Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Call-Girls 12121
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αλλο ένα ωραίο μωράκι-πιπινι απο αυτά που απλά τα χεις στη αγγαλιά σου και εισαι άρχοντας. Το Σέρβα λιγο με έβαλε σε υπονοιες οτι θα ναι Σέρβα απο τα Τύρανα αλλά οχι, μιση ελληνίδα μισή Σέρβα.. αμα δε το ξέρεις την κάνεις για ελληνίδα αλλά θα σου περάσει κ λιγο απ το μυαλό οτι ξενίζει.. Σωματάκι αρκετά καλό, αυτο της ηλικίας που κολάζει χωρις γυμναστηκές κτλ αλλά ιδανικά αδύνατο και όχι το τελείως μοντελέ αλλά με θελκτικές μικροατέλειες , μικρο στήθος με ρωγίτσα, πανέμορφα ποδαράκια με βαμμένο κόκκινο νυχάκι, ασπρο δέρμα, ωραια μπουτάκια με κάτι γράμματα τατου στο ένα, και κώλομαγουλάκια που της τα τάραξα στο ζούληγμα. Επισης εχει ωραιο χαμόγελο με λευκά δόντια. Ερχετε στην αγγαλιά μου κ της έκανα κοπλιμέντα γιατι μου άρεσε το χαμόγελο της κ το κορμάκι της, την χάιδευα στα ποδια κ στον κώλο, περασε το ένα ποδι της πάνω απ τα δικά μου κ ξεκινάμε με παθιασμένα φιλιά. Φορουσε και ενα δαντελωτο κοκκινο στρινγάκι που της πήγαινε φούλ. Καρέ μαλλι μελαχρινή οπως στις φώτος. Σιγά σιγά με τα φιλιά γλύκανε το πρόσωπο της και αναδείχθηκε ένα γλυκό-ομορφο κορίτσι. Μου ξεκινάει στοματικό, οχι κάτι το τρελό αλλά ok βγάζει μια ενέργεια, εννοώ δε το κάνει νωχελικά αλλά ουτε κάτι το τρελο. Δοκιμασε 2-3 deepthroats, περασε κ λιγο απ τις μπάλες, ok κομπλέ δε τρελάθηκα. Παιρναω προφυλακτικό κ πρώτη στάση ιεαρποστολικό, έπεσαν κ κανα δυο φιλακια ακόμη, της βάζω τα ποδια στους ώμους κ συνέχισα λιγο κ έτσι, αλλάξαμε άλλες 2-3 στάσεις αλλά με συνεχόμενο σέξ non stop επι 30 λεπτά, χτυπιέτε καλά απο πάνω στο καβάλημα, στα τέσσερα ωραίο θέαμα ο κώλος της και έχει χειρολαβές απο αυτές που γουστάρεις να ζουλάς.. η άισθηση διείσδυσεις δεν ήταν και η καλύτερη, θα της έχει γίνει ντού απο ραντεβού προφανώς.. βγάζω προφυλακτικό και ξανά πίπα, αρχίζει μου πέφτει λόγο ζέστης, έσταζα ιδρώτα, σταματάω σκουπίζομαι κ ξαναήρθε η στύση κομπλέ, ημουν εκτος κρεβατιού ορθιος κ αυτη στην άκρη και της έκανα mouthfuckng αργά κ σταθερά. Ξαναβάζω προφυλακτικό κ ξεκινάμε πάλι σεξ, το τέλος ήρθε στη κοιλιά της. Πάω ντους, με ρωτάει αν της επιτρέπω ενα τσιγάρο, της λέω ok, κανει κ αυτη ντουζάκι με τη σειρά της κ έρχετε πάλι κολλάει δίπλα μου. Κοιτάω κινητό άλλα 20 λεπτά, τη τάραξα στις ερωτήσεις και απάνταγε ολο "ναι αγαπη μου", "οχι αγάπη μου", "δε ξέρω αγάπη μου" χαχα τη τρέλανα τη μικρή να τη ρωτάω μαλακίες.. Ξεκινάω τη φιλάω οπου ενέδωσε λές και ξεκινούσε το ραντεβού απ την αρχή αλλά τσουπ χτυπάει αναπάντηση κ τέλος χρόνου.. λιγότερα τα λεφτά απο τις καύλες μας δυστυχώς. Λοιπόν απ τα πιπίνια του πρακτορείου που χω πάει, η Ρένια ειναι απ τα πιο όμορφα για τα δικά μου γούστα πάντα, κάτι κάτι με τράβαγε στη συγκεκριμένη, δε μπορώ να το προσδιορίσω. Στο σέξ ντάξει εχει συμμετοχή το δουλεύει το μεροκάματο της, αλλά αυτές τις πιτσιρίκες τις παίρνεις για αυτο καθεαυτο που ειναι, και απλά περιμένεις μια Αλφα συμμετοχή χωρίς μα κ μου, οπου η κοπέλα αντεπεξηλθε ως προς αυτο.. Θα προτιμούσα να την έπαιρνα στα πρώτα της ραντεβού οταν πρωτοξεκίνησε για να έχω διαφορετική αύρα της... ήταν αρκετά στρωμένη δηλαδή στο τρόπο που ανταποκρινόταν κ τά βγαζε καρμπόν. Στο μπλά μπλά πάντως δε δίνει βάση αλλά ποιος πάει για το μπλα μπλα. Ενα ομορφούλικο μωράκι η Ρένια λοιπόν, με ενα κρικο στη μύτη που της πάει.. με ωραιο χαμογελο.. και το πιπινοειδές καυλιδερό σωματάκι της!!! Δε λέω αν αντέχει γαμήσι κτλ αυτές αντέχουν, εμεις δεν αντέχουμε χαχα Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.834
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, koukoskoukou, dx80 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2018
Ωραίος ρε σειρά! Πάντα τέτοια Καπέλο
20 Απριλίου, 2018
Ευχαριστώ σειρά! Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2