Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η τσατσά είπε "Ουκρανεζα" που κάνει φουλ πρόγραμμα. Απο το Φιέρι ή εκεί κοντά στο χάρτη θα έλεγα εγω. Μακρυά και αγαπημένοι. Η κοπέλα δε λέει μία. Πεταμένο 20ρικο θα μου πεις δε θα πεθάνουμε αλλά τα σπασμένα νεύρα κοστίζουν περισσότερο. Τι να πρωτοπώ:
Έχει αξύριστα πόδια.
Δε κάνει προκαταρκτικά. Φυσικά φιλιά και τέτοια ξεχαστε τα.
Δε κάνει ελεύθερο στοματικό αν και η τσατσά λέει φουλ τα παντα ολα
Δε σε αφήνει να αγγίζεις τα βυζακια της που είναι νούμερο 1 το πολυ. Λέει οτι πονάνε.
Δε σε αφήνει να γαμήσεις χωρίς να έχει το χέρι της στο πούτσο σου και σφιγμένα τα μπούτια.
Δεν σε αφήνει να γαμήσεις γρήγορα γιατι λέει πονάει. Σιγκά σιγκά μόνο.
Έχει κρέμα στο μουνί.
Παρλάρει όλη την ώρα και πιάνει κουβέντα απο κάθε σου παρατήρηση και με αυτό το τρόπο σε εκνευρίζει περισσότερο. Παράδειγμα της είπα αφού "πονάει γιατί κάνει αυτή τη δουλειά" απάντησε με μαλακίες όπως "θα παλέψεις;;;" και τέτοια άσχετα.
Στο ιεραποστολικό μου έβγαλε τον πούτσο, που είχε πέσειμε τις μαλακίες της, και με πρόσχημα να τον σκληρύνει, προσπάθησε να με τελειώσει στη μαλακία με την καποτα. Αγαρμπη μαλακία όμως που μου ποναγε τον πούτσο.
Δε ξέρω αν υπάρχει κάποιο θετικό εκτός από την ομορφιά της, που και αυτή είναι υποκειμενική, ανάλογα τα γούστα. Αντικειμενικά έχει ωραία μαύρα μαλλιά και καλουτσικο κώλο, οχι όμως γυμνασμενο, περισσότερο χαλαρό θα τον ελεγα.
Το πώς έχυσα είναι θαύμα. Όχι άλλο φόλακια έστω και στα σπιτάκια τα φτωχά. Καλύτερα να κέρναγα μπύρες στο Θησείο τα φιλαράκια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2018
Όνομα κοπέλας
Άντζυ
tergo
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
338
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ISINAS, serafin, vril και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2018
Έχει αναφερθεί εδώ μέσα σαν σεσημασμένη φόλα, αλλά δεν μελετάς τας γραφάς. Γερο-μύστης
04 Αυγούστου, 2018
Κλασικη φολα,αυτο το σκηνικο που περιεγραψες ειναι η απολυτη εξαπατηση του πελατη και η ταπεινοση του!Νασαι καλα για την κριτικη σου δεν προκειτε να την παρο…
04 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε παιδιά διαβάζω μια ζωή για τις φόλες. Κανείς δεν έχει σκεφτεί το ενδεχόμενο να φωνάξει στην πουτάνα για κακή συμπεριφορά μες το δωμάτιο (να της κάνει διαρκή παράπονα), και μετά βγαίνοντας να ζητήσει τα λεφτά του πίσω? Και φυσικά διαρκώς να την κράζει εδώ εφόρου ζωής? Και σε όσους είναι στο σαλόνι, εξώπορτα κτλ?? Απλά κάντε τα γρήγορα πριν πλακώσουν νταβάδες λολ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3