Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού δε βρήκα αυτές που στόχευα για την 2η βάρδια, αποφάσισα να πάρω αυτή που μου γυάλισε περισσότερο ανεξαρτήτως κριτικών.
Αυτή ήταν η Ρωσίδα Χριστίνα, όμορφη ψηλή καστανομάλλα, πολύ λεπτή με όμορφα πόδια και σφιγγυλό κώλο. Είναι περί τα 23-24 αν και δηλώνει 20.
Ανακαινισμένος χώρος με πλήρως αποδεκτά επίπεδα καθαριότητας.
Μπαίνοντας η κοπέλα ευτυχώς ναζιάρικα και επιθετικά ήρθε πάνω μου, άρχισε κάποια πολύ ωραία προκαταρκτικά με φιλιά και τριψίματα, όμως κάποια στιγμή κατα τη διάρκεια ερώτησης σπασίματος πάγου από μένα, έπιασε την πάρλα για κάνα λεπτό, μου φόρεσε προφυλακτικό και μάλλον σκόπευε να ανέβει πάνω μου αλλα εκει της είπα να πάει για πίπα, η οποία ήταν χωρίς χέρι και αξιόλογη στο μέσο όρο.
Έπειτα την έφερα πάνω μου για σεξ όπου γαμήθηκε ωραία, αλλαγή στάσης σε doggy όπου ζήτησε να την σφαλιαρίσω και μάλιστα ζητούσε όλο και πιο δυνατά, αλλά εγώ κράτησα ρυθμό να μην τελειώσω. Μετά αλλαγή σε ιεραποστολικό όπου ζητούσε άγριο γαμήσι, κραυγές κλπ, που αν και αληθοφανείς, είμαι βέβαιος πως δεν ήταν καθόλου, καθώς πολύ εύκολα άλλαζε γκριμάτσες και συμπεριφορά.
Έπειτα ξανά από πάνω μου για τελείωμα όπου δέχθηκε κάποια επιπλέον πεταχτά φιλάκια, τα οποία στην αρχή ψιλό απέφευγε αλλά με την επιμονή μου έγινε πιο δεκτική, πάντα σε πεταχτά ή και σε επαφή χειλιών διαρκείας. Επίσης ήταν δεκτική σε φιλιά σε λαιμό+βυζί.
Το περίεργο της υπόθεσης είναι πως παρά την 10λεπτη επαφή κάθισε τουλάχιστον άλλα 6-7 λεπτά να μου αναλύει οικογενειακές της ιστορίες, χωρίς ποτέ να ενοχλήσει η τσατσά και ενώ έξω είχε κόσμο.
Μιλάει πολύ καλά ελληνικά, προσφέρεται για άγριο γαμήσι που το επιζητά, αλλά θέλει πολύ προσοχή μη καβαλήσει το καλάμι και κάνει του κεφαλιού της. Μπορεί να γίνει χειριστική. Μου φάνηκε λες και ήθελε να περάσει η βάρδια της με εμένα να τελειώνω νωρίς και να μην κουραστεί πολύ στον αγώνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2023
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
826
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Επιρρεπής και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2018
εχω την εντυποσει οτι η χριστινα εχει πολλες μεταπτοσεις στην ψυχολογια της και αυτο οφειλεται σε πολλους παραγοντες.η συμπεριφα του θελω και δεν θελω η του μπορω και δεν μπορω εχει να κανει με το περιβαλον και τα βιοματα της.η κριματσες δηλωνουν ενα ατομα αρκετα εκφραστικο.
B
bar0vios
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1