Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ύστερα από πολύ καιρό που την είχα στο στόχο αξιοθηκα σήμερα να πάω να την πάρω.Ο λόγος για την Βερόνικα τη γνωστή κοκκινομαλλα Ρωσίδα,με τη καβλοφατσα με τα γυαλιά,τις πλαστικές βυζάρες,την κωλάρα κλπ.Προγραμμα full pansion ,τα πάντα όλα.Εδωσα το μπλε και μπήκα στο δωμάτιο με το παράθυρο.Το δωμάτιο κατώτερο του ανταγωνισμού στη Φυλής αλλά nevermind δεν θα το αγοράσω.Οπως αναμενόταν τα δωμάτια γεμάτα οπότε έπρεπε να περιμένω κάνα 20λεπτο.Αφου τελείωσε με άλλους δύο συναγωνιστές ήρθε σε μένα.Η συνομιλίες παίχτηκαν στην Αγγλική είναι πολύ επικοινωνιακή.Στο διά ταύτα τώρα προκαταρκτικά δεν παίζουν με ρώτησε πως θέλω το μπουκι της είπα άνευ οπότε βουρ στο νιπτήρα για πλύσιμο.Οσο μου τον έπλενε σαν καλό κορίτσι εγώ τη χουφτωνα.Υστερα πήγαμε στο κρεβάτι και ξεκίνησε το πνευστό.Ηταν ομολογουμένως καλό , πολύ υγρό με εναλλαγές τόσο σε βάθος όσο και ταχύτητα με πέρασμα και από μπάλες,γλυψιμο κορμού ενώ παράλληλα έπαιζαν καβλωτικες ματιές.Κρατησε αρκετά μέχρι που την έκοψα για να πάρω κώλο φυσικά.Την βάζω ιεραποστολικό και της λέω ότι θα μπω κώλο κατευθείαν φυσικά χωρίς καμία αντίρρηση από μέρους της.Η είσοδος πανευκολη και έτσι άρχισα το κάρφωμα.Ειχα τα πόδια στους ώμους και παράλληλα της είχα αρπάξει τα πλαστικά βυζιά.Στη συνέχεια της έβαλα δάχτυλα στο στόμα κλπ.Γλωσσοφιλα δεν επεδίωξα καθόλου ούτε 69.Τεσπα όταν βαρέθηκα να την γαμάω της είπα να με τελειώσει με πίπα.Ετσι βγάζω καποτα και αρχίζει το μπουκι με εμένα γονατιστό στο κρεβάτι.Με πιπωνε ενώ εγώ της ετριβα το μουνάκι μέχρι που άδειασα το σπέρμα μου στο στόμα της.Το γυαλισε καλά και πήγε και έφτυσε τα φλοκια στο νιπτήρα.Αποχαιρετισμος και ο καθένας τράβηξε το δρόμο του...Μια πολύ καλή περίπτωση που το μόνο μείον είναι η αναμονή λόγω κόσμου και το γεγονός ότι η τσα2 έχει ένα θέμα με το χρόνο.. έβαλε φωνή στον συναγωνιστή πριν από εμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 prontifix, okalosomulos, Jim25jim και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 16 Απριλίου, 2018) 15 Απριλίου, 2018
θα στειλει πολύ κοσμο στο συγγρος αυτή η βλερονικα

για την Σύφιλη πενικιλλίνη

για την χλαμυδιακή λοίμωξη Δοξυκυκλίνη


καλη αναρρωση ΚουλΚουλ
K
kostas8000
16 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kostas8000 έχεις κάποια στοιχεία όταν μιλάς για σίφυλη και χλαμύδια; Τόσο σοβαρές καταγγελίες για να είναι πιστευτές πρέπει να είναι τεκμηριωμένες, κάτι που τούλαχιστον στο σχόλιο σου δεν υπάρχει.
16 Απριλίου, 2018
Όσο ήσουν στο δωμάτιο η τσατσά χτύπησε πόρτα;
16 Απριλίου, 2018
Κάτι ξέρεις εσύ μυστη μου και τα λες αυτά.
16 Απριλίου, 2018
Όχι Obi1 όπως αναφέρω και πιο πάνω φώναξε την κοπέλα όταν ήταν στον προηγούμενο συναγωνιστή, όχι σε μένα αλλά επίσης έχω ακούσει και από άλλα παιδιά ότι έχουν ένα θεματακι με το χρόνο...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5