Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καταρχάς καλησπέρα σε όλους, έχω να γράψω πολυ καιρό κριτική αλλά αυτό που συνάντησα δεν υπάρχει....
Ξεκινώντας θέλω να κλείσω μπιλλ για να μην δωσω το 20 εχτρα που ζητάει, αφού μου αλλάζει το ξενοδοχείο
Τελευταία στιγμή λέω οκ δεν πειράζει να γαμησω θέλω και πάω παντού....
Ήρθε λοιπόν στην ώρα της και ξεκινάμε, ντύσιμο χάλια τζιν με πέδιλα και μπλουζάκι που βρωμοκοπαγε τσιγαριλα
Με τσίχλα στο στόμα λες και πήγα στα κορίτσια του δρόμου ......
Παει για μπάνιο και ξεκινάει ο αγώνας , φιλία με γλώσσα , τσιμπος με ολίγον δοντάκι μιας και τα δόντια της
Είναι θεοστραβα, διάφορες στάσεις και στο 20 λεπτό γεια...
Κάτι τελευταίο σώμα πολυ μαλακό και βυζι φτιαγμένο αλλά όχι τέλεια δουλειά όπως λένε
Η προηγούμενη και αν στα 4 είναι θέα τότε τη να πω για Βαλέρια, Βερόνικα η συντζια....
Και μην ξεχάσω ότι της αφήνω 100 και μου λέει 120 baby λες και της είπα εγώ να έρθω εδώ...Κεφάλι σε τοίχο!
Κλαίω κάθε ευρώ μακριαααααααΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
DECO718
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
584
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, messinia, pilotgr και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2018
Γιατί της έδωσες τα 20+Χμμμ;δεν υπήρχε λόγος..
20 Απριλίου, 2018
Απαράδεκτη συμπεριφορά.Την είχα στα υπόψην να τη δοκιμάσω αλλά ύστερα από αυτό δεν υπάρχει περίπτωση ακόμα και εαν κάποιος ανεβάσει καλή κριτική για τη συγκεκριμένη.Όταν δεν σέβονται τα λεφτά μας πρέπει να τους γυρνάμε την πλάτη.Υπάρχουν πολλές άλλες επιλογές εκεί έξω.
20 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Της είπα για μπιλλ για να μην της δωσω το 20 που ζητάει όταν πάει εκτός μπιλλ και αφού μου άλλαξε το ξενοδοχείο γιατί προφανώς είχε αλλά ραντεβου εκεί μας πήρε και μας το 20 τι να πω;;ήθελα να γίνω λουις όσο πιο γρήγορα γίνεται αφού πήρα εγώ δωμάτιο και έφυγα πρώτος φαντάσου Κεφάλι σε τοίχο!πατσαβούρι σου λέω ....
20 Απριλίου, 2018
Εγω τα έλεγα και με βγάλανε στημένο και ειναι ανεξάρτητη, που να βάλω κριτική τώρα για γραφείο οτι μύριζε το μουνί της θα μου την πέσει όλο το γραφείο σύσσωμο Money Mouth
Καλύτερα να βάζεις ολα καλά και 10ρια παρα να κάθεσαι να τσακώνεσαι.
Θα μου πεις και όσοι την πατάνε ? καλά να πάθουν που δεν γράφουν αλήθειες αλλά ότι ευχαριστεί τις κοπέλες.
P
peperoniathens
20 Απριλίου, 2018
Ρε μαν εδωσες 100+20 για 1 φορα????Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
21 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω απορω πως του σηκωθηκε οταν την ειδε γυμνη να κρεμονται οι πατσαδες της!! Παντως ευγε για το κουραγιο σου φιλε!
Z
z4
21 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...συναγωνιστη μας,σαφως και το καθε γραφειο μαζι με τις κυριες που διαθετει θα προσπαθησουν να μας βγαλουν τρελους η νταβατζηδες για να υπερασπιστουν το σαπιο τους εμπορευμα.. Δεν υπαρχει λογος να κανεις πισω η να ..πνιξεις την αληθεια σου ομως.Ετσι κι αλλιως και οι ιδιοι ξερουν οτι εχεις απολυτο δικιο...απλα ,για να πουμε και του στραβου το δικιο ,ξερουν οτι απευθυνονται σε ζωντοβολα..
23 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτο ξαναπέστο
P
peperoniathens
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8