Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Inna
Διαβαζοντας τις κριτινες των προηγουμενων ανθρωπων που συναντήθηκαν με την Ιννα θελησα και εγω να συναντηθω μεσημερι.
η κοπελα ειναι ειλικρινα οτι δειχνουν οι φωτο σε καποιες φάσεις ελαχιστα πιο αδυνατη και πιο εμφανισημη.
απο κορμι σωματαρα... γυμνασμενη αλλα ουτε τουμπανο. ενα θυληκο που σιγουρα θα επεφτε το ματι σου. μοντελο θα ελεγα το σωμα της.
στηθος δεν ειναι το φορτε της με νερουλιασμενο μικρο στηθος με μεγαλη ρογα που ανταποκρινεται.
πιπα μηχανικη αδιαφορη και χωρις ορεξη να συμμετασχει...ισως να μην της εκανα κουκου γιατι δεν ειμαι μοντελο ουτε γυμνασμενη κορμαρα και εγω.
βαθεια πιπα μεχρι λαρυγκι αλλα πρωτοβουλια μηδενικη. μηχανικη με δαχτυλακια λες και ειναι φλογερα.
την εβαλα κατω με γλυφομουνι και μετα απο 10-15 λεπτα ειχε κατακαυλωσει κανοντας την να λιωσει το μουνακι της αφου εχυσε σαν τρελη.
στα 4 θα απολαυσετε μια απιστευτα θεικη κωλαρα με μια δουλεμενη κωλοτρυπα οχι πολυ αλλα δουλεμενη την οποια θα την λιμπιστεις να μπορουσες να την γαμησεις απο κωλο αλλα δεν τον δινει. καλοσχηματισμενος κωλος φρατζολακι με πολυ ομορφο πιασιμο και τελειο σχημα.
αντεχει σφυροκοπημα και διαφορες στασεις.
απο πανω cowgirl δεν δινει πονο....ουτε γενικα εχει ορεξη.
προσπαθησα να το παιξω αγαπουλης μεχρι και σκληροπυρινικο γαμησι.... ανταποκριση σπαλομπριζολας πανω σε κομοδινο. καλυτερα να γαμουσα τον τζελ styling μαλλιων. θερμορκασια κατω του μηδενος δεν γουσταρε...το εδειχνε και ξενερωμα μεχρι αηδιας.
Για να την χυσω στο προσωπο αφου τον επαιζα εγλυφε μπορω να πω με απολυτα καλο ρυθμο γονατισμενη και εγω ορθιος βλεπωντας την κωλαρα της εχυσα προσωπο με προσοχη μην την τυφλωσω με 1-2 σταγωνιτσες να φευγουν στοματακι αλλα δεν διαμαρτυρηθηκε.πηγε μπανιο για ξεπλυμα και μπανιο
επικοινωνια me jane you tarzan.... τα αγγλικα της ουσιαστικα ανυπαρκτα.... με δυσκολια να καταλαβει τα βασικα οχι μονο στο πηδημα αλλα γενικοτερα.
μετα τ πηδημα και πλυσιμο ξαπλωσαμε και προσπαθουσα να επικοινωνησω.... μου ηταν αδυνατο αν δεν υπηρχε το google translator.
παρόλο που τα αγγλικα μου ειναι υψηλου επιπεδου επρεπε να βρω πολλες φορες συνθετες λεξεις για να πω βασικα πραγματα.
γενικα ενα αδιαφορο ραντευου λογο αδιαφοριας της κοπελας. καυλες ειχα. Θεωρω τον λογο οτι δεν με γουσταρε. κοπελια ομως για αυτο λεγεσαι επαγελματιας φαντασου να ημουν και κανενας που δεν βλεπεται.
τελος παντως ....σας προτεινε ανεπιφυλακτα να επιλεξετε κατι αλλο εκτος αν ειστε κανενα μοντελο.
Γενικα δυστυχως δεν μου αρεσε αυτη η συναντηση καθολου λογο αδιαφοριας.
χημεια μηδεν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
80
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, satyrus, Nasdra και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού