Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 10 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 28095
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλίσια είναι Ρωσίδα περίπου στα 35. Στο πρόσωπο ειναι φανερή η ηλικία της όμως το σώμα της ειναι σφιχτό με 3αρι βυζί, περήφανο κώλο και ελαφριά κοιλίτσα που σε καμια περιπτωση δεν ειναι αντιπαθητική. Για την ηλικία της την λες άνετα ΜΙΛΦαρα. Καθαρη και αρχοντική αν και εχει πορνόφατσα. Επικοινωνίσαμε με σπαστα Αγγλικα και περασε στη ντουζιέρα όπου την έπαιρνα λίγο ματάκι στη μισανυχτη πόρτα. Το είδε, γέλασε και συνέχισε.
Στο δια ταύτα, έγινε δυνατό ξέσκισμα. Μου το έβγαζε η έκφυλη πορνοφατσα το πουτσιασμα σε οτι στάση μου κατέβηκε στο κεφάλι, χωρις να δυσανασχετησει. Σε κάποιες φάσεις που την πόνεσα λίγο παίζοντας με τις βυζαρες με παρακαλούσε να κάνω λιγο πιο σιγά, αλλα εγω καβλωνα περισσότερο. Στις αλλαγές στάσεων πέρναγα και μια βόλτα με τη γλώσσα μου στο καυλωμένο μουνί της. Γενικα απο συμμετοχη δεν ειχα κανενα παραπονο και στη πίπα, οκ, το προσπάθησε αρκετά. Το σκηνικό επαναλήφθηκε σαν κόπια και σε δεύτερο χρόνο μετα το πρώτο χύσιμο, αλλά αυτή τη φορά έχυσα πάνω στα πανέμορφα βυζιά της αντί για μεσα της.
Μια εμπειρία όπως περίπου την περίμενα. Οι φωτογραφίες που το γραφείο, διαβεβαίωσε οτι είναι πρόσφατες, ναι μεν δείχνουν την ίδια, αλλά το πρόσωπο μαρτυρά την ηλικία, ενώ το σώμα οχι. Δε μπορώ να πω οτι δε μου άρεσε, κάθε άλλο!
Συνεννοηση με το γραφειο εύκολη αλλα αργοπορία ενος μισάωρου στο ραντεβού που δεν ειναι και μικρό πράγμα όταν σε περιμένουν στο σπίτι να γυρίσεις ενώ ξενογαμας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 13, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
tergo
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
338
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, Blade_love και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού