Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106048
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
σε προηγουμενη επισκεψη μου ειχα δει την καινουργια κοπελα του καταστηματος την Ναταλια και μου ειχε κανει πολυ θετικη εντυπωση.
Οποτε χθες που περασα απο το καταστημα αποφασισα να την δοκιμασω , αν και οι υπολοιπες επιλογες του καταστηματος ειναι ολες εξαιρετικες (Ντιανα, Μαιρη,Βανεσα)

Με υποδεχθηκε οπως παντα η ομορφη Λιζα που φορουσε ενα ολοσωμο τιγρε φορεματακι εφαρμοστο Ματάκι

παρελασαν ολες οι εξαιρετικες κοπελες που ανεφερα παραπανω και επελεξα το μεγαλο προγραμμα με την Ναταλια.

Η Ναταλια ειναι μετριου αναστηματος Ρωσιδα , ηλικιας περιπου 35.
Εχει σχετικα ομορφο προσωπο και καρε μαλλι καστανοξανθο και ενα πολυ γυμνασμενο κορμι. Μιλα καλα ελληνικα

Στο δωματιο η ευχαριστη εκπληξη ηταν το φοβερο μασαζ που μου εκανε. Πραγματικα καλο δυνατο μασαζ με πολυ σωστε πιεσεις, Κατεχει την τεχνη σε παρα πολυ υψηλο βαθμο. ενιωσα παρα πολυ ομορφα.
αξιζει να αναφερω πως αν και στην αρχη ηταν κουμπομενη, με την κουβεντα σταδιακα ανοιγεται και ειναι αρκετα ευχαριστη στο δωματιο.

Στο δευτερο μερος χρειαζεται να μην πεσει καποιος με τα μουτρα. Ειναι απο τις κοπελες που θελουν λιγο ρομαντισμο και να ασχοληθεις και εσυ μαζι τους ωστε να σου ανταποδωσουν την περιποιηση στο πολλαπλασιο.
Το κορμι της ειναι πολυ γυμνασμενο χωρις λιπος και αρκετα μυωδες χωρις ομως αυτο να χαλαει καθολου την εικονα της.
Ειναι σωμα αθλητριας και απο οσο καταλαβα ακομα ασχολειται με τον αθλητισμο.

Εγω περασα παρα πολυ καλα μαζι της, ηταν μια συνεδρια απολυτα επιτυχημενη απο καθε αποψη.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.437
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, Οξαποδω, whois και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού