Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από μεγάλη αποχή στις κριτικές επέστρεψα δριμύτερος.Ειχα στο μυαλό μου να κάνω μαζί με ένα φίλο μια παρτουζα που συζητούσαμε κάμποσο καιρό αλλά θέλαμε ένα δυνατό κομμάτι.Ειμασταν ανάμεσα στην Πωλίνα από Καλύμνου και Αθηνά αλλά δικαιολογημένα έγειρε προς την Αθηνά η πλάστιγγα.Σημερα λοιπόν πρωί πρωί ντουγρου για Φώκαιας 27β.Παρουσιαστηκε το κορίτσι μες στην τρελή χαρά και λυκνιστηκε πάνω στον στύλο όλο χάδι εννοείται κατευθείαν πληρώσαμε και ούτε πολλά πολλά ούτε μαλακίες δεν είχε και κόσμο κουτί μας ήρθε.Μετα από ολιγόλεπτη αναμονή μπήκε μέσα ορεξατη και την πλακωσαμε στα φιλιά τα γλυψιματα και τα τριψυματα.Αργοτερα στο κρεβάτι πισωκολλητο εγώ και πίπα στο φίλο με πολλά προστυχολογα και χουφτωμα στις τρομερές της βυζάρες.Δυστυχως έχυσα πολύ γρήγορα στο πισωκολλητο και δεν το πολύ ευχαριστήθηκα αλλά μου λέει το μωρό έλα να σου πάρω και άλλο πίπα που γουστάρω και κατευθείαν άδραξα την ευκαιρία.Ο φίλος τελείωσε σε στάση cow girl και μετά ακολούθησε social time.θα την ξαναπάρω σίγουρα μάλλον μόνος για να την έχω όλη δική μου στο δωμάτιο.(Θα ακολουθήσουν και άλλες κριτικές).



Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 serafin, brujeria69, Jim25jim και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2018
Αλάνια περιμένατε απέξω πριν ανοίξει το μπούρδελο καλά καλά ε?
και δεν σας εφτιαξε μόνο τη μέρα αλλά και το μήνα Καπέλο?
αντε και εις ανώτερα.
Η Αθηνά πρέπει να είναι από τις καλύτερες θα κάνω και εγώ κριτική αργότερα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1