Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
*** H Ημερομηνια συναντησης ειναι καπου στα μεσα Μαρτιου ..διαρκεια σχεδον 24 ωρες και συναντηση σε πολη της Β Ευρωπης

Σύμφωνα με την πυραμίδα των αναγκών του Maslow, η ανάγκη για σεξ είναι στο πρώτο επίπεδο δηλαδή στις βιολογικές ανάγκες
Όταν ο πανδαματωρ χρόνος στέκεται δυστυχώς αμείλικτος , οι συνειδητοποιημένοι παππούληδες και μικροτσουτσουνοι , αναβαθμίζουν το απλό σεξ σε ανάγκη αυτό-ολοκλήρωσης
Δηλαδή η ανάγκη δεν είναι «τρύπα να είναι και ότι να είναι» άλλα η ανάγκην είναι να χέεις ένα άνθρωπό να μπορεί να πεις και μια κουβέντα , να μπορείς να απολαύσεις και κάτι παραπάνω από ένα «καλό κρεβάτι»
κάπου εκεί μπαίνει και η διάθεση να πασπαλίσεις την όποια σεξουαλική φαντασίωση με μια δόση ( δυστυχώς λίγο δύσκολη λόγω κρίσης και μνημονίων ) πολυτέλειας

Μια συνάντηση μεγάλης διάρκειας με μια αξιόλογη κυρία προϋπήρχε στο πίσω μέρος του μυαλού μου …
Η πρόταση στην Ελενα έγινε χωρίς να το πολύ σκεφτώ , καθώς είχαμε ακόμα αδιάθετόν το ετήσιο μπόνους , και μετα από μικρή σκέψη από πλευράς της έλαβα θετική απάντηση ..
Η οργάνωση βέβαια ήταν λίγο πρόκληση. Καθώς εγώ δεν μπορούσα να συνυπάρχω σε συγκεκριμένο επαγγελματικό περίγυρο με μια κυρία η οποία είναι φυσιογνωμικά άγνωστη χωρίς να προκαλέσω ερωτηματικά και σχόλια

Άφιξη της Έλενας , 5 ώρες μετα από μένα … «τυχαία συνάντηση» στο ασανσέρ …
Και πριν καν κλείσει η πόρτα του δωμάτιου της ( ναι έπρεπε να έχουμε ξεχωριστά δωμάτια ) βρεθήκαμε να ανταλλάσσουμε φιλιά … και ενώ εγώ μάταια προσπαθούσα να μάθω για το πως ήταν το ταξίδι της , τόσον εγώ όσο και ο μικρός Excalibur δεχθήκαμε επίθεση από την εμπροσθοφυλακή της Κας Έλενας ..με αποτέλεσμα μετα από ένα 20 λεπτο έντονης «συνομιλίας» και αφού εναπόθεσε «οικονομίες σπέρματος» αρκετών ημερών στο μπάνιο να μου απαντήσει … πολύ ωραίο… ( για το ταξίδι μιλάμε ρε συγκεντρωθείτε )

Συνέχεια της συνάντησης μετα από μια περίπου ώρα για δείπνο … και εδώ θέλω να επισημάνω το εξής για την Ελενα .. Ξέρει να ντυθεί και να σταθεί ανάλογα με την κάθε περίσταση / περίπτωση και δεν θα φέρει σε άβολη θέση το συνοδό της
Τολμάω να πω ότι συνοδεύοντας την κυρία Ελενα στο συγκεκριμένο Εστιατόριο , με τον τρόπο που ήταν ντυμένη και την αύρα που απέπνεε με έκανε να νοιώθω 20 εκ ποιο ψηλός ( όχι δεν είμαι 1:10 σε ανάταση και ακροστασία )
Ελενα στο υπόσχομαι την άλλη φορά δεν θα σε πάω σε γκουρμεδια … αλλά η θέα ήταν όντως μοναδική

Επιστροφή στο ξενοδοχείο …
Μου ζήτησε να πάει για λίγο στο δωμάτιο της και να με συναντήσει σε λίγα λεπτά στο δικό μου …
Σε λίγα λεπτά ο χαρακτηριστικός ήχος του ηλεκτρονικού κλειδιού στη πόρτα με έκανε να στρέψω το κεφάλι …

Η ΓΥΝΑΙΚΑ που συνόδευα λίγα λεπτά πριν είχε μεταμορφωθεί ..μπροστά μου στεκόταν μια άλλη γυναίκα Femme Fatale … το πανωφόρι μπορεί να ήταν κλειστό μέχρι το λαιμό … το μέχρι πρότινος σοβαρό καλσόν είχε αντικατασταθεί από ένα δικτυωτό και όλα αυτά πάνω σε ένα σετ 12 ποντες γόβες ,,και εκείνο το βλέμμα …
Σαν να μου έλεγε …..Τώρα παππούλη ..την έβαψες

Με τα τρεμάμενα από το παρκινσον χέρια μου προσπαθούσα να ανοίξω μια φιάλη ευτελούς και πεπαλαιωμένου αφρώδους οίνου εκ καμπάνιας , λες και δεν μας έφταναν τα 6 διαφορετικά κρασιά που συνόδευαν το δείπνο .. όταν η κα Ελενα με υποχρέωσε σε περιστροφή και αισθησιακά άρχισε να βγάζει το πανωφόρι της … και προς μεγάλη αλλά ομολογουμένως ευχάριστη έκπληξη ανακάλυψα ότι τα ήταν σχεδόν γυμνή ..τι να καλύψει δηλαδή αυτό το δικτυωτό σχεδόν τίποτα που φορούσε .

Η αλκοόλη είχε ήδη δράσει θετικά στους εγκεφάλους μας και οι όποιες αναστολές ( οι ποιες ?? ) είχαν αμβλυνθεί .. Της Έλενας της αρέσει να κάνει ερώτα ..της αρέσει ο έρωτας σε όλες τις μορφές και δεν έχει αναστολές ..τις αρέσει να τα δίνει όλα … αλλά αφού της τα δώσεις όλα .. Δηλαδή ότι δώσεις θα πάρεις..
Για μένα ήταν σαν να έβγαινα πρώτο ερωτικό ραντεβού με μια μεγάλη καψούρα …

Ήταν περίπου 4 το πρωί όπου αποφασίσαμε να δώσουμε ένα τέλος σε αυτή τη μάχη ( δεν θα αναφέρω ποιος νίκησε ..φαντάζεστε … δεν έδειξε έλεος ούτε στιγμή ) απλά όταν έκλεισα την πόρτα .. δίνοντας ραντεβού για πρωινό στις 09:00 το δωμάτιο μου θύμιζε την Νέα Ορλεάνη μετα την επέλαση του τυφώνα Κατρίνα .. δεν υπήρχε καναπές , τραπέζι , πρεβάζι καρέκλα και γενικά χώρος που να μην το είχαμε κάνει … ..

……. Πρέπει να ήταν 7 και κάτι ψιλά το πρωί όταν ένοιωσα ένα ζεστό αγκάλιασμα …ένα ζεστό φιλί στο λαιμό και ένα χέρι να κατεβαίνει σιγά σιγά προς το ……. Να δεις πω το λένε ..α το βρήκα υπογάστριο
Μισοκοιμισμένος την ρώτησα ..τι κάνεις ? και μου απάντησε : δεν είχα ύπνο και ήρθα να πάρουμε «πρωινό στο κρεβάτι»
Εκεί γνώρισα την άλλη Ελενα , την τρυφερή κοπέλα , όχι την πόρνο σταρ ..όχι αυτή που θες να ξεσκίσεις ..αλλά αυτή που σου ζητάει με τον τρόπο της και συ θες να τη φιλήσεις γλυκά ..να τις χαϊδέψεις τρυφερά το πρόσωπο και να της κάνεις ερώτα αργά ..απολαυστικά ..νοιώθοντας κάθε κύτταρο του σώματος

Κλασσικά όπως κάθε τι όμορφο σε αυτή τη ζωή ..ετσι και αυτή η συνάντηση τέλειωσε χωρίς να το καταλάβω ..διακριτικός αποχαιρετισμός ..και άντε μετα εσύ κε Excalibur να δουλέψεις μέχρι το βράδυ

Ελενα ..σε ευχαριστώ πολύ … την άλλη φορά θα το κάνουμε μακριά από ενοχλητικούς τους επαγγελματικού μου χώρου




Μιας και βρίσκομαι σε συγγραφικό οίστρο και μιας και ο γαμαω πολύ και άσχημα νηματοθέτης των παππούληδων ( άντε να δούμε πότε θα τον μπαναρουν να ησυχάσουμε ) το προανήγγειλε νοιώθω την ιερά υποχρέωση να σας μεταφέρω τα όσα βίωσα σε πρόσφατη δίωρή συνάντηση με την Ελεναρα μας

Έπειτα από την πρώτη μας συνάντηση ( παλιά στο Τέξας ) ..και μιας και φαίνεται ότι ταίριαξαν τα χνώτα μας ..που λένε στο χωρίο μου ..η επιλογή της συντροφιάς της Έλενας είναι για μένα σχεδόν μονόδρομος
Έχει κάτι μοναδικό σαν άνθρωπος και σαν γυναίκα ..σε κάνει να ξεχνάς ότι υπάρχει οτιδήποτε άλλο στο σύμπαν πέρα από αυτή και το μόνο πράγμα που να θες είναι να την βάλεις κάτω και να της αλλάξεις τον αδόξαστο …ναι καλά ..λέμε και καμία μαλακια Μαλακία να περνάει η ώρα

Ο «Βλάχος » Excalibur ως πονηρός και pro active ( πως τα λέω ο μπαγάσας ) όταν υποψιάστηκε την Έλενας ανάβαση εις την συμπρωτεύουσα , φρόντισε για τον έγκαιρο προσδιορισμό ραντεβού με τα αντίστοιχα options …
Άφιξη της κυρίας Έλενας στο ξενοδοχείο που συνήθως διαμένω …

Ενθουσιώδεις εναγκαλισμοί ..ασπασμοί κλπ. κλπ. κουβεντούλα ( είχαμε αρκετό χρόνο μπροστά μας ) και εκεί αρχίζει το μαρτύριο του Ιώβ …αφού βοήθησα να κατεβεί εκείνο το φερμουάρ ..για να πάει να φρεσκαριστεί ..πριν τον «αγώνα τον ωραίο τον μεγάλο και τον αληθινό »
Εγώ δε ως ευγενής γέροντας Γερο-μύστης ερώτησα αν θέλει να την βοηθήσω να πλυθεί ..και τι μου απάντησε .. «όχι άλλα μπορεί να θες να παίρνεις μάτι ! » μαντέψτε ..Ήθελα …

Επιστρέφοντας στο δωμάτιο άνοιξε την «επαγγελματική» τσάντα όπου διέκρινα ένα strap on .. διότι υπάρχουν και συναγωνιστές που τη βρίσκουν διαφορετικά από μένα … χωρίς να ξέρει τι έχω κατά νου της ζήτησα να πάρει στο κρεβάτι το πλαστικό ..και μαύρο ..όργανο ..και εκεί δυστυχώς καταλαβαίνεις πόσο «άδική» είναι η ζωή … που άλλους τους ανεβάζει και άλλους τους κατεβάζει στα τάρταρα ..σε άλλους 20ποντα και σε μας 7ποντα … άπονη κοινωνία αχ βαχ

Το επιτραπέν «μάτι» είχε ήδη κάνει το θαύμα του …η δε κυρία Ελενα φρόντιζε με λατρεία τον μικρό Excalibur … Καθώς έβλεπα ότι πλησιάζαμε στο point of no return..την σταμάτησα, έκανα την καρδιά μου πετρά και έκανα την ανάγκη φιλοτιμία να «φροντίσω » την ευαίσθητη περιοχή της ..
Το όμορφο μουνακι της άρχισε να ανοίγει σιγά σιγά ..και να αποκαλύπτει ένα όμορφο ροζ χρωματάκι . .. οι ρόγες της είχαν αρχίσει να σκληραίνουν .. η γλυκιά γεύση των υγρών και οι ΜΗ επαγγελματικοί αναστεναγμοί μου έδειχναν ότι είμαι σε καλό δρόμο ..

Με κίνηση αιλουροειδούς ..ανασηκώθηκε ..μου φόρεσε προφυλακτικό και ανέβηκε καβάλα στον μικρό… με λίγες αργές κινήσεις πάνω κάτω ..βαθιά καθίσματα … ένοιωσα τους σπασμούς της ..την ανάσα της βαθιά και ζεστά υγρά να κυλάνε
Εγώ δεν είχα πει ακόμα την τελευταία λέξη .. καθώς το δικό μου «τελείωμα» είχε αναβληθεί επ αόριστο είχα σκοπό να το εκμεταλλευτώ

Στήσιμο στα 4 με θεά το «τριαντάφυλλο» περιποίηση της πίσω πορτούλας με τη γλωσσά ….και να της ψιθυρίζω στο αυτάκι να «ετοιμάσει» το φίλο της … πέρασμα προφυλακτικού ..και σιγά σιγά ενώ της γλύφω το κλαράκι της το βάζω στο μουσάκι της και ενώ οι αναστεναγμοί αρχίζουν να ξεφεύγουν σιγά σιγά ..ο μικρός Excalibur μπαίνει αργά και βασανιστικά στην πίσω τρυπούλα … Η Ελενα … βάζει και βάζει με ρυθμό που ορίζει η καυλα της στιγμής το πλαστικό στο μουνακι της…. και εγώ να χαϊδεύω την πιο σκληρή και διογκωμένη και σκληρή κλειτορείδα που έχω δει..

Το ηφαίστειο Ελενα εκρήγνυται ..και εκρήγνυται απανωτά …με ουρλιαχτά με φωνές … Ιδρώτας λούζει και τους δυο μας ( όχι δεν ήταν προσποίηση… )
Το αιλουροειδές …βγαίνει και με το πλαστικό ακόμα επιδεικτικά στο μουνακι της ..αφαίρει το προφυλακτικό και ρουφάει με λύσσα κάθε σταγόνα από τον μικρό Excalibur …

Κατά τη διάρκεια της ιδίας καθώς και της συνάντησης της επομένης μέρας ακολουθήσαν και άλλοι γύροι … καλοί και αξιόλογοι ..άλλα ο συγκεκριμένος άξιζε κατά την ταπεινή μου γνώμη ιδιαίτερης αναφοράς

( Τα χαμογέλα / διακριτικά σχόλια από το φίλο μου υπό διευθυντή του συγκεκριμένου ξενοδοχείου μου επιβεβαίωσε ότι κάναμε πολύ φασαρία … προσφέραμε ακουστικό υπερθέαμα …και κατά πάσαν πιθανότητα θα κριθώ ως persona non grata


Επειδή η κα Ελενα έχει βάλει τον πήχη πολύ ψηλά το μόνο που θα ευχόμουν να είχε και μια φιλενάδα του ιδίου διαμετρήματος / κατηγορίας να «παίζουν» παρεουλα ( τι να κάνω μ αρέσουν τα διπλά ..πειράζει ?? )

ΥΓ ..
1. Όπως κάθε κριτική είναι καθαρά υποκειμενική …
2. Δεν έχω την πρόθεση να αποδείξω σε κανένα ότι είμαι ο μεγάλος γαμιάς

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, PSAXTIRI και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2018
Παππουλης, μικροτσουτσουνος, αλλα το σπαθι το δουλευετε πολυ καλα. (και συχνα, βεβαιως βεβαιωςΜεγάλο χαμόγελο)
(Updated: 21 Απριλίου, 2018) 20 Απριλίου, 2018
Σε ευχαριστω γιαβρι μου για τις κριτικες .. Έρωτας Έρωτας

20 Απριλίου, 2018
Αναμένω, με ενδιαφέρον ομολογουμένως, την έλευσή σας στους παππούληδες για να μας ομιλήσετε για την αγαμία που σας δέρνει ... Γλώσσα
21 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωχ..... Εμμμμ Εμμμμ
21 Απριλίου, 2018
............

.......... Zηλεύω Έρωτας
21 Απριλίου, 2018
Τέτοιος ξεπεσμός ρε παιδιά....Χμμμ; Ολόκληρη Θεσσαλονίκη που φημίζεται για την ομορφιά των γυναικών της......., και πληρώνετε παροπλισμένα κουφάρια..Χμμμ;
Z
z4
22 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλακία Ματάκι
22 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τελικα εσυ ρε φιλε με εχεις μπερδεψει...ενα μηνα εξαφανισμενος και ..τσουπ να μας πεις για τα ωραια κοριτσια της Θεσσαλονικης..σε παρακαλουμε δωσε το τηλεφωνο του γραφειου σου να μην ψαχνουμε και μεις θα γραψουμε καλη κριτικη αμα αξιζουν τα κοριτσια..

Επειτα..εδω μεσα εχει πολλα #γουστα# απο το να γλυφεις παπουτσια μεχρι οτι γουσταρεις..εμεις και ειμαστε αρκετοι...γουσταρουμε να πηγαινουμε με παροπλισμενα κουφαρια τυπου Ελενας...γουστα...ειναι...
E
Excalibur
22 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι θεμα γουστου δεν λεω....αλλα μην μας παρουσιαζουν οι νταβαδες εδω μεσα την μουλαρα για μουναρα.... Μαλακία γιατι στο τελος εμεις τρωμε την παπαρα.Κεφάλι σε τοίχο!
Z
z4
22 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θες να μας πεις ποιος ειναι νταβας .. εγω σιγουρς δεν ειμαι..εσυ μαλον εισαι ..
Αλλα εμεις ειμαστε καλα παιδια ..αμα ειναι και η δικια /ες σου καλη / ες να τη δοκιμασουμε ρε φιλε...και να εισαι σιγουρος θα γραψουμε τα καλυτερα..αν ειναι φολα ..οση εκπτωση και δωρεαν να δωσεις εμεις θα γραψουμε την αληθεια..

Και σε παρακαλω ...επειδη χρονια τωρα πολοι απο.μας εχουμε βαρεθει να τρωμε φολες και να κλαιμε τα λεφτα μας απο μπουναρες .. αν εχεις υπ οψη σου και αλλες μουλαρες ...σαν την Ελενα σε παρακαλω παρα πολυ δωσε ινφο και σωσε...
Σε ευχαριστω φιλε
E
Excalibur
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2