Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Υστερα απο αρκετα χρονια ειπα να ξαναεπισκεφτω τη Νινα. Οι καινουριες της φωτογραφιες δειχνουν να εχει γυμναστει και να εχει τουμπανεψει, οποτε πηγα να δω.
Εχει αφησει το μαλλι της μελαχρινο τωρα, οπως στις αρχες οταν ξεκινησε. Απο σωμα πολυ καλο, πραγματι δυνατο.
Μπηκα για μπανιο, εκανα, περιμενα και ηρθε υστερα απο 25'. Χωρις να εχει πελατη. Με το που μπαινει μου λεει: Λοιπον, τα βυζια δεν τα τσιμπαμε, δεν τα σφιγγουμε, δεν τα γλυφουμε. Σκεφτηκα: Ωραια ξεκιναμε... Πεταει τα παπουτσια της και παταει κατω, πηγε δρομο η ποδολαγνεια. Παμε να βρουμε στραπ, το στουντιο αυτο εχει μια ολοσωμη φορεσια και μπαινει ενας ωραιος δονητης πανω. Μου λεει οτι για να βαλει αυτο θα ξαναβαλει το σουτιεν γιατι αλλιως θα γεμισει σπυρια (τοσο καθαρη η ζωνη;). Το δεχομαι, παει να παρει σουτιεν. Ξαναερχεται, ξεκιναμε με δαχτυλακι αλλα ειχε νυχια και ενοχλουσε, αρχιδια δεν γλυφει, οποτε παμε για το φορεμα του στραπ. Με τα πολλα της ηταν μικρο, το δενουμε στη μεση οποτε ζηταω και βγαζει το σουτιεν. Ξεκιναμε, εκει μπαινει πολυ ωραια και με γαμαει στα ισια. Ερχεται κοντα μου στο προσωπο και με καυλωνει αμεσως! Τελειωνω πιο γρηγορα απο ποτε, η αληθεια ειναι οτι εκει απεδωσε 100% απο αποψη τεχνικης και συμπεριφορας! Μετα μου ειπε οτι θα πει να παρουν ζωνη, το λενε κι αλλες κοπελες αυτο αλλα σπανια βλεπω αποτελεσμα, τελοσπαντων, αν η διευθυνση διαβαζει ας το προχωρησουν...
Συνοπτικα: ομορφη κοπελα, μπηκε ισως στραβωμενη αλλα ειναι επαγγελματιας και απεδωσε.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, Qweeerty

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού