Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Νικολ ειναι μια νεαρη Ρωσιδα με ισιο μακρυ ξανθο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , ομορφο γλυκο προσωπο , ωραιο φυσικο στητο μικρομεσαιο στηθος , κοντη σε αναστημα , λευκο δερμα , κοντη σε αναστημα και ωραιο αδυνατο σωμα με σφιχτο καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Η τσατσα δεν ανεφερε καποιο προγραμμα.Η κοπελα εχει εργαστει επισης στο Πιπινου 118 που ειναι αλυσιδα με το Αγκυρας 12α.

Εδωσα λοιπον το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο εναν πελατη ηρθε η κοπελα.Μιλαει Ελληνικα σε βαθμο που μπορεις να συνενοηθεις.Αν και μιλαει ελαχιστα και δεν προτεινεται σε λατρεις του σοσιαλ ταιμ...χαχα...Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου.Την εβαλα να ξαπλωσει απο πανω μου και αρχισα να χουφτωνω το κωλαρακι της και να γλυφω τα ωραια της βυζακια.Υστερα η κοπελα ξαπλωσε πιο χαμηλα και αρχισε να μου γλυφει για αρκετη ωρα τον λαιμο μου και τα βυζακια μου.Μου εκανε αρκετη ωρα προκαταρκτικα.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ετοιμαστηκε για την πιπα.Της ειπα να βγαλει το στρινγακι της και να στηθει στα τεσσερα με θεα τον καθρεπτη.Ετσι η κοπελα με πιπωνε και εγω εβλεπα το κωλαρακι της και το καθαρο και ξυρισμενο ροδοκοκκινο μουνακι της.Καυλωτικο θεαμα! Αυτη με πιπωνε και εγω επαιζα επιφανειακα με το μουνακι της και την κωλοτρυπιδα της.Η κοπελα με πιπωνε με ελαφρα χρηση χεριου.Της πηρα το χερι και αυτη συνεχισε μονο με το στοματακι της.Ενταξει η πιπα της ειναι μετρια και δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο.Ειναι ρηχη η πιπα της.Υστερα απο προτροπη μου αρχισε να μου γλυφει και να μου ρουφαει τα μπαλακια.Κανει καλο καραμελωμα.Αυτο το βαζω στα θετικα της συναντησης! Μου εκανε αρκετη ωρα πιπα και καραμελωμα.

Υστερα την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο και ωραιο της μουνακι.Την εγλυφα αλλα αυτη δεν εδειχνε ιδιαιτερη συμμετοχη.Δεν βογγουσε δηλαδη αλλα ειχε κλειστα τα ματια και μου εριχνε μερικες ματιες.Μετα απο καποια στιγμη μου ειπε να προχωρησουμε στο κυριως σεξ.Αυτο το βαζω στα αρνητικα.Σημαινει οτι δεν θελει να ξεπερναει κατα πολυ τα χρονικα ορια.Συνεχισα για λιγο ακομη το γλυφομουνι.Υστερα της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και την εγλυφα στον λαιμο και αυτη επαιζε με το στηθος μου.Την γαμουσα σε χαλαρους ρυθμους.Υστερα την εστησα στα τεσσερα.Διορθωσα την σταση του σωματος της και της τον καρφωσα.Αρχισα να την γαμαω και αυτη να βογγαει δυνατα και αληθινα! Μου ελεγε να την γαμησω πιο σιγα...χαχα...Δεν αντεχει δυνατο γαμησι.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια και την επιανα απο τα μαλλια χωρις αυτη να παραπονεθει.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα της.Η κοπελα περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Νικολ ειναι μια ιεροδουλη αξιολογης εμφανισης.Σε γενικες γραμμες ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης σε επιπεδο υπηρεσιων.Κανει αρκετα προκαταρκτικα , κανει καραμελωμα και η πιπα της ειναι μεγαλης διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα.Ολα αυτα συγκαταλεγονται στα θετικα.Στο γλυφομουνι δεν εδειξε ιδιαιτερη συμμετοχη οπως και στο κυριως σεξ.Δεν εθιξε θεμα χρονου αλλα στο γλυφομουνι μου εκανε ενα νοημα να περασουμε στο κυριως σεξ.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Τελειωτικο στα βυζια δεν δεχτηκε.Σοσιαλ ταιμ δεν κανει.Θα μου πειτε τι μας νοιαζει το σοσιαλ ταιμ.Το θεμα ειναι να παρεχει καλες υπηρεσιες.Σε γενικες γραμμες περασα καλα αλλα η κοπελα δεν ειναι vfm και δεν σε κανει να θες να την ξαναπαρεις! Η ευγενικη και καυλιαρα μιλφαρα τσατσα παντως δεν μας ενοχλησε! Οι πουτανες την φωναζανε Μαρινα.Μακαρι να περνουσε και αυτη δωματιο η να ηταν τανα!...χαχα...Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού