Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είπα χθες να βάλω άλλο ένα λιθαράκι στο χάλι της Θεσσαλονικης και να κρατήσω τις τιμές στα ύψη όπως ωρύονται πολλοί φίλοι στο φόρουμ αιμοδοτώντας για άλλη μια φορά το συγκεκριμένο γραφείο.
Βασικά για να μην τα πολυλογώ είχα καύλες και δεν υπήρχε περίπτωση να πάω στα κορίτσια των άλλων 2 γραφείων. Ο ένας ο πουθενάς με μαύρησε πάλι γιατί είναι απατεώνας και ότι αρπάξει ο κώλος του, το αποδεικνύει συνεχώς με τη συμπεριφορά του και στο τέλος κλαίγεται ανώνυμα στο φόρουμ γιατί "δεν τον στηρίξαμε" ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Ο άλλος δε, φέρνει πλέον κορίτσια που είναι πατημένα ....άντα ή έχουν την περιφέρεια του πλανήτη Δία, ή και τα δύο ταυτόχροναΚεφάλι σε τοίχο!. Μπορεί ορισμένοι να βολεύονται για δικούς τους λόγους ή γιατί γουστάρουν να πηδάνε γυναίκες με το συγκεκριμένο σωματότυπο (γιατί πληρώνουν άραγε;Χμμμ;), ή όπως διάβασα και κάπου, τί διαφορά έχουν οι συγκεκριμένες από τα στούνιο; Έλα ντε, τί διαφορά έχουν; Απολύτως καμμία. Ή στην καλύτερη περίπτωση τις καλές κοπέλες τις έχω δοκιμάσει και δεν έχουν πλέον να μου προσφέρουν απολύτως τίποτα.
Οπότε κύριοι εσείς λεφτά δεν θα πάρετε απο μένα.Γαμήσου
Γιατί ρε μαλάκα μαλλιά οι του eog καλύτεροι είναι; Όχι βέβαια, αλλά για να το πω πιό απλά η καλύτερη κοπέλα των άλλων δύο είναι πάλι χειρότερη από την μέση τουρίστρια που προσφέρει το συγκεκριμένο γραφείο. Νομίζω πως τα τελευταία χρόνια έχω πάρει τις περισότερες κοπέλες από αυτούς σε σχέση με άλλους παίχτες οπότε θεωρώ ότι αυτό που έγραψα μπορώ να το υποστηρίξω.
Το βάσικό βέβαια που ανατρέπει τον παραπάνω ισχυρισμό είναι η αρκετά υψηλότερη τιμή. Οπότε οποιοσδήποτε μπορεί να διαφωνήσει με τα παραπάνω.
Όλα αυτά είναι αναφορά για τη Θεσσαλονίκη και μόνο, οι Αθηναίοι φίλοι τα διαβάζουν και αναρωτιούνται "τιναφτορε"Money Mouth τί γράφει πάλι ο μαλάκας;....Κεφάλι σε τοίχο!

Υποδοχή στο πεντάστερο χθες το απόγευμα, πρώτος πελάτης στο Ελλάντα.
Είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου μεταβολή και δρόμο εάν δω πάλι φοτοσοπιές αλλά το αφοπλιστικό χαμόγελό της όταν άνοιξε η πόρτα πραγματικά με υπνώτισε. Ήταν ίσως από τις ελάχιστες φορές που κοίταζα για αρκετά δευτερόλεπτα την κοπέλα στο πρόσωπο χωρίς να ρίξω ούτε μια ματιά στο υπόλοιπο σώμα.
Ωχ θα λέτε πάλι....περιγραφή για δράκους και κροκόδειλους θα έχουμε....Δεν θα το έλεγα...
Είναι μπουτού η μικρή. Γύρω στο 1,70.
Μικρό στήθος όπως φαίνεται στις φωτό, λίγα παχάκια στην κοιλιά και τριαξονική κωλάρα...Μπουτού όπως προείπα με κάποια ίχνη κυτταρίτιδας αναπόφευκτα. Τα τατουάζ που βλέπετε στα χέρια της δεν είναι χτυπάνε και πολύ στο μάτι λόγω της αρκετά σκουρόχρωμης επιδερμίδας της.
Βγάζει μια μαγκιά στις φωτό, τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται, η οποία δεν υπάρχει στην πραγματικότητα. Πρόκειται για μια πολύ γλυκιά και ευγενική κοπέλα. Με πέρασε σίγουρα για βλαμμένο καθώς όποτε χαμογελούσε την κοίταζα σαν καθυστερημένοΝτροπή
Τα φώτα αρκετά χαμηλωμένα βεβαίως βεβαίως καθώς η μικρή ξέρει ότι οι φωτογραφιες της υπόσχονται άλλα πράγματα από την πραγματικότητα οπότε προσπαθεί να τα περάσει απαρατήρητα.
Γνώση αγγλικής αρκετά καλή, και όλοι ξέρουμε απο που κατάγεται και η Μαρίννα...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Στο σεξ δεν μπορώ να πω ότι θα μου μείνει αξέχαστη. Φιλάει πολύ καλά και παθιασμένα.
Στη πίπα αρκετά καλή αλλά κουράζεται πολύ γρήγορα και το εγκαταλείπει αν δεν επιμείνεις να συνεχίσει.
Χρήση λιπαντικού και το μουνί όχι και από τα πιο στενά που έχω κοπανήσει και κατέληξα να τελειώσω τον πρώτο γύρο στο 35....
Μέγα φάουλ το ότι δεν πλύθηκε στο ημίχρονο, δεν σηκώθηκε ούτε καν από το κρεβάτι...
Δεν έδωσα και πολύ σημασία και ξεκίνησα για το δεύτερο ημίχρονο καθώς την είδα αρκετά νωχελική...Να αναφέρω πάλι πως είχε φτάσει Θεσσαλονίκη πριν από μια περίπου ώρα οπότε μια κούραση από πλευράς της είναι δικαιολογημένη.
Εγώ όμως είμαι βλαμμένος, δεν καταλαβαίνω απο τέτοια και της έδωσα το μουνί στο χέρι στο δεύτερο γύρο....
Αξίζει πραγματικά να έχεις αυτή την κωλάρα στημένη μπροστά σου και να ζουλάς, να χουφτώνεις και να ρίχνεις μπατσάκια, τα οποία όμως παρατήρησα ότι δεν πολυγουστάρει και τα είχα σε χαλαρή ένταση. Η μπουμπού ξέρει να στήνεται πολύ καλά στα 4 και το δεύτερο τελείωμα δεν άργησε να έρθει λίγο μετά το πέρας της ώρας.

Πρόθυμη κοπέλα που δεν μου είπε όχι σε κάτι που ζήτησα, αλλά για μένα το κορμί της δεν είναι για τα ποσά που ζητάνε.
Ότι και να πούμε όλα εκεί καταλήγουν. Δεν έχει σημασία αν είναι ο καλύτερος χαρακτήρας και από ένα σημείο και μετά και το σέρβις έρχεται σε δεύτερη μοίρα, αναπόφευκτα.
Δεν τα έκλαψα αλλά δεν θα πω ότι ήταν και η καλύτερη επένδυση που έκανα για τη διασκεδασή μου. Είμαι όμως αναγκασμένος να κινούμαι πλέον σε περιορισμένα πλαίσια στο σπορ και η έλλειψη ελεύθερου χρόνου με περιορίζει στο να κινηθώ προς τας Αθήνας πιο συστηματικά οπότε μάλλον θα τα τρώω όλα σε σουβλάκια και μπύρεςΝαι!Ναι!Ναι!
Αλλά που θα πάει, ρόδα είναι και γυρίζει, θα δούμε και καλύτερες μέρες στη φτωχομάνα...We are all equall under the sun...

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.747
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, ΜrKavlopoulos και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού