Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από τις φωτογραφίες του γραφείου εντυπωσιακή για τα δικά μου δεδομένα για να δούμε και ενδότερα.
Περιμένοντας το μωρό ακούω ένα δειλό χτύπημα, ανοίγω την πόρτα και αντικρίζω μια πιτσιρίκα, δεν θα είναι πάνω από 25 χρόνων, γύρω στο 1.70 ύψος, όμορφη με ωραία μάτια σαν τις φωτογραφίες αλλά με ίσιο μαλλί καστανό. Για να είμαι ειλικρινής πέρα από την όμορφη παρουσία που είχα μπροστά μου η κοπέλα ήταν κάπως κουμπωμενη, ντροπαλή, κάπως κουρασμένη, πάλι σε φόλα έπεσα είπα απο μέσα μου. Η επικοινωνία αρκετά καλή στα Αγγλικά φυσικά, λίγα λόγια και με νόημα όπως λένε, πάω να την φιλήσω και εισπράττω ένα κρύο φιλι, ξενερα είπα. Το μωρό σηκώνεται και πάει για ντουζ, σκεφτόμουν να την σουταρω να πω την αλήθεια. Δεν αργεί  και έρχεται τυλιγμένη με μια πετσέτα την οποία πετάει φανερώνοντας ένα ωραίο σωματακι με εμφανώς  καλύτερη διάθεση και χαμογελαστή πλησιάζοντας με και φιλώντας με τρυφερά. Εκεί λοιπόν τα έχασα λες και έβλεπα την δίδυμη της σε άλλη βερσιόν. Την αγκάλιασα, της αρέσουν τα χάδια και τα παθιασμένα φιλιά και σε συνδυασμό με τα σαρκωδη ροζ χείλη της το φιλί της είναι ηδονή. Σκύβει μπροστά μου, πολύ ωραία αίσθηση προσπαθεί για deep throat δεν το έχει, αλλά ξέρει και άλλους τρόπους  πως να ερεθίζει τον παρτενέρ της.Την ξαπλώνω να εξερευνησω το κορμί της έχει ωραία σφιχτά 2αρακια στήθη με ροζ ρόγες που ανταποκρίνονται στο άγγιγμα μου.Το σώμα της έχει ωραία αίσθηση στην αφή μού  με κανονικά κιλά όπως περίπου οι φωτογραφίες του γραφείου. Εκεί δυστυχώς που μου τα χάλασε ήταν που σε κάποια σημεία των ποδιών της υπήρχαν τρίχες, λες και έκανε βράδυ αποτρίχωση, ο μοντιε! Η συνέχεια μας βρίσκει αγαλιασμενους τρυφερά,αν και αρχικά απέφευγε την βαθιά διείσδυση χαμηλωνοντας την λεκάνη της το επιζητούσε μετά με έντονο sex όπου εκεί κάπου το ταξίδι τελείωσε. 
Με λίγα λόγια θα έλεγα ότι είχα μια   ωραία εμπειρία με την πιτσιρίκα και ας μου έκανε τα δικά της κόλπα αρχικά, άβυσσος η ψυχή της Γυναίκας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.452
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mad_max, Dirty69 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2018
Αφού κατάφερες και εσωσες την παρτίδα, εισαι μεγαλο...μούτρο !!!
17 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ασε ρε, μεγαλύτερο μούτρο από σενά δεν υπάρχει Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2