Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119121
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
23 ετών Ομορφούλα θα έλεγα με τα ρούχα...χωρίς τα ρούχα μετρια εμφάνιση με πεσμένο στήθος Κεφάλι σε τοίχο! και κάποια κιλά παραπάνω τα οποια δεν με χαλάνε οπωσδήποτε αλλα σε αυτήν την περίπτωση με χάλασαν.
Μπήκε στο δωμάτιο , πήγα να την πιάσω τραβήχτηκε (1ο δείγμα ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ ) μασαζ μου λέει πρώτα .
Μασαζ άσχετο...εντελώς ανίδεη απο μασαζ. Στο δεκάλεπτο σηκώνομαι, κατι που έδειξε οτι δεν της άρεσε...(2ο δείγμα ΞΕΠΕΤΑΣ.)
Εκει ηδη είχα καταλάβει οτι είμαι παραλήπτης πακέτου . Φιλια οχι και πουθενά ...γαργαλιοταν..γλυφομουνι ούτε κατα διάνοιαν..(3ο δείγμα τιτανοτεραστιας φόλας ) . Με τα πολλά και μετα απο μια καταπληκτική αερόπιπα (4η πίστα ΠΑΚΕΤΟ) με προφυλακτικό μου σηκώθηκε και το έβαλα μεσα... (5η πίστα κομοδίνου) ένα κιλό κρέμα και εκει τον έβγαλα να μου τον παίξει....κουράστηκε σε 10 δευτερόλεπτα ( 6 πίστα πλέον πτώματος σε λήθαργο.)

7 πίστα και τελευταία ....σας κούρασα...7η πίστα λοιπόν... παλτό έφαγα Νταμπλ φας με γουνάκι ....
τελείωσα μαλακιζομενος να μην φύγω αχυστος.

Στο τέλος με ρώτησε αν μου άρεσε της είπα οχι ...εξεπλάγη και μου είπε οτι ξέρει τι κανει ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ.....
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλέσια
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
1.588
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, κωλο-γερος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού