Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αναφερομαι στην περιπτωση της κληρωσης του 50% που εγινε το Πασχα στην οποια ο νικητης δεν αποδεχτηκε το επαθλο και το ζητησα εγω. Ευχαριστω για μια ακομα φορα το συναγωνιστη Ampelales καθως και το γραφειο. Απο τις διαθεσιμες κοπελες ζητησα τη Βικυ γιατι μου αρεσαν περισσοτερο οι φωτογραφιες της. Ηρθε με μινι φορεματακι και ψηλα τακουνια οπως ειχα ζητησει. Η κοπελα ειναι αρκετα ψηλη μικρη στην ηλικια και ειναι καπως αλλαγμενη προς το καλυτερο σε σχεση με της φωτογραφιες. Εχει αλλαξει το μαλλι και το χει κανει σγουρο. Εχει ωραιο γλυκο προσωπο πιπινιου, σωματαρα φοβερο κωλο και ποδια μονο στο βυζι χανει. Γενικα εχει πολυ καλο παρουσιαστικο. Στον αγωνα τωρα ηταν απο τα καλα γαμησια αφου ηταν μουναρα και υπηρχε παθος και απο εκεινη και απο εμενα. Φιλαει φοβερα με τη γλωσσα και κανει απιστευτη πιπα με μπολικο σαλιο οτι πιο καυλωτικο δηλαδη. Σκοραρα 2 φορες με ανεση τη μια απο πανω μου και την αλλη εγω απο πανω της. Ηταν ενα γεματο ραντεβου με μπολικα προκαταρτικα και δυνατο σεξ και πολυ καλη επικοινωνια χωρις καμια βαριεστημαρα απο πλευρα της και διαθεση να ξεπεταξει. Ειχα καιρο να βρω τοσο καλη απο γραφειο. Πολυ πιθανον να την ξανατιμησω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, mad_max, napoleonV1 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού