Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Call-Girls 3532
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Και γαμώ τους τίτλους έβαλα...συγκλονίστηκα με τον εαυτό μου...Κεφάλι σε τοίχο! αλλά δεν ήξερα πως αλλιώς να περιγράψω τη συνάντηση με την κοπελιά.
Χθες πηδηξα μια γκόμενα του eog, και μετά κοπροσκύλιαζα μέχρι τις 3 πίνωντας μπυρόνια για να αναπληρώσω τα υγρά που έχασα...
Σήμερα από τις 6.30 στο πόδι για να κάνω το αφεντικό μου πλουσιότερο, οπότε σωματικά θα έλεγα ότι ήμουν ένα ράκος....
Η πούτσα εκεί όμως...κατάρτι...Κεφάλι σε τοίχο! Το παθαίνω σχεδόν πάντοτε την επόμενη μέρα από αλκοολίκι....οπότε πάλι σήμερα με έτρωγε να δω κάποια....Αφού και ο Yorkie Καπέλο μου επιβεβαιωσε εμμέσως ότι είμαι βλαμμένος ξεκίνησα να ψάχνομαι...
Οι επιλογές με το ζόρι 2....Από το μονοπώλιο, αφού ζήτησα φωτογραφία για να μην τρέχω χωρίς λόγο και να φεύγω μετά, πήρα μια φωτό η οποία έδειχνε μόνο πρόσωπο, αλλά το κορμί γιοκ...Η άρνηση τους να δω κάτι παραπάνω με έβαλαν σε υποψίες ότι μάλλον δεν θα τραβάει εμφανησιακά και το παράτησα....έλα που με έτρωγε η περιέργεια όμως και ξαναρώτησα. Για καλή μου τύχη η κοπελιά ήταν απασχολημένη (και δε μιλάει κανείςΓαμήσου) οπότε πήρα την απόφαση ότι θα κάτσω στα αυγά μου.
Μια τελευταία ματιά στις επιλογές αποκάλυψε νέο προφίλ από βιζιτόνι και οι πολλά υποσχόμενες φωτογραφίες με έκαναν να κλείσω στο 5λεπτο την Laura....
Πρώτος πελάτης πάλι στο Ελλάντα.(αν πιστέψουμε τα λεγόμενά τουςΚεφάλι σε τοίχο!)
Υποδοχή με see through φόρεμα και τα κόκκινα εσώρουχα να φαίνονται από μέσα, φορώντας ψηλοτάκουνες γόβες.
Άκρως εντυπωσιακή εμφάνιση.
Πρόσωπο συμπαθητικό, χαμογελαστή και λιτά βαμμένη, αυτό ήταν, τελείωσε, από την υποδοχή που μου έκανε εμφανησιακά και από συμπεριφορά, δεν υπήρχε περίπτωση να φύγω. Τα φώτα φούλ αναμμένα, αν δεν έχει η κοπέλα να κρύψει κάτι, δεν φοβάται να είναι δίπλα σου και να τη βλέπεις, όχι να παίζεις κρυφτούλι στα μαύρα σκοτάδια όπως κάποιες άλλες...Μαλακία
Δεν ξέρει δυστυχώς κουβέντα αγγλικά, καλό από τη μία, από την άλλη όμως έχει την τάση να μιλάει στη γλώσσα της και να νομίζει ότι την καταλαβαίνεις. Για καλή μου τύχη εγκατέλειψε αμέσως την προσπάθεια για συνεννόηση με google καθώς δεν τα μπορώ καθόλου αυτά, μου τη σπάνε αφάνταστα.
Δηλώνει 22 αλλά την έκοψα για 26 και βάλε.
Κοντούλα, αλλά κορμάκι που σφυράει. Φαίνεται ότι γυμνάζεται, ωραία γράμμωση στους κοιλιακούς, κόσμημα στον αφαλό, μικρά βυζάκια αλλά ωραία στην αφή, κωλαράκι για τρελό γλυψιμο και τα τατουάζ όπως τα βλέπετε στις φωτό. Γενικά οι φωτογραφίες είναι ακριβέστατες απλά έχουν το απαραίτητο καλώπισμα, πάντως για πρώην eog μου κάνουν το στυλ τους. Ίσως να δούλεψε εξωτερικό με αυτούς και κράτησε τις φωτό.
Δηλώνει Ουκρανή η οποία ζει στη Ρωσία...τρέχα γύρευε...

Πάμε στο κυρίως πιάτο.
Καταρχάς ενώ φάνηκε ότι μπήκε ζεστή στο παιχνίδι τα φιλιά της δυστυχώς επιφανειακά χωρίς γλώσσα, μάλλον τα κρατάει για τον Iggor πίσω στο χωριό της.
Τί να κάνουμε, από το να σου γυρνάνε το πρόσωπο κάτι είναι και αυτό.Κεφάλι σε τοίχο!
Πίπα πάρα πολύ καλή αλλά δυστυχώς έχει την τάση να εγκαταλείπει γρήγορα αν της το επιτρέψεις, ίσως να τη δυσκόλευα και ανατομικά...Σπασίκλας
Το μουνάκι της έχει φοβερή αίσθηση παρόλο που το είχε τιγκάρει στα απολυμμαντικά...η γλώσσα μου κόντεψε να λιώσει και απομακρύνθηκα γρήγορα από τα γλυφομούνια που γουστάρω και περάσαμε σχετικά γρήγορα στο πιστόνιασμα.
Άλλη μια κακογαμημένη κοπελίτσα η οποία άρχισε να σπαρταράει από τα πρώτα λεπτά....τί στο διάολο ρε πούστη μου δε γαμάνε οι ρώσοι; Μόνο φόρμες nike, lada και βότκα είναι όλη μέρα;Χμμμ; Εγώ αν την είχα γκόμενα αυτή θα την είχα ξεπατώσει στον πούτσο κάθε μέρα.
Αναφέρω ότι οι υπηρεσίες δεν τηρήθηκαν πρώτον για το θέμα του φιλιού και δεύτερον γιατί αρνήθηκε το cim και γενικά δεν ήθελε φλόκια από το λαιμό και πάνω...Εγώ πάντως όταν έβγαλα το λάστιχο και άρχισα να ψεκάζω της έριξα και μερικά στη μάπα....άθελά μου βέβαια...Σπασίκλας Πάντως δεν αντέδρασε σαν αυτιστικό και σηκωθήκαμε μαζί για το μπανιο όπου πλύναμε ο ένας τον άλλο.
Δεύτερος γύρος επίσης έντονος και πραγματικά χόρτασα γαμήσι....Δεν μου έφερε αντίρρηση πουθενά η νεαρά, παρόλο που δεν τελείωσα στο στοματάκι της το καταευχαριστήθηκα.

Ελπίζω να μην παρασύρω κανέναν με την περιγραφή μου καθώς αυτό που συμπέρανα, παρόλλα τα θετικά της είναι ότι δεν έχει την εμπειρία και ούτε την αντοχή να κάνει για πολλές μέρες αυτή τη δουλειά. Πιστεύω θα καεί γρήγορα, μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά αυτή την εντύπωση μου έδωσε. Φαίνεται ότι δεν της πολυαρέσει αυτό που κάνει και μάλλον είχε τόσο καλή συμπεριφορά απέναντί μου γιατί ήταν στην αρχή αλλά και γιατί την περιποιήθηκα και εγώ και δεν ξέφυγα σε pse καταστάσεις.
Πάντως είναι αρκετά συνεργάσιμη και δεχεται καθοδήγηση για να σε κάνει να περάσεις καλά.
Θεωρώ το σέρβις ελλειπή για τα λεφτά που ζητάει αλλά πέρασα πολύ καλά και θα την ξαναέβλεπα με ένα ξερό "ναι" το οποίο δεν υπάρχει σαν επιλογή. Ανεξάρτητη προφανώς και δεν είναι και το ότι εγώ θα έδινα ξανά λεφτά στους συγκεκριμένους τύπους μετά απο τόσο κράξιμο που τους έχω ρίξει τα προηγούμενα χρόνια δείχνει την κατάντια που έχουμε στο θέμα των επιλογών.
Θα το λέω και θα το γράφω παντού. Όποιος έρθει Θεσσαλονίκη και προσφέρει σοβαρές επιλογές θα βγάλει χρήμα, ανεξαρτήτως τιμών. Αλλά τί λέω και σε ποιόν τα λέω....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Καλά βόλια σε όλους....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, ΜrKavlopoulos και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2018
Χμμμ Καλυτερη απ τη Μπιανκα ...
E
Excalibur
20 Απριλίου, 2018
πρέπει να είναι το παλιό Richescοrt ε??
30 Απριλίου, 2018
Είμαι νέος στο άθλημα, πως έρχεσαι σε επαφή με την τύπισσα?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3