Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57618
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε στις αρχές του μήνα. Γενικά είμαι μεγάλος fun του petite σώματος αλλά την ξένια δεν την είχα συναντήσει. Για να πω την μαύρη αλήθεια έχοντας διαβάσει κάποια αρνητικά σχόλια για τον σωματότυπο της καθώς και για την υγεία της κοπέλας (ανορεκτική κλπ) ήμουνα λίγο επιφυλακτικός. Στην τηλεφωνική επικοινωνία η ευγενέστατη τηλεφωνήτρια με ενημέρωσε ότι η Ξένια ναι μεν είναι πιο αδύνατη από την Celina και την Μαρίνα (τα στανταράκια μου από το γραφείο) αλλά δεν έχει κάποιο πρόβλημα και κάνει και πολύ καλό πρόγραμμα, οπότε η συνάντηση κανονίστηκε.

Η Ξένια είναι όντος αρκετά έως πολύ αδύνατη (παίζει να είναι η πλέων αδύνατη κοπέλα με την οποία έχω πάει - και όπως είπαμε είμαι μεγάλος fun των μικροσκοπικών κορασίδων) Δεν ανήκει στην κατηγορία του petite αλλά του skinny. Ύψος ,ακόμα και με τα 12ποντα ήταν αρκετά πιο κοντή από εμένα (είμαι περίπου στο 1.75) οπότε εγώ την υπολογίζω γύρω στο 1.55 η και πιο κάτω και αμφιβάλω αν είναι πάνω από 40 με 45 κιλά. Στήθος πλάκα αλλά με αρκετά καλή ρώγα (εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί καθόλου αυτό αλλά κάποιοι μπορεί να έχουν πρόβλημα οπότε το αναφέρω). Σωματάκι πολύ καλό με πολύ όμορφο ποπουδάκι για πολλές ξυλιές!!! Γενικά ότι βλέπεις στις φωτο θα πάρεις με την διαφορά ότι στις φωτο φαίνεται λίγο πιο παχουλή συν ότι έχει κάποια tattoo τα οποία από ότι μού είπε η κοπέλα τα έκανε πολύ πρόσφατα. Πρόσωπο καθημερινό, Δεν την λες όμορφη αλλά αρκετά χαριτωμένη. Στο δρόμο δεν νομίζω να γύρναγα να την κοιτάξω, κάνει και κάτι ενδυματολογικά φάουλ πχ μού ήρθε ντυμένη με ένα μαύρο φόρεμα και μαύρες κάλτσες και εσώρουχα τα οποία την αδυνάτιζαν ακόμα περισσότερο. Το μαύρο βρε Ξένια μού είναι για της ποιο παχουλές, φόρα κάτι ποιο ανοιχτόχρωμο, μόλις τα έβγαλε μού φαινόταν ποιο νορμάλ. Βασικά όταν την είδα γυμνή λέω από μέσα μου "Τι πας να κάνεις ρε τέρας θα σου μείνει στα χέρια το κοριτσάκι" καλά κούνια πού με κούναγε!!!

Κατά τα άλλα η κοπέλα είναι μέσα στην τρελή χαρά. Πρέπει να είναι το ποιό χαρούμενο και τσαχπίνικό call girl που έχω συναντήσει, με το που μπήκε άρχισε τα γλωσώφιλλά τα κομπλιμάν και το μπαλαμούτιασμα χωρίς δεύτερη κουβέντα. Δεν σε αφήνει σε ησυχία μέχρι να σε κάνει turbo. Στοματικό αρκετά καλό, με φιλότιμες προσπάθειες για DT, το DT για την ξένια δεν είναι μπελάς αλλά πρόκληση, κάνα δύο φορές πού κατάφερε να τον πάρει σχεδόν όλο μέσα σήκωνε τα χέρια ψηλά και πανηγύριζε σαν αθλητής που έσπασε κάποιο ρεκόρ. Είμαι βέβαιος ότι σε κάποιους μήνες με την κατάλληλη εξάσκηση θα το κάνει για πλάκα σε όλα τα μεγέθη χαχα. Γλείψιμο παντού και όταν λέω παντού εννοώ παντού αρχίδια κωλοτρυπίδα πόδια και όλα με δική της πρωτοβουλία και για αρκετή ώρα. Με κοίταζέ στα μάτια για να καταλάβει τι μού άρεσε περισσότερο ώστε να μου το ξανακάνει, μια κατάσταση του στυλ "Τι θες να σου κάνω πασά μου".

Όταν έφτασε ή ώρα για το κυρίως πιάτο μου βάζει το προφυλακτικό και χωρίς να με ρωτήσει τι στάση θέλω πάει και στήνετε στα 4. Φανταστικό στήσιμο μιλάμε για την απόλυτη υποταγή του θηλυκού προς το αρσενικό "Έλα δεν αντέχω άλλο έχω γίνει μούσκεμα, κάρφωσε τον μου με δύναμη, θέλω δυνατά και βαθιά" μού λέει κοιτάζοντας με λάγνο ύφος και εγώ τρελάθηκα. Όντως όταν της τον έβαλα ήταν μούσκεμα Πρέπει να την είχα κανένα μισάωρο και βάλε και να της τον κάρφωνα σε όλες τις παραλλαγές του doggy. Μού ζήταγε όλη την ώρα μπάτσες, χαστούκια, τράβηγμα μαλλιών, ζούληγμα των κολομεριών και πολύ σκληρό sex. Γενικά από ότι κατάλαβα η κοπέλα θέλει ένταση, πολύ ξύλο (πρέπει να είναι λίγο μαζοχίστρια δεν εξηγείτε αλλιώς) και τερμάτισμα της πούστας στο κόλπο της. Προσωπικά δεν έχω γνωρίσει πολλές κοπέλες να μπορούν να αντέξουνε τόση ώρα με τόση ένταση και να παραμένουνε υγρές. Όποτε ένοιωθα ότι στέγνωνε λιγάκι την βάραγα και τη γάμαγα ακόμα πιο δυνατά και γινόταν πάλι μούσκεμα ουρλιάζοντας από πόνο και ηδονή. Γενικά είχα την εντύπωση ότι μου λείπουνε 2 με 3 χέρια ακόμα. Κανονικά έπρεπε να έχω 5, ένα για να βαράω το δεξί κολομέρι ένα για το αριστερό, ένα για να την τραβάω από τα μαλλιά, ένα για να τις δίνω σφαλιάρες στο πρόσωπο και ένα για την γρατζουνάω στην πλάτη. Δυστυχώς έχω μόνο 2 και δεν ήξερα τι να προτοκάνω με αυτά. Το τέλος ήρθε στο στόμα της με την καρδιά μου να έχει φτάσει τους 200 σφυγμούς. Τελικά είναι πολύ κουραστικό να γαμάς και να δέρνεις. Πρέπει να έκανα το πιο άγριο sex στην ζώη μου, γενικά δεν μού αρέσουν τόσο άγριες καταστάσεις είμαι του ποιό αισθησιακού αλλά η Ξένια μου το έβγαλε.

Μπανάκι, διαλύματάκι, ποτάκι και τσιγαράκι με την Ξένια να έχει καταπιεί γλιστρίδα και εμένα να ψηλαφίζω έντρομος τον ποπό της για να δω αν της έχω αφήσει κανένα σημάδι. Από ότι μού είπε και η ίδια γουστάρει άγριες καταστάσεις αλλά δύσκολά θα δεχότανε από άλλο πελάτη τόσο άγριο sex και ξύλο, δεν ξέρει τι την έπιασε μαζί μου, έτσουζε πολύ αλλά το καταφχαρηστήθηκε, γενικά βγάζει μια δόση τρέλας όταν μιλάει . Όσο μου μιλούσε εγώ δεν έβλεπα πλέων το χαριτωμένο κοριτσάκι πού είχε μπει στο δωμάτιο αλλά μια πανέμορφη γυναίκα. Ο ποπος της ήταν κατακόκκινος και λογικά σε οποιαδήποτε νορμάλ γυναίκα θα έπρεπε να της είχα δώσει το μουνί στο χέρι αλλά όχι στην Ξένια, απαίτησε με τον τρόπο της και πήρε δεύτερο γύρο.
Ο δεύτερος γύρος ήταν ποιό υποτονικός από την δική μου πλευρά με την Ξένια να έχει αναλάβει πρωτοβουλία, να με έχει καβαλήσει και να κοπανιέται πάνω μου σαν αγριοκάτσικο για κανένα 20 λέπτο, κάναμε και μερικές άλλες στάσεις όταν εγώ συνήλθα λιγάκι από το σοκ του πρώτου γύρου και το τέλος πάλι στο στόμα της με πιπούλα γιατί δεν με έβλεπα να την βγάζω καθαρή. Εδώ θέλω να σημειώσω ότι δεν βιάζετε να πάει στην τουαλέτα να τα φτύσει όπως κάνουν μερικές άλλες και γενικώς δεν προσπαθεί να το αποφύγει γιατί μάλλον της αρέσει το CIM. Το τέλος ήρθε με εμένα μούσκεμα στον ιδρώτα να μην μπορώ να πάρω τα πόδια μού και την Ξένια να μην έχει ιδρώσει καν (άκου ανορεκτική και με πρόβλημα υγείας!!!)

Η Ξένια είναι τόσο λόγω σωματώτηπου όσο και σεξουαλικότητας για ειδικά γούστα. Αν ήταν ηθοποιός θα ήτανε καρατερίστας, θα ήξερε να παίζει τέλεια έναν συγκεκριμένο ρόλο. Σε αυτές τις περιπτώσεις Call Girl θα πρέπει να ξέρεις πολύ καλά από πριν τι μπορείς να πάρεις αλλά και τι πρέπει να δώσεις. Σε καμιά περίπτωση δεν συνιστάτε για GFE καταστάσεις, για αγαπούληδες, για ζουζουνίσματα, παλιμπαιδισμούς κλπ, για βυζολάγνους, για αυτούς που θέλουν να πάνε με μια πανέμορφη ή εντυπωσιακή γυναίκα και για ένα σωρό άλλες κατηγορίες πελατών. Είναι αυτό πού είναι και κάνει αυτό πού κάνει και το κάνει καλά!! σου αρέσει την παίρνεις και περνάς τέλεια, τέλος. Εγώ καθόλη την διάρκεια του ραντεβού αισθανόμουνα ότι ήμουνα με μία πιτσιρίκα πού την είχα χτυπήσει σε ένα κλαμπάκι όχι με την γκόμενα μου ή με call girl ή με καμία θεά πορνοστάρ, αυτό μπορεί να σου δώσει η συγκεκριμένη κοπέλα.




Αν με άφηνε το σύστημα θα έβαζα
Γενική συμπεριφορά: 9
Επικοινωνία: 9
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 9
Σχέση απόδοσης/τιμής: 8

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.611
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 163859, delipas και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού