Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ελενα η γνωστη Ρουμανα,μελαχρινη με πολυ ομορφο προσωπο και ξεχωριστά μάτια,μεγαλο βυζι χορταστικο αλλα απο τη μεση και κατω καπως χαλάει,μεγαλη περιφερεια και εμφανη ιχνη κυτταριτιδας ειδικα αν σταθει στο ασπρο φως.Την ξερω απο το 2015,την θεωρησα μεγαλο ταλεντο τοτε αλλα καπου στην πορεια μαλλον αναθεωρησα την αποψη μου.Αυτα τα χρονια την ειχα ξεχασει σχεδον αλλα προχθες που την ειδα μπροστα μου και με κοιταξε με το φονικο βλεμμα της δε γινοταν να μην περασω...Στα 50ε 69 με γυμνο

Ηταν αρχη της βαρδιας οποτε ηταν καυλωμενη και ευδιαθετη,ξεκινησαμε το παιχνιδι στα ορθια με αγκαλιες,ρουφηγματα στο λαιμο,αρχισε να μου παιζει και τον πουτσο που γρηγορα ανταποκριθηκε...προσπαθησα να της κανω πουτσοτριψιμο απο πισω σε μουνι και κωλοτρυπιδα αλλα μου ξεφυγε και εκατσε στην ακρη του κρεβατιου και αρπαξε τον πουτσο στο στομα της και προσφερε μια πρωτη γευση της αριστης τεχνικης της,μιλαμε για φοβερη πιπα δε το θυμομουν αυτο...Τον μπουκωνε βαθια με πιεση και παιξιμο με το χερι κι εγω χουφτωνα τις βυζαρες.
Της ειπα να ξαπλωσει κανονικα στο κρεβατι οπου παλι ορμηξα για πουτσοτριψιμο αλλα παλι μου ξεφυγε Θυμός παλιοτερα αυτα τα εκανε για πλακα και τα γουσταρε κιολας...βρεθηκαμε σε μια σταση πλαγιο 69 οπου απολαυσα μουνι και σουφρα και μετα ξαπλωσα κανονικα οπου εδωσε ενα ρεσιταλ πιπας με το κεφαλι της να πηγαινει ασταματητα πανω κατω,με κοιτουσε και με τις ματαρες της και η καυλα ηταν απιστευτη...
Μετα με καβαλησε και σε 69 οπου εγλειψα με μανια την που δουλεμενη σουφρα της και αυτη συνεχισε τη λυσσασμενη πιπα της με μουγκρητα πλεον

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου χτυπηθηκε πολυ δυνατα,οπως προειπα ηταν αρχη της βαρδιας και ηταν πολυ καυλωμενη ακομα,την τσιμπουσα τις ρωγες την τραβηξα και προς το μερος μου να τη φιλησω αλλα απεφυγε Θυμός ενω παλιοτερα δε χορταινε απο γλωσσοφιλα...εσκυψε και μου εγλειφε τις ρωγες ενω κουνιοταν κανονικα πανω κατω σε πολυ γρηγορο τεμπο.
Μετα την εβαλα απο κατω και τη γαμησα επισης δυνατα και γρηγορα αλλα το κρεβατι ηταν πολυ χαλια πολυ μαλακο και φθαρμενο απο κατω και δεν εβρισκα αντισταση.Αυτη ηθελε ακομα πιο δυνατα,καυλωσε για τα καλα αρχισε να πεταει και κατι ρουμανικα στον αερα...το μουνι της ηταν μουσκεμα και ειχε την αισθηση πηγαδιου οποτε δε μπορουσα να χυσω...ε καπου εκει μου γκρινιαξε και για το χρονο αλλα εκανε την υπομονη της και τελικα την εριξα ενα πολυ δυνατο χυσιμο στη μουναρα της.Εμεινα κανα δυο λεπτα πανω της να χαλαρωσω,ειπαμε κανα δυο μαλακιες και αποχωρησε

Συμπερασμα...εμπειρη στο σεξ,μπορει να σε απογειωσει στο λεπτο αλλα στην πορεια καπου παταει φρενο.Σε καμια περιπτωση δεν ειναι η Ελενα του 2015 οταν πρωτοξεκινησε και εμενα αυτο με στεναχωρει.Οταν με ξεκινας τοσο δυνατα και στην πορεια ολο κοβεις πραγματα ξενερωνω και ισως και γι'αυτο 3 χρονια τωρα δε μου ειχε ερθει η επιθυμια να την ξανασυναντησω.Βεβαια σαν συνολο ομως ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη και προτεινεται σε οσους δε τη γνωρισαν ακομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2018
Όνομα κοπέλας
Έλενα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.192
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Blastbeat208, crucifix, teochatz και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2018
Την εχω δοκιμασει αρκετες φορες την Ελενα παλαιοτερα. Τωρα νομιζω οτι ειναι πλεον επιπεδο μεταξουργειου στα 10€Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1