Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βράδυ Κυριακής και είπα να περάσω μια από Ελλης3 μπας και έχει έρθει καμία νέα κοπέλα.Η πολύ ευγενική υπηρεσία μου παρουσιάζει την Βαλεντίνα και όπως μου ανέφερε είχε δουλέψει πάλι πριν δύο χρόνια στο μαγαζί αυτό Εντάξει λέω δίνω το 20€ απερίσκεπτα ίσως καθώς κάνοντας βόλτα από κάποια μαγαζιά δεν βρήκα κάποια στανταρακια.Ερχεται λοιπόν η Βαλεντίνα που είναι Μιλφ με καστανοξανθα κοντά μαλλιά και αρκετά αδύνατη αρχίζει να μου χαϊδεύει τα αρχιδια και πάει απευθείας να μου κάνει ακαποτο τσιμπούκι χωρίς να με ρωτήσει αν ήθελα Με προφυλακτικό την σταματάω αμέσως και της λέω να βάλει προφυλακτικό καλά έτσι όπως ήταν τα δόντια της κιτρινοκαφε της είπα αστειευόμενος δεν βάζουμε διπλή Καποτά μου κάνει ένα σχετικά καλό τσιμπούκι και στη συνέχεια την βάζω σε ιεραποστολικη στάση και με δυσκολία κατάφερα να τελειώσω καθώς η κοπέλα δεν με έφτιαξε ιδιαίτερα όχι πως δεν ήταν πρόθυμη αλλά με χάλασε αρκετά ότι δεν έβγαλε το σουτιέν της καθόλου καθώς τα βυζιά της ήταν πολύ μικρά οπότε δεν της το ζήτησα και εγώ.Γενικα ήταν μια μέτρια καταθεση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, flynow και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού