Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84701
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την καλησπέρα μου σε όλους τους συναγωνιστές.
Να βάλω κι εγώ το λιθαράκι μου σε αυτό το κουκλί που λέγετε Εύα. Η ημερομηνία συνάντησης είναι εντελώς ενδεικτική. Την είχα γνωρίσει από μία αγγελία σε άλλο website, έστειλα μήνυμα στο viber κι απάντησε σχετικά πολύ γρήγορα. Κανονίσαμε συνάντηση για την επομένη με επιβεβαίωση μία ώρα πριν το προκαθορισμένο ραντεβού. Συνεπέστατη! Ήρθε 5’ πριν την προκαθορισμένη ώρα, με το ντύσιμο που είχα ζητήσει δλδ μόνο με τις γόβες της κι από πάνω ένα παλτό, ευγενέστατη, με το χαμόγελο στο στόμα κι από την πρώτη στιγμή έκανε τα πάντα για να σπάσει ο πάγος. Με το που άνοιξα τη πόρτα είδα ένα ξανθό κουκλάκι, γύρω στο 1,60 – 1,65, κάπου εκεί γύρω (δε πήρα κι μεζούρα) με ένα απίστευτα ωραίο κι εντυπωσιακό μάτι καστανό-πράσινο (είναι η αδυναμία μου) κι με πολύ καλό σώμα (πάντα για τα γούστα μου), άλλωστε ΑΝ η γυναίκα δεν έχει κι τα πιασίματα της, δεν αξίζει!!!!!!!!!!!!! Χαχαχαχαχα!
Να διευκρινίσω ότι είχα πάει αρκετή ώρα νωρίτερα, είχα κάνει τα μπανάκια μου κι χάζευα στο χαζοκούτι μία τσόντα όταν κτύπησε η πόρτα κι ήταν το Ευάκι.
Μετά τα πρώτα παιχνιδάκια για το σπάσιμο του πάγου όπως προ είπα, πάει στο μπάνιο κι μου φωνάζει ΑΝ θέλω να της κάνω παρέα στο μπάνιο. Φυσικότατα κι δέχτηκα κι εκεί …… παίχτηκε το πρώτο ωραίο σκηνικό.!!!! Τι να λέμε τώρα!!!! Η κοπέλα δε παίζεται! Το έχει κι πάνω απ όλα ότι κάνει το κάνει με μεγάλη ευχαρίστηση κι είναι από τις κοπέλες που δεν κοροϊδεύουν ή δε προσποιούνται ότι το ευχαριστιούνται. Μετά από τον πρώτο γύρω που παίχτηκε στο μπάνιο - κι εδώ να σημειώσω ότι δε φοβάται να βρέξει τα μαλλιά της που μόλις είχε λούσει – παίχτηκαν πολλοί ακόμα στο κυρίως δωμάτιο σε κάθε γωνιά του κι σε πολλά έπιπλα που τιμήσαμε δεόντως!
Για να μην μακρηγορώ, θα αναφέρω μόνο ότι το ισπανικό της είναι ένα από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει, η πίπα της είναι το κάτι άλλο κι αυτό που την τρελαίνει πολύ είναι η περιποίηση του μουνιού της. Αυτό που με τρέλανε πολύ με αυτή τη κοπέλα είναι ότι όταν καύλωνε το έβλεπες αμέσως στις ρόγες της! πεταχτές …… απίθανες κι φυσικότατα τις τίμησα δεόντως με ιδιαίτερη περιποίηση, όπως κι το μουνάκι της που αυτό που με τρέλανε πολύ ήταν ότι μου τα έδωσε στο στόμα! Δε ξέρω ΑΝ ήταν σύμπτωση ή όχι, αν είμαι ο σούπερ ντούπερ ουάου άντρας αλλά έχυσε αρκετά κι το διαπίστωσα πολύ καλά.
Στα ειδικότερα που παίχτηκαν δεν θα αναφερθώ σχολαστικά μια κι το σέξ κι τα παιχνίδια του είναι καθαρά προσωπικές επιλογές του καθ ενός κι διαφέρουν από άτομο σε άτομο.
Αυτό που θέλω να αναφέρω είναι ότι το κορίτσι, φέρετε απίστευτα σε ανθρώπους που την τιμούν, τη σέβονται και της φέρονται καλά! Φυσικά αυτό που μόλις είπα ισχύει για κάθε κοπέλα, κάθε άνθρωπο, άρα ……………… όποιος φέρετε σωστά στον άνθρωπο που έχει δίπλα του θα περάσει σίγουρα καλύτερα.
Για να επιστρέψω στο Ευάκι, θέλω να πώ ότι για μένα κι για τα προσωπικά μου γούστα είναι VFM κι τη συνιστώ 1000% σε κάθε συναγωνιστή.
Επειδή το σιτε δε με αφήνει να βάλω τη βαθμολογία που πραγματικά θέλω την παραθέτω εδώ.

Βαθμολογία
Εμφάνιση (πρόσωπο)* 8
Εμφάνιση (σώμα)* 7
Γενική συμπεριφορά* 10'
Επικοινωνία* 10'
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 10'
Σχέση απόδοσης/τιμής* 10

Ευχαριστώ Ευάκι για τις 3 απίθανες ώρες που μου προσέφερες κι συγνώμη που άργησα να γράψω τη κριτική μου. Να είσαι καλά κουκλίτσα μου κι να περνάς ακόμα καλύτερα. Να είσαι σίγουρη ότι θα βρεθούμε ξανά πολύ σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2018
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Manost
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
470
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboLover, chris1955, panathasta και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2018
σε ευχαριστω πολυ!παντα να περναμε καλα ολοι! ΈρωταςΝαι!
20 Απριλίου, 2018
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Εγω σε ευχαριστω για τις απιστευτες στιγμές που μου χάρισες! Να είσαι πάντα καλά & οπως υποσχέθηκα θα βρεθουμε ξανά σύντομα. Φιλακια πολλά!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2