Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κερδισα στο μπου ενα γαμησση με 50% εκπτοση. Καθυστερησσα λιγο να το απολαυσο λογο πασχα αλλα ρε Αμπελαλες τι πιεση και εσυ, 3 μηνηματα μου εστειλες, ε αντε να μην το χασο το κερδος μου εκλεισα ρενδε βου.
Ερχεται η Vicky 10 λεπτα πρην την ωρα, μπαινει, πολυ γλυκουλα, με βαζει σε ανεση, γλυκια και καμια αντηρηση σε οτι λεω. Εχει κοντα μαλλια και πολη γλυκο βλεμα, μου θυμηζαι και την Ριανα μια στιγμη. Πολυ ωραια γλωσσοφιλα σαν να ητανε κοπελα σου και αισθησιακο σεξ. Το γλοσσοφιλο συνεχισε στο πουλι μου οπου το κατεχει πολυ καλα, απακα γρηγορα, το κεφαλακι, το κορμο, το αρχιδακι. Οκ λεω δεν θα τελειωσω εδω ας εχω καιρο να γαμησω. Φορεμα σκουφου αυτη απο πανο οπου κουνιεται σε γλυκους ρυθμους και με τα γονατα μεχρι τα αυτια για φυλ διησθηση, σπανια μου συμβαινει αυτο. Γυρισμα στα 4 οπου σπαει φοβερα το τουρκοτο ποπουδακι τις και να προσπαθω να μην κοιταξω για να μην τελειωσω, αλλα που παει να γυρησση για με δει κοιταζω αυτη την εικονα και σαν περασσαν 5 τσοντες στο μιαλο μου. Πρωτη καταθεση.
Μ9ανακι, συζητηση και αρχισε το προβλημα διοτι πιασαμε την παρλα. Οκ εγω δεν το καταλαβα αυτη δεν το καταλαβαινει; βλεπω την ωρα στα 32 οποτε αρχιζω τα προκαταρικτηκα. Πιπουλα καλη οπος αυτη ξερει και στο 40 χτυπαει το τηλεφωνο. Που μου λεει δεν προλαβαινουμε. Αλλες κοπελες ειχαν κατσει 10 λεπτα παραπανο αλλα τι να λεω τωρα αμα αρχιζει ετσι...περνω το γραφειο για 30 λεπτα παραπανο το ψαχνει να δει αμα εχει αλλο ρδβ οκ μου λεει αλλα για 70 ευρο επιπλεον. Οκ αστο τις λεω. Ολη η φαση με ενωχλησε παρα πολη. Τελκκα ενα γαμηση εκανα στα 65 ευρο. Εμεινα με πολη πικριλα οσο και βα προσπαθουσε να με γλυκανει με τα λογια τις η Βικι. Μου εγινε μαθημα για αλλη φορα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
65€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
672
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, delipas, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2018
Το ραντεβου το έκανες? Κριτική ανέβασες? Αντε ακομηη? Μεγάλο χαμόγελο Ναι!
20 Απριλίου, 2018
Παιχτη να ξέρεις οσο μιλάς με μια call girl θα σου μιλαει, αν δε κανεις κινηση για σεξ μη περιμενεις να κανει αυτη.. αν εσυ μπλα μπλα κι αυτη μπλα μπλα.. αν εσυ κανεις κινηση σεξ κ αυτη σεξ εντος ώρας.. ετσι παει.. Καπέλο
20 Απριλίου, 2018
Παιχταρά μου, αφαιρέθηκες. Κρίμα.
Δώρον άδωρον δλδ. Γερο-μύστης
P
PEODAS
20 Απριλίου, 2018
Ακριβώς όπως τα λέει ο Ampelale. Πολύ σπάνια μού έχει τύχει να ξεκινήσει ο δεύτερος γύρος με πρωτοβουλία του call girl. Αν δεν κάνεις εσύ κίνηση τηγανίτα γιοκ Σπασίκλας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4