Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συγκεκριμένη συνάντηση με την Ζήνα έγινε πριν αρκετό καιρό, μάλιστα επειδή εκείνη την περίοδο η κοπέλα έκανε ελάχιστα ραντεβού και όλα μετά τις 7 το βράδυ έπρεπε να πάρεις χαρτάκι όπως στις δημόσιες υπηρεσίες και να περιμένεις στην ουρά Μεγάλο χαμόγελο, οπότε το ραντεβού είχε κλειστεί 1 με 2 μέρες πριν.

Γενικά είμαι μεγάλος Fan των μικροκαμωμένων κορασίδων οπότε όταν είδα τις φωτογραφίες ειδικά εκείνη στην οποία κράταγε μία μπάλα (ήταν οι παλιές Φώτο) λέω αυτό δεν πρέπει να μου ξεφύγει με τίποτα!! οπότε και το κανόνισα. Από κοντά είναι λίγο πολύ όπως οι φωτογραφίες πού είχα δει. Θα έλεγα ότι οι καινούριες είναι ακόμα πιο ακριβείς οπότε καλά κάνανε από το γραφείο και τις αλλάξανε. Μικροκαμωμένη κοπελίτσα με πολύ ωραίο και σφιχτό σωματάκι, τσαχπίνικό κωλαράκι και μικρό στήθος. Γενικά αν σου αρέσει αυτός ο σωματότυπος αγγίζει το άριστα, μπιμπελό το οποίο φοβάσαι να το πιάσεις μην το σπάσεις. Προσωπάκι χαριτωμένο (next door φοιτήτριας θα έλεγα) με πολύ όμορφα και εκφραστικά ματάκια. Γενικά στην συμπεριφορά είναι πολύ ωραίο τυπάκι και αρκετά επικοινωνιακή όταν σπάσει ο πάγος. Σε μένα (προφανώς λόγο απειρίας) στην αρχή είχε λίγο τρακ και αμηχανία.

Στα προκαταρκτικά η κοπέλα φιλάει καλά κα με γλώσσα, πίπα συμπαθητική μαθητική θα έλεγα (έτσι και αλλιώς εγώ δεν είμαι και μεγάλος fun του DT) ενασχόληση δική μου με την ευαίσθητη περιοχή της οπού έδειχνε να το ευχαριστιέται και σεχακι σε αρκετές στάσεις με καλύτερη αυτήν στα 4. Συνολικά παίχτηκε 1 γύρος και μίσος. Μισός γιατί την δεύτερη φορά δεν πρόλαβα να τελειώσω λόγω έλλειψης χρόνου - Δεν έφταιγε η κοπέλα εγώ αργώ. Γενικά ήταν μια Amateur κατάσταση με ένα πολύ γλυκό πινάκι. Αυτό πού μου έκανε εντύπωση ήταν ότι με ρώτησε 2 φόρες αν ήμουν ευχαριστημένος, γενικά φαινόταν να έχει ένα ανεξήγητο άγχος για τις επιδώσεις της.Την αποχαιρέτησα με ένα φιλάκι και τις υποσχέθηκα ότι θα τα ξαναπούμε. Μια υπόσχεση πού δυστυχώς μέχρι σήμερα δεν την έχω τηρήσει.
Ο τίτλος της κριτικής δεν αναφέρεται μόνο στην καθυστερημένη κριτική πού γράφω αλλά και στην θέληση μου να εκπληρώσω στο άμεσο μέλλον την υπόσχεση πού της έδωσα χωρίς να την τηρήσω. ¨

Αν με άφηνε το σύστημα θα έβαζα
Γενική συμπεριφορά: 8
Επικοινωνία: 8
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 8

ΥΓ: Η εκσπερμάτωση έγινε στο προφυλακτικό όταν κάναμε sex αλλά δεν βλέπω να υπάρχει τέτοια επιλογή οπότε έβαλα στο σώμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.611
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, Dimitris-k, vltepdr και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού