του μυαλου η αληθεια ειναι αλλη μωρα μου.....
24 Απριλίου, 2018
ποια είναι η αλήθεια πες το να το ακούσουμε...Ναι!Ναι!
24 Απριλίου, 2018
Καλύτερα να την πω εγώ την αλήθεια...η Άννα είναι ένα κορίτσι που έχει το φοβερό χάρισμα να δίνει στους "φίλους" της( εκτός από τις σεξουαλικές υπηρεσίες της) ακριβώς ότι χρειάζονται για να νοιώθουν ξεχωριστή... αυτό γίνεται επειδή τους διαβάζει και ξέρει τι θέλουν εσωτερικά εκτός από σεξουαλικά...Για αυτό η κοπέλα είναι άψογη στην δουλειά της και μακάρι και οι άλλες κοπέλες να ήταν έτσι..άλλα δεν είναι..για αυτό το επάγγελμα αυτο είναι λειτούργημά..αυτή είναι η αλήθεια...Ναι!Ναι!Ναι!
29 Απριλίου, 2018
Φίλε μου ξέρω ότι η Αννούλα δε τα καταπίνει, οπότε καλό είναι να μη παραπληροφορούμε το κόσμο, γιατί δημιουργούνται ψευδείς προσδοκίες, και μετά το πρόβλημα θα το΄χει μόνο η κοπέλα, και κανένας άλλος. Οκ?
30 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εσύ που το ξέρεις....? Εκτός αν είσαι μπροστά σε όλα της τα ραντεβού
Z
z4
01 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ας αφήσουμε τότε την ίδια να το επιβεβαιώσει, η να το διαψεύσει, χωρίς να χρειάζεται να ΄μαι παρών όπως εσύ λές.....Αναμένουμε λοιπόν.
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2