Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βλέποντας την αγγελία σε γνωστό site αγγελιών με τίτλο "Ο άλλος σου εαυτός" διαπίστωσα από τη φωτογραφία πως πρόκειται για αυταρχικό πρόγραμμα και λαγνείες.

Κάλεσα και στο όπως αποδείχτηκε στη συνάντηση το σηκώνει η ίδια χωρίς γραφεία-μεσάζοντες.

Στο τηλέφωνο ήταν πολύ ευγενική μου είπε πως κάνει αυταρχικό, σαδομαζοχιστικό, strap-on, κερί, κλιπς-μανταλάκια, δέσιμο, υποταγή, feminization και φυσικά όλες τις λαγνείες όπως πoδολαγνεία, ουρολαγνεία κλπ. Με ρώτησε αν ήθελα να της πω τι θέλω, αν θελω το "παιχνίδι" να ξεκινήσει μπαίνοντας στο χώρο ή εάν θα ξεκινήσουμε χαλαρά. Επέλεξα την προσωπική επαφή μιας και το καθαρά θεατρικό με το που μπεις να αρχίζει το παιχνίδι πριν καλά καλά συστηθείς προσωπικά δε μου αρέσει ειδικά δε για την πρώτη φορά. Το μόνο που της ζήτησα να φοράει παπούτσια ώστε να μυρίζουν λίγο τα πόδια της.

Πήγα στο χώρο στην Πλατεία Αττικής. Με υποδέχτηκε πολύ θερμά. Ντυμένη σέξυ με κάλτσες, ψιλοτάκουνα κοντή φούστα και γυαλιά μυωπίας. Αμέσως μου ήρθε στο μυαλό ο τύπος της σέξυ δασκάλας του σχολείου. Με οδήγησε στον κυρίως χώρο όπου και με ρώτησε αν θα ήθελα καφέ ή κάτι να πιω. Ζήτησα έναν καφέ. Εν τω μεταξύ έφερε καθαρή πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης.

Κατά τη διάρκεια του καφέ μιλήσαμε λίγο γενικά και μετά η κουβέντα πήγε στο τι θέλω να κάνω μαζί της. Αφού αναλύσαμε το θέμα με ρώτησε αν θέλω να κάνω ντους και με οδήγησε στο μπάνιο. Ακριβώς δίπλα ήταν η κρεβατοκάμαρα - κυρίως χώρος παιχνιδιού.

Ο εξοπλισμός πλήρης. Μπορεί να μην είναι το μεγάλο dungeon αλλά φυσικά δεν έλειπε τίποτα: Τηλεόραση με πορνό. Ένα μεγάλο Χ στον τοίχο με δέστρες. Μία καρέκλα επίσης με δέστρες, ένας τύπου πάγκος προφανώς για τοποθέτηση για spanking. Πολύ μεγάλος αριθμός δονητών ταπών και strapon προφανώς για το απαραίτητο ξεκώλιασμα. Ειδικές αλοιφές λίπανσης, ειδικά κεριά για παιχνίδι, μανταλάκια, κλιπς για ανάλογα παιχνίδια, μάσκες για αντίστοιχα παιχνίδια προφυλακτικά, χαρτί, υγρά μαντηλάκια, σειρά από σέξυ εσώρουχα, βίτσες μαστίγια, και μια σειρά από παπούτσια γόβες, πέδιλα για χρήση του παιχνιδιού και ένα μεγάλο κρεβάτι με καθαρό σεντόνι (που το άλλαξε όταν τελειώσαμε ώστε να είναι καθαρά για το επόμενο session). Εν τω μεταξύ στο σαλόνι υπήρχε καθρέπτης και τραπεζάκι τύπου καμαρίνι, που όπως μου είπε είναι για όσους θέλουν travestoποιηση-feminization.

Στα του παιχνιδιού τώρα:

Ποδολαγνεία: οι πατούσες της άψογες, περιποιημένες, μυρίζαν ελαφρά κλεισούρα παπουτσιού όπως δηλαδή της ζήτησα στο τηλέφωνο. Πολύ όμορφα περιποιημένα δάχτυλα. Η κοπέλα στο θέμα της ποδολαγνείας το έχει. Έβαζε εναλλαξ τις πατούσες της στο πρόσωπό μου, φορώντας γόβες στην αρχή με καλσόν και μετά χωρίς όπου της έβγαλα το καλσόν με το στόμα μετά από εντολές της, και έκανε το εξαιρετικά καβλωτικό να φοράει τη γόβα και να βγάζει τη φτέρνα για να τη γλύφω.

Στο αυταρχικό μπήκε πολύ καλά στο ρόλο,δεσίμο στο κρεβάτι χωρίς να τα χάνει, με αυστηρές ματιές και ελαφρά βρωμόλογα όπως τη ζήτησα, μαστίγωμα προσπαθώντας να είναι μέσα στα όριά μου και να συμμετέχει χωρίς ψευτοθεατρινισμούς και βιασύνες. Τα κλιπς που χρησιμοποίησε στα γεννητικά έδειχνε πως ήξερε καλά τι κάνει και γενικά διατηρούσε μία ισορροπία μεταξύ του να κάνει την αφέντρα αλλά και να προσπαθεί να δει τα όριά μου ώστε να μη χαλαστώ.

Συνεχίσαμε με strap-on. Στήσιμο με εξαιρετικό τρόπο, έβαλε κρέμα, ξεκίνησε χαλαρά, μετά με πιο μεγάλα, με καλές παλινδρομήσεις και χωρίς βιασύνες να τελειώνω να φύγουμε.

Το αποτέλεσμα έχυσα δύο φορές, μία μου την έπαιζε ενώ είχε κάτσει πάνω μου όπου της έγλυφα πατούσες και κωλοτρυπίδα και άλλη μία με το straponιασμα. Επειδή είχαμε χρόνο με ρώτησε αν ήθελα να κάνουμε κάτι άλλο, αλλά ήταν ήδη αρκετό για μένα και απλά κάθισα κανα τέταρτο και της έγλυφα τα πόδια ενώ εκείνη μου τα έβαζε στο πρόσωπο.

Η διάρκεια της συνεύρεσης ήταν σύνολο 1:35. Όπου φάγαμε κανα 20 λεπτο κουβέντα και ντους στην αρχή. Άλλο τέταρτο στο τέλος, και γύρω στη μία ώρα στο κρεβάτι.

Αφενός η ώρα πέρασε γρήγορα αφετέρου δεν αισθάνθηκα βιασύνη ούτε το κλασσικό "να χύσεις να τελειώνουμε" και δε σήκωνε τηλέφωνα κλπ όσο είμαστε στη φάση.

Το κόστος για όλο αυτό το service με καφέ κλπ 50 ευρώ!!! Η κοπέλα θέλει να σε αφήσει ευχαριστημένο και φαίνεται. Όπως μου είπε δουλεύει με στανταρ πελατεία και δεν είναι της αρπαχτής.

Εμφανισιακά είναι ώριμη γύρω στα 50 αλλά κρατιέται πολύ καλά, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, με ωραία ζουμερά βυζιά.

Δεν έχει την απόλυτη εμφάνιση όπως άλλες νεαρότερες και δεν είναι για τόσο σκληρό αυταρχικό όπως οι καθεαυτού αφέντρες, αλλά οι υπηρεσίες σε συνδιασμό με τον τρόπο προσέγγισης, τα υπερπεριποημένα πόδια και όλα το μόνο που μπορούν να βεβαιώσουν είναι πως όποιος πάει θα είναι στάνταρ πελάτης.

Είχα καιρό να γράψω κριτική, παρά τις επισκέψεις σε διάφορες, αυτή όμως μου έκανε τόσο θετική εντύπωση και τόσο καλό Value for Money που δεν μπορούσα να μη γράψω. Η δοκιμή αξίζει με το παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Trizoni, gekzy και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2018
Η Μάγια έχει και τέτοιο πρόγραμμα??
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 171204
20 Απριλίου, 2018
εγλυψες πόδια που βρωμαν και το λες vfm; πήγαινε να γλύψεις απο κανέναν πακιστανό τζάπα
20 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν κατάλαβες... της τα παρηγγειλα να μυρίζουν...!

Υπερβαλκάνιος: ο μάγκας του ιντερνετ! Γεια σου παίχτη μου! Λεβεντιά της Ελλάδος!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3