Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπήκα μέσα όπου η τσατσά είπε το πρόγραμμα: ' τα πάντα εκτός κόλου' όπου κάποιος με φαντασία το ερμηνεύει με χίλιους δυο τρόπους Χαμόγελο.
Παρουσιάστηκε η ξανθιά Αθηνά με κορμάρα και ωραία διάθεση αν και δεν καταλαβαίνω γιατί μερική την μετριάζουν στο πρόσωπο ενώ άλλες τις περιοχής χάνουν κατά πολύ και σε αυτόν τον τομέα.
Πέρασα και μπήκε με πάρα πολύ καλό ενθουσιασμό και πήγε κατευθείαν για γλωσσόφιλο όπου είμαι κάπως επιφυλακτικός λόγο αφροδίσιων οπότε μαγουλάκι.
Πίπα με καποτούλα και αρκετά καλή , βιζάρες έφαγα ολίγον τι και ακολούθησε πολύ καλό σφυροκόπημα στα τέσσερα , καλό ανεβοκατέβασμα cowgirl και τέλος στην αγαπημένη μου ιεραποστολική όπου τελείωσα στην κοιλιά της μετά από αρκετή καθυστέρηση όπου κατέβαλα άλλο ένα εικοσάρι στην τσατσά αφού την είχα ενημερώσει για τέτοια πιθανότητα από πριν ώστε να μην χτυπά πόρτα.
Την πόνεσα από απροσεξία μου κάνα δυο φορές αλλά δεν το έδειξε με άσχημο τρόπο.
Γενικά η γυναίκα δεν έχανε πουθενά σύμφωνα με την εμπειρία μου.
Τόσο καλή την βρήκα ώστε είναι από αυτές που θα ήθελα να δουλεύουν ως CG σε ξενοδοχείο με την ώρα για να τις ευχαριστιέμαι καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pacwman, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, quaresma17.6 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2018
Δεν χορταινεται η κοπέλα με 20 λεπτά Γερο-μύστης, τόσο θέλω να ασχοληθώ μόνο με τα βυζιά τηςΝαι!
24 Απριλίου, 2018
Σούπερ!!!
24 Απριλίου, 2018
Της είπα στα κρυφά για μην ακούσει η τσατσά να κανονίσουμε για κάνα ξενοδοχείο αλλά που να δεχτεί, αν μαθευτεί θα την τρέχουν φαίνεται.
10 Μαΐου, 2018
δεν εχω λογια μαγγες η αθηνα ειναι οοολα τα λεφτα μεγαααλη καψουρα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4