Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιλησα με το γραφειο για συναντηση 30', μολις ομως μπηκα και την ειδα το καναμε 60'... Να εξηγησω τα 210Ε, ειναι 140 η ωρα +20 η γλυφοκωλαδα +50 το στραπ. Βεβαια στο σαιτ το λενε για +30 κι αυτο ειναι το μονο φαουλ του γραφειου γιατι το εδειξα στην κοπελα οτι στο σαιτ λενε +30 κι αυτη μου εδειξε μηνυμα του γραφειου που της ειπαν να μου ζητησει +50. Ισως να φταιω κι εγω που δεν ρωτησα εκ των προτερων να μου κανουν αναλυση, αλλα αφου τα λεει στο σαιτ ολα το θεωρησα δεδομενο.
Εκανα το μπανακι και αρχισαμε...
Ορεξατη, πανεμορφη, ψηλη, λαμπαδα. Μου θυμιζει πολυ την Παρις απο τα στουντιο των γερμανων, αλλα αυτη η κοπελα συμμετεχει 100%, σε αντιθεση με την αλλη.... Αρχισαμε με ποδολαγνεια, εχει ποδαρες με φλεβες και ωραιες γαμπες, επαιρνε ωραιες ποζες επισης. Ανεβηκα στο κρεβατι και την εβαλα να γλυψει αρχιδια για λιγο. Μετα εκατσα πανω στο κεφαλι της οπως ηταν ξαπλωμενη και αυτη μου εγλυφε τον κωλο. Γυρισα κι απο την αλλη μερια για να γλυφω ποδια οσο γινοταν αυτο. Μετα επεσα ανασκελα για να συνεχισει το υπεροχο εργο της γλυφοκωλαδας που κανει εξαιρετικα!
Της καρφωνα το κεφαλι στον κωλο μου και η μουναρα με κοιταγε στα ματια. Που και που της ελεγα να γλυψει και λιγο αρχιδια. Ηταν ετοιμη να τον βαλει και στο στομα, αλλα δεν τον εδωσα για λογους ασφαλειας... Μετα εβαλε το στραπ, στην αρχη ενα μικρο και μπηκε στα τεσσερα. Μετα επεσα μπρουμυτα με αυτην να με πηδαει ωραια. Υστερα βαλαμε ενα πιο μεγαλο και μπηκε στα ισια. Της ζητησα να με φιλαει, γενικα δεν φιλαγε με γλωσσα ανετα, αλλα πολυ διστακτικα. Ειχε πολυ καλη συμμετοχη, πηρε πρωτοβουλιες οπως το να με πιασει απο το λαιμο και να δινει κλισεις στο σωμα της, υστερα απο λιγο κατεθεσα. Καθαριστηκαμε και αραξαμε. Σε καθε ευκαιρια ηταν στο κινητο, αλλα μολις εβγαινα απο το μπανιο το αφηνε. Πιτσιρικια... Με ρωτησε για μασαζ και φυσικα ειπα ναι. Πολυ καλη!!! Εκανε ωραιες κινησεις, εκανε και body to body! Μετα παλι γλυφοκωλαδα και στο τελος της ειπα να σηκωθει ορθια για ποδολαγνεια. Με το που εβαλε το ποδι της στο στομα μου πηρε ποζα victory πατωντας με με τη μυτη και αρχισαν να τονιζονται οι φλεβες της... Εχει πλατυ πελμα, ειναι μεγαλη καυλα. Υστερα απο λιγο εχυσα, κατι που δεν κανω γενικα, ειμαι της μιας πιστολιας... Κι ομως, αυτη με εστειλε!!!
Θα φροντισω να την ξαναδω συντομα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, translation ttbb και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού