Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα αγαπητοί συναγωνιστές ηρθε λοιπόν η ωρα να σας πω και εγω την εμπειρία μου.
Αυγουστιάτικο Κυριακάτικο Πρωινό με πολύ ζέστη η τυχη με ειχε ευνοήσει καθως ενα ονειρο μου θα γινόταν πραγματικότητα θα συναντούσα τη Σοφη που τοσο ηθελα να γνωρισω απο κοντά.Η Σοφη ειναι ενα πανεμορφο μελαχροινο πλάσμα με αμυγδαλωτα μαυρα μάτια μαύρα μαλλιά υπεροχο δέρμα και γενικά πολυ ωραίο σωμα.Φτανω στο στουντιο des Paris Της Λεωφορου Αθηνών όπου με υποδέχεται μια πολύ ευγενικη Κυρια με καλοσωρίζει και με ρωταει αν ειναι η πρωτη μου φορα σε αυτο το στουντιο αφου της λέω ναι μου χαμογελάει και μου λεει εισαι πολυ τυχερός σήμερα της λεω το ξερω και αμεσως φωνάζει τη Σοφη οπου με υποδεχεται με το πιο γλυκο χαμόγελο που μου εχει χαρίσει ποτε γυναίκα Έρωτας αφου την χαιρετάω κι εγω πληρωνω 70 ευρω στην Κυρια Για Ισπανικό και μασάζ και περνάω στο δωμάτιο αφου κανω το μπανακι μου και περνάνε 20 λεπτα ανοιγει η πορτα και μπαινει ο γλυκός άγγελος με πολυ όμορφα μαύρα εσώρουχα αφου με πλησιαζει δεν μπορω πλέον να συγκρατησω αυτο που ενιωθα και την παιρνω μια μεγάλη αγκαλιά οπου μου την ανταπέδωσε ενω βλεπόμασταν για πρωτη φορά ήταν σαν να γνωριζομαστε χρόνια ξαπλωνουμε λοιπον και Η Σοφη αρχιζει να με χαιδευει και να με φιλάει παντού όπως εκανα και εγω και ξεκινάμε να κάνουμε έρωτα στην αρχη Η Σοφη απο πάνω μου να με κοιταει στα ματια με εμενα να χαιδευω το υπέροχο κορμί της και μετα εγω απο πάνω της όπου μου χαιδευε την πλάτη και με φιλούσε ωσπου μας βρήκε το τελος.Επειτα Η Σοφη μου εκανε ενα πολυ χαλαρωτικο μασαζ και αφου ξανααγκαλιαστηκαμε με ευχαριστησε και αποχώρησε.Ενα εχω να πω απο τις 8 Οκτωβρη που εφυγε για Ρουμανία οπου συναντηθηκαμε συνολικά 3 φορές δεν εχει περάσει μερα που να μη τη σκέφτομαι και να μη μου λείπει και ελπίζω ότι κάποια στιγμή θα ξαναεπιστρέψει το μονο που λυπάμαι ειναι που δεν τη γνώρισα νωρίτερα και την προλαβα μονο δύο μήνες. Σόφη μου σου ευχομαι πάντα να εισαι καλά και ελπίζω κάποια στιγμη να ξαναεπιστρέψεις Την αγάπη μού!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόφη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
126
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio De Paris, Qweeerty

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2018
Ποια είναι η Σόφη; Δεν τη βλέπω στο site τους!
21 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχουνε βγει οι φωτός από το site γιατί λείπει καιρό η κοπέλα
22 Απριλίου, 2018
καλα συγνωμη σχεδον 9 μήνες μετα θυμήθηκε να γράψει για τη σοφη?
22 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς φίλε μου τώρα αισθανθηκα την αναγκη τωρα το εκανα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4