Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 72 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη στον οικο κατα την απογευματινη βαρδια.Στον οικο ηταν η Μαρία, μια γυφτοπουλα μετριου
αναστηματος με αρκετα σκουρο χρωμα δερματος και καστανα μαλλια μεχρι τον ωμο τα οποια τα εχει κοτσο.
Την κορασιδα την εχω δει προσφατα και στο Ιασωνος 31 ισογειο αλλα και υπογειο.
Το σωματακι της ειναι μετριο και αδυνατο με 1,5αρι βυζι στητο με σκουροχρωμες ρωγες.
Εισοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου με βρηκε καυλωμενο οποτε και περασε κατευθειαν την καποτα
στο πεος. Η πιπα της καλη και βαθια, σιγουρα αμα την εκανε και χωρις καποτα θα ηταν σουπερ...
δεν εχασα βεβαια την ευκαιρια να της το προτεινω αλλα αρνηθηκε ακομα και οταν της εδειξα το 10ρικο
που ειχα ως ρεστα στο κομοδινο. Σκληρη γκομενα δε δεχτηκε εξτραδακι με τιποτα.
Μετα την ικανοποιητικη πιπα την εβαλα σε κανονικη σταση οπου πρωτα περασα ενα γλειψιμο τα σκουροχρωμα βυζια της.
Οι ρωγες της ανταποκριθηκαν γρηγορα και αρχιζαν να φουσκωνουν, ανοιξε τα ποδια της οπου αντικρισα ενα σκουρο μαυρο
μουνι μερικων μερων αξυριστο και με πολλα χιλιομετρα στο κοντερ αφου ηταν απο καθε πλευρα ξεχειλωμενο.
Γαντζωθηκα απο τα μπουτακια της και αρχισα να την γαμω δυνατα, η Μαρια δεν εκλεβε στο γαμησι αλλα απεφευγε τα φιλια σε λαιμο.
Η αισθηση στο μουνι της χαλαρη προς το αρκετα χαλαρη. Γυρσμα πισοκολητο οπου η κορασιδα εβαλε το χερι απο κατω και μου επιασε τον πουτσο.
Εριξα 2-3 πουτσιες στο μουνι της και αμεσως αναδυθηκε στο δωματιο μια εντονη μυρωδια ψαριλας-μουνομυκητα.
Τις εριξα μερικες πουτσιες ακομα οπου η κατασταση με την ψαριλα εγινε αφορητη αφου μυριζε πολυ εντονα σε ολο το χωρο
και εγω αναγκαστηκα να βηξω απο τη μποχα αλλα και να να βγω απο μεσα της λεγοντας οτι δεν θελω να συνεχισω αλλο.
Η κορασιδα αν και το δωματιο βρωμοκοπουσε ολοκληρο εκανε οτι δεν καταλαβαινε τι συνεβαινε.
Δεν ηθελα να την προσβαλλω αν και θα επρεπε οποτε εδωσα τελος στο γαμησι την εδιωξα ντυθηκα και βγηκα γρηγορα εξω να παρω
καθαρο αερα. Δεν ζητησα το δεκαρικο μου πισω.

Συμπερασματικα η Μαρια ειναι μια μετρια-κατω του μεσου ορου κορασιδα, εκλεψε βαζοντας χερι στο πισοκολητο και φαινεται οτι εχει ενα προβλημα με
τους μυκητες στο μουνι της. Καλο θα ηταν να την αποφυγετε μεχρι να κανει κατι με αυτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.276
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Gingos, LanciaRallye037 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2018
Ακριβής όπως πάντα, ευχαριστούμε. Ερώτηση: αυτό που κάνουν με το χέρι στο πισοκωλλητό, δεν έχω καταλάβει, γιατί το κάνουν? Για να χύσουμε πιο γρηγορα λόγω έξτρα ερεθισμού? Για να μη γαμήσουμε δυνατά? Για να καταλάβουν όταν χύσουμε? Για όλα αυτά μαζί?
Εγώ όποτε τυχαίνει τους λέω πάρε το χέρι σου γιατί με ενοχλέι αλλα δεν εχω καταλάβει το ΓΙΑΤΙ το κάνουν.
19 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το κανουν για τους λογους που αναφέρεις και εσυ αλλα κυριως πιστευω για να χυσουμε πιο γρηγορα Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2