Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 23 10
Μασατζίδικα 68019
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με την ειρήνη έχουμε συναντηθεί αρκετές φορές αυτό που με κάνει να την συναντώ είναι το πολύ δυνατό μασάζ που κάνει.Απο την πρώτη φορά που πήγα μέχρι την τελευταία βλέπω συνεχώς μία βελτίωση στην τεχνική της και από τι μου είπε..το παλεύει να μάθει πράγματα πάνω στο αντικείμενο της..ίσως αυτό να οφείλεται στο ότι η εμφάνιση της δεν την βοηθάει και πολύ..ίσως επειδή θέλει να ευχαριστεί τον πελάτη.Τωρα για την εμφάνιση τής έχουν ειπωθεί πολλά θα συμφωνήσω με τους περισσότερους συναγωνιστές..αν και γούστα είναι αυτά.Τωρα στο σεξ είναι μια γυναίκα που θέλει να ευχαριστεί τον άντρα δεν λέει σε τίποτα όχι εκτός από την πίσω πόρτα.Εγω την πρώτη φορά πού την είδα ήθελα να φύγω αλλά η γυναίκα ξέρει να γαμιετε μπορεί να σε κάνει να τελειώσεις για πλάκα.Ο χώρος σχετικά καθαρός ένα μπάνιο σε όλο το σπίτι..παλιό κτίριο σε κακή περιοχή..το να την πετύχεις είναι λίγο δύσκολο και να σου ανοίξει να προτιμάτε της απογευματινές ώρες.Ημερομια ενδεικτική έχω προσπαθήσει να γράψω αρκετές φορές κριτική αλλά ο διαχειριστής αρνείται να την ανεβάσει για εξάλλου και ο τίτλος και για να τελειώνω η Ειρήνη είναι μια μασατζου που αξίζει να την δοκιμάσεις έστω για την ποιότητα του μασάζ..τα 30 που ζητάτε είναι vfm τώρα τα 40 δεν είμαι σίγουρος..Χμμμ;
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2018
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
569
Πόντοι:
3.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού