Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
θα ξεκινησω απο τα συμπερασματα, δηλαδη απο το τελος του ραντεβου και μετα θα μπω στην περιγραφη. ειμαι παρα πολλα χρονια στο φορουμ αλλα οι κριτικες μου επικεντρωνονται κυριως στα αποτυχημενα ραντεβου...χαρις σε εσας βαδιζω σε σιγουρακια μεχρι που επεσα σε ναρκη..μετα απο αρκετα ραντεβου με ενα κοριτσι του γιορ ειντζελ αποφασισα να δοκιμασω την αντζελα...απευθυνομαι σ ολα τα πρακτορεια ... σταματηστε να δουλευετε με κοριτσια που δεν σεβονται οτι ο πελατης θα στερηθει πολλα πραγματα για να κανει ενα ραντεβου...δεν ειναι δυνατον να δινεις 130 ευρω και να προσπαθει η επαγγελματιας να σε κοροιδεψει κανοντας οτι ειναι δυνατον για να μην σου σηκωθει...αρκετα...λοιπον τι αντιμετωπισα..η κοπελα οπως στις φωτογραφιες εξωτικη σπανιολα ωραια ποδια πλατη χειλακια..ξεκιναμε τις αγκαλιες πολυ αργα εγω με φιλακια στο λαιμο αλλα η ιδια να κοιτα το ταβανι..αγκιζε τον πουτσο μου σαν να κρατα κροτιδα, η πιπα της αστεια και δω θελω να πω οτι με παρακαλια μου εκανε αεροπιπα !!! να μην σας τα πολυλογω παρολο που ειχα τρελες καβλες δεν μου σηκωνοτανε και η βραδια πηγε να εξελιχθει σε τραγωδια...ευτυχως μετα απο κανενα τεταρτο της ζητησα !!! φιλια μου εδωσε με αρκετο ''συναισθημα'' μου σηκωθηκε και απολαυσα το σεξ μαζι της..και το γελοιο της υποθεσης..η γυφτια ...μου ζητησε οτι θελω να δωσω για ταξι !!!!ημαρτον !!!!λοιπον να τελειωνει το παραμυθι ...προς τα πρακτορεια : ή δουλευετε με κοριτσια που σεβονται τον πελατη που τις εχει σαν την κοπελα του ή να πατε να ...βαλτε σεις οτι θελετε ...αρκετα !!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
delipas
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
9.730
Πόντοι:
24.351
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, TOMCRUISE και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2018
Τι να πω...Το Πασχα που την συναντησα incall περασα πολυ καλα και ηταν πολυ δοτικη και ορεξατη.Μαλλον ειναι οπου την πετυχεις...
17 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν σε δει με ορεξη περνας υπεροχα..σε μενα ξεκινησε να λουφαρει..λεφτα μπροστα..σε αποσταση ενος μετρου να με αγγιζει με 3 δαχτυλα στο πουλι μου λες και αγγιζε κροτιδα..ο λαιμος μου πονεσε απο το τανιμα να φτασω τα χειλη της...αν δεν καβλωνα με τα φιλια..τραγωδια..στο σεξ φοβερη...130 της εδωσα και μου λεει δωσε μου αν θες και οτι θες για ταξι !!!
18 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπως σου ανέφερα την πήρα incall που κατά προσωπική μου άποψη είναι καλύτερα...Οπότε θέματα οικονομικά για ταξί κλπ δεν παίζουν...Τέλος πάντων πάμε για άλλα...!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3