Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Angela (4 ωρες μετά από ένα μαραθώνιο με την Sara την καυλιαρα)
- παρεπιπτόντως εάν τα «μοντελε» κοριτσάκια είχαν τη μισή καυλα της Sara θα έτρωγαν όλο το μαρούλι των Ελλήνων! -

Λοιπόν η Angela είναι μια μίξη Κολομβίας-Ισπανίας!
Έχει μεσογειακά χαρακτηριστικά με αρκετά γλυκο πρόσωπο και χαμόγελο.
Είναι πολύ φιλική και όπως έγραψε ο Βασίλης Μπ. στην αρχή φιλαει διστακτικά και όσο περνάει η ώρα λύνεται.

Ψηλό κορμί (178) με φτιαγμένα στήθη από πολύ καλό μάστορα. Βλέπεις μόνο δυο πολύ μικρά στίγματα σαν ελιτσες.
Ωραία στην αφή και ρώγες που αντιδρούν μια χαρά!

Το μοναδικό μείον του κορμιού της είναι οι χοντρές γάμπες. Όλα τα υπόλοιπα είναι άρτια κατανεμημένα.
Έξι tattoo.... ένα τριαντάφυλλο στο νινί, ένα φιλί στο πλάι του λαιμού, μια πατούσα στο πόδι, ένα μικρό πιστόλι στα πλευρά,
πολλά αστερακια στην βάση της μέσης... το έκτο... Χμμμ;Χμμμ; (μα μου άφησε μυαλό που λέει και ο Ζηκος...!!)

Μιας και πρόκειται για «μαζεμένο» κορίτσι μην περιμένετε deep throat και «πράσινα άλογα»! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Είπαμε εδώ δεν είναι Βαλκάνια αλλά Mediterranean-Atlantic girl! Γερο-μύστης
Οποτε πίπα σαν της γκόμενας σου! Χέρι στον κορμό και γλύψιμο ωραίο στο κεφαλάκι!
Γλυφό-ρουφηγμα αρχιδιων με κοιταγματα... grande special! Ναι! Ναι!

Την μπανισα να παίρνει «μέτρα» του μικρού Χμμμ; και όταν αρχίσαμε τις διεισδύσεις κατάλαβα το γιατί.. Σπασίκλας
Της έπεσε μεγάλος και προσπαθούσε να κόψει πόντους... Εμμμμ
Είτε βάζοντας το χεράκι για να χαϊδεύει το νινί της.. είτε χοροπηδώντας χωρίς βαθιά καθίσματα..!
Όμως την άφησα να κάνει το κομμάτι της μιας και της φύλαγα εκπλήξεις...
Μετά τον καναπε περάσαμε στον κρεββάτι...
Ιεραποστολικό με τα πόδια στους ώμους και σήκωμα με τα χέρια της λεκάνης της ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
ΟΛΟΣ ΜΕΣΑ..!! Εκεί άρχισαν κάτι «fuck” κάτι ακαταλαβίστικα και που σε πονεί και που σε σφάζει! Ναι!

Ζορίστηκε λιγάκι έως πολύ θα έλεγα αλλά το νόμισμα έχει πάντα δυο πλευρές...
Παίξε την μπάλα σου και θα παίξω και εγώ την δίκη μου!
Εξάλλου (λόγω Sara’s) μπορούσα να έρθω ότι ώρα ήθελα γιαυτο και παίχτηκε ένας μεγάλος γύρος με πολλές στασεις.
Να παραδεχτώ ότι έδωσε ρεσιτάλ στο ανάποδο cowgirl στον καναπε...! Ναι!Ναι!Ναι!

Επικοινωνία καλή σε καλά Αγγλικά... τουλάχιστον ότι έλεγα το καταλάβαινε..!!
Μην της δώσετε θάρρος γιατί θα μιλάτε όλη την ώρα και μετά θα τον παίζεται μόνοι σας Μαλακία

Εάν μείνει στο χώρο θα χρειαστεί να αποκτήσει «πουτανια» για να ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα κορίτσια του «κουβα»...!
Αυτή την στιγμή για GFE καταστάσεις είναι ΟΚ... Είδωμεν...!

Αρα το συμπέρασμα είναι ότι αξίζει οπωσδήποτε μια συνάντηση και μετά εναπόκειται στα γούστα του καθενός για το εάν
θα υπάρξουν επαναλήψεις!

Καλά γαμησια παλικάρια...!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, PSAXTIRI, Dirty69 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2018
Αδερφέ συγχαρητήρια για την κριτική. Σε ποια Σάρα αναφέρεσαι. Ευχαριστω
24 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ φίλε, αναφέρομαι στη Sara του ίδιου γραφείου. Έφυγε πριν 1-2 μέρες αλλά από ότι μου είπε θα επιστρεψει. Έχει παραπάνω κιλά από ότι μου αρέσει σε μια γυναίκα (πρέπει να είναι 65-68) αλλά είναι πολύ καυλιαρα ρε φίλε! Διάβασε την κριτική για εκείνη εάν θες.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2