Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 40 10
Στριπτιτζάδικα 89200
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
10.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
χρωστουσα κριτικη για το μαγαζι από πριν 2 χρονια που εκανα το ματσελορ μου εδώ.
ο τιτλος τα λεει όλα. ολες οι κοπελες ειχαν σιλικονατο στητο στηθος και πολύ καλα εκαναν.
η είσοδος 10 με το ποτο και ο χορος 20. ποτο κοπελας δεν με ενδιεφεραι δεν ασχοληθηκα καν.
κωλοτριφτηκε καλα στην αρχη μια ξανθια ντεμεκ ελληνιδα ελενη νομιζω για ποτο.
καρυφαια του μαγαζιου χρονια τωρα αφου την πετυχα και άλλες 3-4 φορες την τελευταια πενταετια και μαλιστα νομιζω καλυτερη από παλια καθως διαπισωσα μικροτερο κωλαρακι και μου εγλειψε τον κορμο του σωματος αφου ηταν τσαχπινα και χαμογελαστη μου εβγαλε την μπλουζα η τζουλια η ξανθια ρωσσιδα.
αλλες 2 ξανθιες σε παρομοια κυβικα η μια με καλη διαθεση η αλλη σοβαρη.
αλλη μια ξανθια που πριν 10 χρονια ειχα πετυχει στο καλοκαιρινο πλατινουμ με πολυ μακροστενο προσωπο ολο κι ολο 10 ποντους φαρδος οσοι την δουνε θα καταλαβουν , τοτε στο πλατινουμ ηταν πολυ λεπτη τωρα εβαλε και αυτη μπυταρες κωλο και στηθος σιλικονη.
μια κοκκινομαλλα με καπως καρε αλλα πιο ογκωδες μαλλι επισης τσαχπινα και ωραιο κωλαρακι.
απο μελαχροινες αλλες 3, αναμεσα τους η κλαουνται αηρον κοντοπουτανο γυμνασμενο ή τελος παντω φαινοταν μυς στα χερια απο αδυναμια ισως ή ουσιες δεν ξερω, εκανε καλο σοου παιζοντας με πελατες και καταληγοντας να βαζει ενα δονητη στο μουνι της, κριμα δεν μου μιλησε ελληνικα μπορει να την επιαρνα για χορο κι αυτην. εμφανσιτηκε με ενα φορεμα απο ταινια παιδικη φαντασιας νομιζω κατι σαν διαβολινα κακια μαγισσα με μεγαλα κερατα απο την ταινια μαλιφεσεντ τη ςντισνευ απο οτι βλεπω τωρα. https://www.youtube.com/watch?v=6t6nz5r1BJg
οι κοπελες γενικα ηταν ολες τουμαπνιασμενες απο βυζι και χωρις κυτταριτιδες που παρατηρησα σε φιβερ. οι μισες ειχαν μικρο τελειο κωλαρακι και οι αλλες μισες χορταστικο κωλο αλλα καμμια δεν την λες αγυμναστη ή παχουλη ή ηλικιωμενη. γι αυτο και τα δεκαρια στις κοπελες. μεγαλο ντισαβανταζ του μαγαζιου η ελλειψη παρκινγκ λογω εγγυτητας στα λαδαδικα. ειχα παει πιο πριν στην ντισκο των λαδαδικων που ειχε λαηβ ο μπιγαλης και ηρθαν στο στριπ και δυο λεσβιες απο εκει , μαλιστα κερασαν ποτο και μια κοπελα που η μια, η σε ρολο αρσενικου, οπως φαινοταν απο το αντρικο καρο πουκαμισο, λεσβια φαινοταν να ξερει. εμφανισιμες και οι 2 λεσβιες ειδικα η "αρσενικη" που μονο ρουχα ειχε αντρικα και καλιστα θα μπορουσε να χορεψει σε τετοιο μαγαζι , στο φιβερ δεν ηταν καλυτερες, και στο μπλου ιγκουανα απο τις 5 οι 2 ηταν χειροτερες.
απορω τι πηγε και ο καλισουλας σε τετοιο μερος χωρις παρκινγκ αντι να μαζευτουν όλα τα Στριπ εκει που είναι τα μπουρδελα να παρκαρουμε ευκολα και να πηγαίνουμε καυλωμενοι να γαμησουμε κατευθείαν. σχεση ποιοτητας τιμης βαζω επισης κατω από την βαση όχι γιατι δεν ηταν καλες οι κοπελες αλλα γιατι θεωρω μεγαλες τις τιμες ειδικα όταν στην ιδια πολη με τα ιδια ή και λιγοτερα λεφτα σου παιρνουν πιπα και γαμας 30 ευρω, και εδώ δινεις 10 εισοδο και 20 χορο, αρα τελικα με τα ιδια λεφτα κανεις μονο μπαλαμουτι. εγω συνολικα πηρα 3 χορους οποτε ξεπαραδιαστηκα απλα γιατι ειχα καιρο να παω στο μαγαζι και ελεγα να το ξαναεπισκεφτω. βαλιου φορ μανευ μονο τα φτηνα γαμησια εχουν. θα ξαναπηγαινα παλι για μπατσελορ η μαζι με κοπελα όπως κανω άλλες φορες.
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, iuakoya, hook19

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού