Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λίγα λόγια για την Vlanta2

Άψογη συνεννόηση με το γραφείο μέσο Viber και κλείνουμε για 1,5h. Από τις φωτογραφίες ήξερα τι να περιμένω, νεαρό κουκλάκι ζωγραφιστό Ουκρανικής προελεύσεως. Ακριβώς στην ώρα τις ντυμένη με ένα ωραίο φορεματάκι ίδια με τις φωτογραφίες. Ντροπαλή, πολύ ντροπαλή με το βλέμμα προς τα κάτω χαιρετιόμαστε, προφέρω κρασάκι και κάνω μια προσπάθεια να την κάνω να νιώσει πιο βολικά με λίγο social που δεν είναι το δυνατό τις σημείο καθώς δεν κατέχει την αγγλική και εγώ δυστυχώς είμαι ακόμη χειρότερος στα ρωσικα.

Αρκετό google translate και πολλά γέλια μετά και η κοπελίτσα χαλαρώνει και να ανοίγετε. Milf τόσο ντροπαλό που να κάνει αυτή την δουλειά 3 χρονια δεν έχω ξαναγνωρίσει, αλλα μου αρέσουν τα ντροπαλά με εξιτάρουν. Χειλάκια για τρελα φιλια που να μην τα χορταίνεις. Αχ αυτά τα γονίδια, βελούδινο δερματάκι, με τέλειες φυσικές καμπύλες. Στου αγώνα εντελώς GFE κατάσταση στην αρχή η οποια όσο πέρναγε η ώρα και ανάβανε τα αίματα πήγαινε στα όρια του PSE. Ευχάριστες εναλλαγές στάσεων με πολύ καλή συμμετοχη, δείχνει να το ευχαριστετε. Μια από τις καλύτερες πίπες, με πολύ γλώσσα αργή και αισθησιακή! Όχι δεν λέει εύκολα, στην πρώτη μου προσπάθεια για anal μου αρνήθηκε αλλα με την δεύτερη δοκιμη και με την καύλα να βαράει κόκκινα έπεσαν και αυτά τα τοίχοι, μου έδωσε το τέλεια σχηματισμένο κωλαράκι τις.

Ενδιάμεσα η 1,5h είχε περάσει και είχα πάρει άλλη 1h: γιατί μια φορα σουβλίζουν το πάσχα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
360€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
barakompamias
Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
59
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, THV, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού