Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 163985
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σάββατο βράδυ και μετά από πολλά χρόνια απόφαση με φίλους να επισκεφτούμε το συγκεκριμένο μαγαζί.
Εμφανιση γύρω στις 2:30 με πολύ εύκολο παρκινγκ ακριβώς μπροστά στο μαγαζί (διαθέτει και δικό του κλειστό παρκινγκ) και η πρώτη εικόνα του μαγαζιού με προιδεάζει ότι κάτι έχει αλλάξει αφού με το ζόρι γέμιζε κουτούκι αν φεύγαμε όλοι μαζί (θαμώνες και προσωπικό).
Καμμιά δεκαριά τραπέζια με παρέες η μόνους.
Αράζουμε, παραγγέλνουμε τις μπύρες μας (εικονική η βαθμολογία των ποτών) και ξεκινάει το τσεκάρισμα στις κορασίδες.
Ρόστερ πολύ μέτριο με μία petite μελαχρινή πιτσιρίκα με πολλά tattoo, ένα ξανθό μιλφ και την κοπέλα με την οποία ασχολήθηκα εγώ να σώζουν ην κατάσταση.
Συμπεριφορά του σερβιτόρου άψογη ανάλογα με το τι ζητάει ο καθένας. Δλδ αν πας σε τέτοιο μαγαζί και περιμενεις να σου σερβίρει τα ποτά με το ένα χέρι πίσω από την πλάτη τον ήπιες. Αν δε γουστάρεις όμως τα ψευτοκυριλέ και θέλεις ο σερβιτόρος να είναι φιλαράκι για όσο θα είσαι εκεί είναι μια χαρά.
Πέρασε αρκετή ώρα μέχρι να μας επισκεφθεί κάποια κοπέλα και κάνοντας την αρχή μία νταρντάνα ξανθιά από ανατολικό μπλοκ η οποία ήρθε, έκατσε δίπλα μου και χωρίς να αλλάξουμε κουβέντα αφού κατάλαβε ότι δεν παίζει σενάριο να την πάρω ούτε στην επόμενη ζωή αποχώρησε κοιτάζοντας με αγριεμένη.
Μετά από κανά δεκάλεπτο τσουπ στο τραπέζι η Κάτια (ετσι δήλωσε) από τη Βουλγαρία(επίσης έτσι δήλωσε)
Petite κοπέλα με μικρό στήθος.
Κέρασμα ποτό (το μόνο αρνητικό η τιμή του στα 20€ με θετικό οτί ο σερβιτόρος με ενημέρωσε απο πριν) και μετά από λίγο για χορό.
Και αρχίζει να σώνεται η κατάσταση.
Η Κάτια πολύ καλή με μεγάλης διάρκειας χορούς.
Σε κάνει να πιστέψεις ότι σε γουστάρει και ξεχειλίζει από καύλα για πάρτη σου (εγώ βέβαια πάω απόλυτα συνηδειτοποιημένα και δεν παραμυθιάζομαι στα 40 μου, στα νιάτα μου το έτρωγα σαν χάνος) και περνάς πολύ όμορφα.
Στο social μια χαρά χωρίς να μου ζαλίζει τον έρωτα για την άδικη ζωή που την έφερε σε αυτή την κατάσταση.
Κάπως έτσι πέρασαν δυο ωρίτσες ευχάριστα.
Στα συν λοιπόν το πάρκινγκ, η συμπεριφορά του σερβιτόρου, κάποιες από τις κοπέλες και κάποιες από τις τιμές (5€ χορός, 5€ μπύρα).
Στα πλην οι υπόλοιπες κοπέλες και οι υπολοιπες τιμές (20€ ποτό κοπέλας).
Πριβέ δεν πήρα οπότε η βαθμολογία εικονική αφού είναι υποχρεωτική.
Αν τελικά κάποιος ρωτήσει αν θα το επισκεφθώ ξανά η απάντηση θα είναι ναι αλλά μόνο για τη συγκεκριμένη κοπέλα
xwris taboo
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
148
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Ιανουάριος, giannos69

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2018
Λίγο καιρό πριν τα ποτά των κοριτσιών ξεκινούσαν από 5€...θέλεις να πεις ότι τώρα ξεκινούν από 20€? Χμμμ;
18 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλημέρα τύπε μου.
Από 10€ ξεκινάνε τα μικρά αν κατάλαβα καλά.
Εγώ ως γνήσιος πεοπαίχτης κέρασα των 20€.
Δεν το μετάνιωσα γιατί πέρασα καλά αλλά δε μπορώ να μη το βάλω στα πλην του μαγαζιού.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2