Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 295773
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Ιόλη εχτές το απόγευμα σε γνωστό ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο μετά από λίγο δύσκολη συννενόηση μπορώ να πω μιας και μέχρι απο το email να καταλήξουμε στο ραντεβού πήρε κάποιο χρόνο αλλά δεν βαριέσαι χαλάλι η υπομονη
Έχω αδυναμία στις μικρόσωμες κοπέλες , είσοδος της ιολης στο δωματειο δεν είχα κάποια Ιδιαίτερη έννοια για το τι θα συναντήσω λίγο πολυ έχουν επαναληφθεί , κλασικό ελληνικό κοντοπουτανο σαν τις φοιτήτριες που βλέπουμε έξω από τα πανεπιστήμια .
Πρόσωπο γλυκό και καθημερινό μεγάλα εκφράστηκα μάτια με ωραία ζυγωματικά , μετά την γνωριμία το μωρό γδύθηκε να πάει στο μπάνιο να φρεσκαριστεί και να αρωματιστεί σώμα πολύ καλό για τα δικά μου γούστα έχοντας το χαρακτηριστικό του μεσογειακού ταπεραμεντου και αναδυκνυει την ράτσα μας αυτό που μου αρέσε εμένα στο σώμα της κοιλιακούς αρκετά γυμνασμένους , στήθος αρκετά μικρό έως ανύπαρκτο αλλά με μεγάλη ρώγα μόλις έκανε την κίνηση να πάει προς το μπάνιο και είδα την πίσω κίνηση Μαλακία Μαλακία Μαλακία ώπα λέω εδώ είμαστε .
Βγαίνει από το μπανιο είχα αρχίσει και δεν κρατιομουνα αρχίζουμε τα προκαταρκτικά φιλία χουφτώματα στο κωλομερια μου άρχισε μια πολύ ωραία πίπα άκρως τεχνική έως καλητεχνική μπορω να πω οπως πρέπει να είναι μια πίπα το κατέχει το άθλημα ούτε να σε πονάει ακριβώς στο σημείο που νομίζεις ότι έχεις την αίσθηση ότι πάει να σπάσει η πουτσα , καταλήξαμε σε 69 μιας και τέτοιο μουνακι δεν μπορούσα να μην το περιποιηθώ .
Καλόξυρισμένο, μοσχομυριστό και καλόσχοιματισμενο με υπέροχη γεύση πολύ όμορφη κλητοριδα όπου πήρε παρά πολύ εύκολα μπροστά ομολογώ δεν το περίμενα την κόβω για λίγο πολύοργασμικη γιατί μετά από λίγο εκτενές γλύψιμο πήρε αμέσως μπροστά πράγμα που δεν μπορεί να είναι ψεύτικο το γουστάρει το γαμησι έτσι βέβαια οι νεαρές ηλικίες καυλωνουν εύκολα αλλά εγώ δεν είχα σκοπό να μείνω μόνο εκεί είχα βάλει στο μάτι το κωλαρακι της από την πρώτη στιγμή .
Την σηκώνω μέσα στην καυλα της λέω ετοίμασε τον βάζει λιπαντικό και την αναιβαζω ανάποδα επάνω στον άξονα μου γιατί ήθελα να μην χάσω λεπτό από την απίστευτη θέα , την άφησα να μπει μόνη της πάνω στην πουτσα μου με αργές κινήσεις στην αρχή να βλέπω αυτόν το κωλο να αναιβοκατεβαινει πάνω στην πουτσα μου δεν μπορώ να το εκφράσω με λόγια ΜαλακίαΜαλακία .
Η κατάθεση δεν άργησε να έρθει μιας και ξέρει να τον χειρίζεται άψογα .
Αμέσως μετά πήγαμε στο μπάνιο για ένα φρεσκαρισματακι αμφότεροι κάτσαμε για κουβεντούλα και χαλάρωση από τον πρώτο γύρο
Παρά πολύ έξυπνη και μορφωμένη κοπέλα ξέρει πως θα μίλησει στον άλλο χαίρεσαι να την κουβεντιάζεις ευχάριστα .
Έναρξη β γύρου ακόμα ποιο ζεστός από τον πρώτο μιας και είχε σπάσει ο πάγος καθαρά gfe ρυθμός και παλι σε κατάληξη με το υπέροχο 69 μιας και όσο καυλωνα εγώ άλλο τόσο καυλωνε και η Ιόλη .
Αυτή την φορά είχε σφυροκοπούσα πέρασμα σκουφου τη βάζω από κάτω και της βάζω τα πόδια της στους ώμους μου , αρχίζω να μπαίνω αργά στο υγρό μουνακι της με απίστευτη αίσθηση και αρχίζω σιγά σιγά να αναιβαζω στροφές κραυγουλες η Ιόλη να αναιβαζουν το θερμόμετρο μέχρι που κατάλαβα το τέλος τραβήχτηκα έβγαλα το σκουφο και της τα εδώσα στο στόμα .
Πήγα στο μπάνιο να ρίξω λίγο νερό πάνω μου μιας και είχα φουντώσει από την ένταση .
Πέρασα παρά πολύ ωραία μαζί της και σίγουρα μόλις μπορέσω θα το επαναλάβω
Η Ιόλη έχει πολύ θετικά στοιχεία επάνω της νιάτα , ομορφιά ξέρει να πηδιεται καλά παρά το νεαρό της ηλικίας της στα αρνητικά ίσως θα έβαζα το λίγο υψηλό κόστος αλλά από την άλλη προσέχει τα ραντεβού της δεν βιάζεται , δεν κοιτάει ρολόι και ένα άλλο αρνητικό η δύσκολη επικοινωνία .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Perier45, Antonis_Greece4, sugar@Daddy και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2018
Φίλε, στείλε pm το τηλ να την τιμήσω Μεγάλο χαμόγελο
25 Απριλίου, 2018
Αφού διάβασα την κριτική προσπάθησα να βρω την Ιόλη. Στάθηκε αδύνατο. Ούτε το πρακτορείο hall of fame βρήκα (που φαίνεται να έχει μετονομασθεί σε hall of pleasure). Στέλνεις με πμ το τον αριθμό τηλεφώνου ??? Ευχαριστώ.
25 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

6-9-4-4-3-1-0-2-2-7 αυτο είναι φίλε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3