Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κριτικη αυτη ειναι αφιερωμενη στον συναγωνιστη τακη μπουκα. Οι καυλες ειχαν βαρεσει κοκκινο η πουτσα μου δεν με υπακουε και ζηταγε μια υπακουη κορασιδα για αν την τιμωρησει φτανω στο σπιτακι κατα της 8.50 βλεπω την αθηνα και την ευγενικη υπηρεσια την ξανθια δινω το 20 ευρω και με βαζει στο δωματιο που ειναι κοντα στο σαλονι. Η αθηνα πρωτα θα πηγαινε σε ενα αλλο δωματιο που ειχε καθομαι στο δωματιο και εβλεπα τσοντα και ακουγα απεξω απο το σαλονι ειχε κοσμο που περιμενε για να δει την αθηνα . Μετα απο κανενα 20 λεπτο ηρθε η αθηνα η κοπελα εβγαλε το μαυρο εσωρουχο της και με το μαντιλακι με καθαρισε ωστε να μου παρει ενα πολυ καλο τσιμπουκι χωρις καποτα. Ειχε βαλει και το σωμα της ωστε να την χουφτωνο το μουνακι και κωλαρακι μου τον εφτυνε και συνεχιζε το τσιμπουκι την σταματαω και της λεω θελω να την γαμησω μου βαζει καποτα. Και ανεβαινει πανω μου για αρχη την γαμησα λιγο αλλα ηθελα να την χυσω πισωκολητο σε αυτη την σταση την εχυσα κατα την διαρκεια του γαμησιου επεσαν και γλωσσοφιλα η κοπελα ειναι μια απο τις τιμιοτερες της περιοχης η τσατσα η ξανθια η κυρια ταμαρα δεν ενοχλησε η κοπελα δεν εφυγα αμεσως πιασαμε την κουβεντα και οταν εφυγε παλι μου εδωσε φιλακι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αθηνά
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
5.075
Πόντοι:
7.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Jim25jim και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2018
Είναι μπόμπα!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1