Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Ξενοδοχεία 108823
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χθεσινή επίσκεψη στο ίδρυμα για ραντεβού με "εξωθεσμική" κοπέλα...Βρισκόταν στο Φάληρο και μου το πρότεινε τηλεφωνικά ως λύση κοντινή...Όπως ανέφερα και έχω αναφέρει και σε άλλη κριτική δεν είναι στις πρώτες επιλογές και προτιμήσεις μου καθώς κάτι με χαλάει στην όλη φάση...Καταρχάς στο πάρκινγκ εάν είναι κάποιος αριθμός αυτοκινήτων δεν χωράς να παρκάρεις εύκολα...Άσε που όταν φύγεις η πόρτα σου ανοίγει οριακά,καθώς λόγω χωρητικότητας άλλος συναγωνιστής έχει "κολλήσει" την πόρτα του με τη δική σου...Με αποτέλεσμα για να μην προκαλέσω ζημιά μπήκα καβαλώντας από την πόρτα του συνοδηγού...!Στην αποχώρηση δε έκανα και μανούβρα για να φύγω...Γλώσσα
Είσοδος χτυπώντας το κουδούνι και ανεβαίνοντας τα σκαλάκια...Αυτή η είσοδος από το υπόγειο είναι διακριτική καθώς από μπροστά μόνο διακριτική δεν είναι...Όλο και κάποιος μάστορας θα κοιτάει ή επίσης ο επιβάτες που περιμένουν στη στάση που είναι ακριβώς απ'έξω καθώς περνάει από εκεί η μεγάλη γραμμή του τρόλευ...Οπότε εάν είστε "ντροπαλός" ή "σκαστός" από το σπίτι με ερωμένη/παράνομη/βίζιτα να εισέλθετε από κάτω....!
Η κοπέλα στη ρεσεψιόν διακριτική και λιγομίλητη...Βέβαια έχουν καμιά φορά θέμα με τα ρέστα οπότε καλό είναι να έχεις το ποσό ακριβώς...Καλά αυτό βέβαια είναι σύνηθες φαινόμενο των ξενοδοχείων ημιδιαμονής...
Τα δωμάτια σχετικά κάπως βελτιωμένα σε σχέση με την προηγούμενη φορά...Η αλήθεια είναι πως σε κάποια τουλάχιστον σε αυτό που μπήκα είχε μπει καμπίνα για το ντουζ και παντοφλάκια που σε προηγούμενη επίσκεψη μου δεν υπήρχαν...!
Όσο για ηχομόνωση δε παίζει...όση ώρα περίμενα την κοπέλα δίπλα γινόταν πανηγύρι...Μεγάλο χαμόγελο
Για διαμονή ολόκληρη νύχτα δεν το έχω δοκιμάσει,και δεν θα το προτιμούσα...
Room service με κάποια ποτά αναψυκτικά και χυμούς έχει αλλά το είχα χρησιμοποιήσει την προηγούμενη φορά και ήταν ιδιαίτερα ακριβό με ένα κρασί λευκό να αγγίζει τα 10 ευρώ...
Αυτά από εδώ,πιστεύω πως σαν καλύτερη λύση είναι τα ημιδιαμονής του κέντρου και πως αν δεν βρίσκομαι στην περιοχή δεν θα έκανα την κίνηση ώστε να έρθω για το ξενοδοχείο και μόνο εδώ...
Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου στο λακόμπα...!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού