Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γνώριμη η Πωλίνα σε όλους σχεδόν.Ειναι ένα 20ρικο που δεν κλαις είναι στανταρακι για πολλούς πιστεύω όμως προσωπικά για μένα παρόλο που την έχω πάρει πολλές φορές και έχω μείνει ικανοποιημένος δεν νομίζω να την ξαναπάρω γιατί πρώτον την βαρέθηκα δεύτερον δεν είναι και τόσο όμορφη όμως έχει ωραίο σώμα για την ηλικία της κωλαρα και καλή συμπεριφορά.Οφειλω να είμαι αντικειμενικός.Αυτη είναι η προσωπική μου άποψη για την Πωλίνα και είναι καθαρά προσωπική κάποιος άλλος μπορεί να έχει διαφορετική άποψη αλλά η προσωπική άποψη του καθενός δεν είναι διαπραγματευσιμη και προϊόν αντιρρησης αυτό ισχύει για μένα.Μπηκε στο δωμάτιο χαμογελαστή δεν με άφησε και πολύ να γλύψω τα στήθη της αλλά έκανε ωραίο rimjob ωραία πίπα ακαποτη λυκνιζοταν πάνω μου όμορφα αλλά τέλος πια βαρέθηκα τόσες φορές μαζί της.Το τέλος ήρθε στο πισωκολλητο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 googlis, jimy.m.

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2018
Εγώ την έχω βαρεθεί εδώ και χρόνια εντάξει καλή τίμια αλλά πλέον έχει κρεμάσει και αυτή καλά η κωλαρα της θα έχει πλέον όψη σαν φυστυκι αράπικο από την κυτταρίτιδα η Πωλίνα είναι για κάνα καράφλα γερό κοιλαρα σάλια κάνα τσοπάνο......
15 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ σε αυτά που λες
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2