Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καύλωσα μόλις είδα την τσόντα της Φαίδρας και αντί να μαλακίζομαι την πήρα σε ραντεβού. Σε σχέση με την τσόντα έχει πάρει λίγο στην κοιλιά της αλλα της πάει. Το ύψος της είναι κάπου μεταξύ 1.67 και 1.70, μην υπερβάλλουν οι συνάδελφοι.

Φιλί στο μάγουλο όταν άνοιξα την πόρτα. Φορούσε ένα μίνι φόρεμα και ωραίες καυλωτικές γόβες που της πηγαιναν πολυ. Λίγο κουβεντούλα για καλυτερη γνωριμια και στο καπάκι πιπα με dt, φτυσιματα και γλείψιμο παντού. Κάποια στιγμή της εσπρωχνα το κεφαλι να τον παρει ολο και, αν και δε της πολυαρεσε, το πήρε. Την έβαλα στο κρεβάτι με ανοιχτά πόδια και όπως ήμουν όρθιος άρχισα να τη γαμάω με δύναμη μέχρι που έχυσα. Ντους για το απαραίτητο τρακάρισμα. Καθησαμε και τα είπαμε λιγο για να γεμίσουν λιγο τα αρχίδια κανα εικοσάλεπτο, και μετα της άνοιξα παλι τις ποδάρες και άρχισα να γλείφω το μουνι. Αυτη μου έσπρωχνε το κεφάλι προς το μέρος της. Είσαι μεγάλη καριόλα της ελεγα. Ναι ειμαι! μου απαντησε. Την εστησα για πισωκολλητό και τη γάμησα με όλη μου τη δύναμη ενω προσπαθούσε να κρατηθεί απο το σφυροκοπημα. Μετά πλαγιαστό να τρίβει το μουνι της και να τη γλωσσοφιλιαζω. Εκεί πρέπει και να εχυσε! Μόνο με τη σκέψη έχυσα και εγώ.

Μάλλον θα επαναληφθεί γιατί αξίζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
sapiosexual
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
781
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, serafin, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2018
Κωλάρα από τις λίγες Κατσικογάμης
B
Badwolf035
16 Απριλίου, 2018
Keep fucking ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2