Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όλως τυχαίως και ενώ δεν ευδοκίμησε άλλη επιλογή, βρέθηκα στην περιοχή του Γκαζιού και συγκεκριμένα φάτσα κάρτα με την είσοδο του καταστήματος. Ανέβηκα στο χαλαρό να δω τι παίζει.
Ησυχία μες στο βραδάκι και στο σημείο μόνος μου. Σε λίγα δεύτερα είχα στα γόνατά μου ένα απίστευτα ευχάριστο, χαμογελαστό και ωραίο μπουμπούκι που συστήθηκε ως Νταϊάνα. Κατ'εμέ λαίδη Νταϊάνα!
Έχει αυτή την ανεμελιά, την αύρα και το σκέρτσο της αλησμόνητης Λαίδης και επιπλέον μια ανεπιτήδευτη ομορφιά! Το δε κορμάκι... ποίημα με κωλάκι γλειφιτζούρι!
Μου έκανε ένα πολύ ελκυστικό παιχνίδι και ένιωσα σαν να φλέρταρα στην παμπ ένα ξανθούλι μωρό που ανταποκρινόμενη με ακολουθούσε στις πιπεράτες και ποθητές μου σκέψεις...
Στο δωμάτιο, που ήταν σε άριστη κατάσταση από καθαριότητα και τακτοποίηση, απόλαυσα ένα γρήγορο ντουσάκι με πετσέτα σφραγισμένη. Η διάθεσή μου, για όσα προδίκαζαν τι θα συμβεί, έπιασε κόκκινο και το χαμόγελο εγκαταστάθηκε μόνιμα στο πρόσωπό μου.
Και πάμε! Μπήκε με αγκάλιασε και έτσι απλά χάθηκε το τόπι! Μυστήριες καταστάσεις, με το μωρό να έχει μεθύσει από την κολώνια μου (άλλο κόλπο αυτό) και γω να επιστρατεύω όλα μου τα "όπλα" για να κατακτήσω το ζητούμενο.
Θα αποφύγω τις λεπτομερείς πυρφορικές περιγραφές γιατί δε θέλω να θεωρηθώ υπερβολικός, μιας και "καταφέρνω" συνήθως να πάρω το κάτι παραπάνω σε αυτές τις περιπτώσεις. Θα σταθώ όμως σε κάποια σημεία.
Δεν κατάλαβα ούτε στιγμή ότι συμμετέχω σε αγοραίο έρωτα. Ήμουν με τη λαίδη που κατέκτησα στην παμπ και ήθελα τόσο πολύ να την σκίσω! Και τι ωραία που και αυτή ήθελε το ίδιο και περισσότερο!
Η απόδοσή μου με εξέπληξε ευχάριστα και κατά βάση οφείλεται στην αύρα της. Μου διέγειρε τα εγκεφαλικά κύτταρα που παρακινούν και ελέγχουν την τεστοστερόνη μου.
Σε όλη τη διάρκεια, long play Γλώσσα, ήταν το κορίτσι μου και μου το επιβεβαίωνε με τον καλύτερο τρόπο!
Η ολοκλήρωση, πόσο να αντέξω ο έρμος...., ήταν μια έκρηξη συναισθημάτων, απόλαυσης, ικανοποίησης με τη συνοδεία σπέρματος.Ναι!
Δεν ήθελα να φύγω...με ένα χαμόγελο...του χαζού ένα πράμα! Σπασίκλας Δεν με άφηνε και λίγο έλειψε να ξαναμπώ μέσα για δεύτερο γύρο! Ας όψεται το επαγγελματικό μου πρόγραμμα..
Μόλις έφτασα σπίτι και έπεσα στο κρεβάτι η σκέψη μου ήταν να τον παίξω για πάρτη της Μαλακία...... Με πήρε όμως ο ύπνοςMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
11.380
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, NICK TRIVE, Sproxe Garsia και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού