Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322854
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όταν έφτασα στο μαγαζί ολα τα κανονικά δωμάτια ηταν γεμάτα οποτε με εβαλαν να περιμενω στο δωματιο με το υδρομασαζ. Οι διαθεσιμες ηταν η Βικτωρια, η Μαρια, η Κλαουντια, η Ρουλα και η Αλικη. Επιλογη της Βικτωρια σε προγραμμα μισης ωρας με ελευθερο στοματικο.

Ειναι μελαχρινη με σιλικονατες βυζαρες αρκετα τατουαζ και πολυ γυμνασμενο σωμα. Μιλησαμε για λιγο πριν το μασαζ στα αγγλικά αλλα μολις ξεκινησαμε το μασαζ η κοπέλα σταματησε το μπουρου μπουρου.

Εβαλε πολυ λαδι και επικεντρωθηκε περισσοτερο στην πλατη με ενα μικρο περασμα απο κωλο. Ήδη η καυλα ειχε χτυπησει κοκκινο οποτε δεν περιμενα να μου ζητησει να γυρισω, το εκανα μονος μου και της ζητησα να τον παρει στο στομα. Πιπα πολυ καλη με τα απαραιτητα καυλοβογγητα και γλυψιμο αρχιδιων. Στην αρχη ανεβηκε πανω μου για αναποδο cow girl. Δευτερη σταση ιεραποστολικο, κατα το οποιο οπως τη γαμουσα ειχε παρει το ενα της βυζι και εγλυφε τις ρωγες του. Τριτη σταση και τελειωμα στα τέσσερα με θεα τη κωλαρα.

Πολύ καλο χαλαρωτικο αδειασμα, με μονο αρνητικο το γεγονος οτι προς το τελος εδειξε μια μικρη βιασυνη, αν και δεν ειχαμε εξαντλησει το μισαωρο. Πιστευω οτι αν το διορθωσει αυτο θα ειναι σουπερ προτεινομενη.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Djole77
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
731
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Central Spa, LanciaRallye037, tergo

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού